شرکت لوح رایانه - تاسیس ۱۳۸۲
خدمات پی پل
چهارشنبه ، 5-9-99 لوح رایانه تاسیس 1382

پرداخت از طریق پی پال | epay.ir

⭐⭐سامانه پرداخت از طریق پی پال Paypal سورس قانونی دلار، یورو، پوند، یوآن، شارژ حساب/ارسال پول/پرداخت با پی پل/حواله پیپل/سند مانی/اینویس و فاکتور/کارمزد کم
امتاز 5 از 7 رای ثبت شده
آیکون پی پال

انجام سفارش از طریق پی پل ما | epay.ir

پرداخت با واسطه پی پال
Paypal IndirectPay اگر حساب پی پال ندارید و خرید آنلاینی دارید که از طریق پی پال امکان پذیر است و یا می خواهید پرداخت فاکتور پی پال را انجام دهید، پرداخت از طریق پی پال شرکت لوح رایانه، (پرداخت با واسطه پی پال) امکان پرداخت های آنلاین ارزی و اینترنتی را جهت دسترسی و استفاده به خدمات و سرویس های پولی از سایت های خارجی را فراهم میسازد، با توجه به تحریم کاربران ایرانی و عدم امکان استفاده مستقیم آنها از پی پل، این سرویس روش آداپته شده و راه میانبری برای دسترسی به خدمات پی پل در ایران می باشد.
مزایای پرداخت باواسطه پی پل ... (Click here)
ارزانتر // عدم بلوکه شدن موجودی // ظریب قبولی بالاتر ترنس اکشنها

نکاتی که پیش از از ارسال سفارش باید توجه گردد

  • پیش ازارسال سفارش برای ما، مراحل رسیدن به صفحه پرداخت با پی پال را در وب سایت مربوطه طی نمائید تا اطمینان حاصل کنید که این که پرداخت با PayPal قابل انجام است.
  • پرداخت‌ها ظرف ماکزیموم 24 ساعت کاری انجام می‌شوند (پرداخت فوری پی پال)
  • پس از انجام تراکنش تصویر رسید پی پل، برای شما ارسال میگردد.
  • در صورتی که امکان باز کردن حساب کاربری در وب سایت مربوطه وجود دارد، حتماً قبل از ثبت سفارش، این کار را انجام دهید و در سایت مربوطه ایجاد نام کاربری Username و گذرواژه Password نمایید و آن را برای ما ارسال کنید.
  • هیچ محدودتی در مبالغ سفارش نمی باشد، از یک سنت به بالا قابل انجام هست فرم درخواست سفارش سپس همه اطلاعات مورد نیاز و مراحل رسیدن به صفحه پرداخت با پی پل یا درگاه پی پل (دستورالعمل رسیدن به صفحه درگاه پی پال) را از طریق فرم زیر، به گونه‌ای برای ما بفرستید، که ما بتوانیم بر پایه آن راهنمایی ها به پیج پرداخت پی پل در سایت مورد نظر شما، برسیم .
  • لازم به ذکر است که لوح رایانه تنها واسطه‌ای برای پرداخت پی پال شما میباشد و هیچ مسئولیتی در قبال شیوه ارائه سرویس یا کالای خریداری شده ندارد.
پرداخت از طریق پی پال