شرکت لوح رایانه تاسیس 1382 (خدمات پی پال)
م انقلاب، خ منیری جاوید، پلاک 61 (لوح رایانه)
تلفن 66484852 تا 56 - تلگرام 09190081154
یکشنبه ، 31-4-03

برای نقد کردن پول های اینترنتی و برداشت درآمد از"سایت های خارجی کسب درآمد" و دریافت ریال از ایران می توان از اکانتهای پی پال بهره جست:

حساب پی پال وری فای شده با سابقه خروج پول 119000 تومان

Payment with PayPal in Iran
اکانت پی پال کلاس آ - نوع یک 119000 تومان
اکانت پی پال کلاس آ - نوع دو 139000 تومان
اکانت پی پال کلاس آ - نوع سه 159000 تومان


واتس آپ: 09190081154 تلگرام: ایمیل: info@epay.ir

فرم تماس سریع با ما

نکاتی درباره :

افتتاح اکانت وریفای شده

افتتاح اکانت وریفای شده پی پال برای کاربران ایرانی برای نقد کردن در آمد های ارزی در سایت های کسب درآمد و فریلنسر ،آماده تحویل
 • سابقه ارسال پول

  مهمترین مسئله در یک حساب پی پال (اکانت)، سابقه ارسال وجه است،پی پل غالبا در زمان دریافت وجه برسی خاصی انجام نمی دهد، ولی مشکل زمانی پیش می آید که بخواهید اولین سنت آن را خرج کنید (send).در اکانتهای غیر معتبر هرگز نمی توان وجهی را خارج کرد.حسا ب هائی که برای شما ایجاد میگردد دست کم دارای یک ترنس اکشن ارسالی یا خروجی است. (اکانت با کارکرد بالا نیز موجود است)

 • این اکانت برای چه کسانی مناسب است؟

   این اکانتها بیشتر مناسب افرادی است که دریافت وجه دارند، یعنی قرار است از سایتی برای آنها پول واریز شود، بطور مثال برای کسانی که برای شرکت های خارجی سایت طراحی میکنند و پول طراحی را از طریق پی پال دریافت میکنند، ولی اگر شما میخواهید به سایتی یا فردی از طریق پی پال پول بپردازید، به شما توصیه میکنیم، این پرداخت را از طریق اکانتهای پی پال ما انجام دهید، در این روش ، شما احتیاجی به خرید اکانت پی پال ندارید، و ما به نیابت از طرف شما این وجه را پرداخت میکنیم، این روش ارزانتر و مطمئنتر میباشد.

 • روش خرید اکانت پی پال از شرکت لوح رایانه؟

  مبلغ 49,000 تومان برای اکانتهای سری B ویا 119000 تومان برای اکانتهای سری A (ویژگی اکانت های سری A این است در صورت لیمیت شدن شانس ریکاوری پول داخل اکانت بیشتر است) به یکی از حسابهای بانکی واریز می کنید، (جهت دریافت شماره حسابهای بانکی اینجا را کلیک کنید) فرم سفارش آنلاین برای خرید اکانت پی پال که در دنباله این صفحه است را پر کنید، مشخصات و سایر جزئیات اکانت برای شما ایمیل میگردد.

 • آیا این اکانتها ایرانی هستند؟ 
  (حساب پی پال در ایران)

  خیر، با توجه به اینکه پی پال به کشورهای تحریم شده، سرویس ارائه نمی دهد، ایجاد حساب پی پال در ایران امکان پذیر نیست، این اکانتها از خارج از ایران تشکیل شده.

 • آیا پی پال کارت دارد؟

   خیر، پی پال اکانت است و هویت فیزکی ندارد، همانند اکانت یاهو.

 • اکانت چند روزه به دست ما می رسد؟

  با توجه به زمانی دریافت سفارش، همان روز یا ماکزیموم یک یا دو روزه.

 • چه کسانی اکانت پی پال میخرند؟

  این اکانتها مناسب افرادی است که دارای درآمد از طریق شرکت و یا موسسات خارجی می باشند، از این اکانتها برای دریافت درآمدشان استفاده میکنند، همانند کسانی که برای شرکتهای خارجی برنامه نویسی و یا طراحی سایت میکنند و یا کسانی که در ebay خرید فروش می کنند و یا کسانی که قصد فروش محصول روی وب سایتشان را دارند.... ولی کسانی که صرف قصد پرداخت پی پال را دارند، مثلا خرید کتاب و جزوات دانشگاهی و یا عضویت در کتابخانه های آنلاین و ... که مستلزم پرداخت هزینه آن از طریق پی پال می باشند، توصیه میگردد بجای خرید اکانت پی پال از سیستم " پرداخت از طریق اکانتهای شرکت لوح رایانه " اقدام کنند.(برای پرداخت پی پال با اکانت ما، اینجا را کلیک کنید...)

 • آیا میشود این اکانت را روی سایت برای فروش کالا یا سرویس قرار داد؟

   بله، از این اکانت برای فروش کالا روی وب سایت میتوان استفاده کرد.

 • پس از خرید اکانت پی پال به ما چه چیز داده میشود؟

   username و PassWord پی پال + username و PassWord ایمیل متصل به آن

 • آیا پس از خرید اکانت امکان دارد دسترسی سازنده اولیه و ارائه دهنده، را به اکانت قطع کرد؟

  بله، با تغییر password ها و پاسخهای امنیتی که روش آن به شما داده میشود، دسترسی ما سازنده اولیه را به اکانت پی پال قطع می نمایید.

 • تفاوت حساب پی پال وری فای با unverify چیست؟

  بطور خلاصه میتوان گفت که محدودیت های حساب unverify آنقدر زیاد است که عملا نمی شود با آن کار کرد.

 • حسابی که به ما ارائه می شود چه ویژگیهائی دارد؟

  این حساب از نوع پی پال وری فای با سابقه ترنس اکشن خروجی میباشد.

 • مزیت داشتن سابقه spend یا ترنس اکشن خروجی چیست؟

   مهمترین مسئله در یک اکانت پی پال سابقه ارسال وجه است، پی پل در زمان دریافت وجه کمترین برسی را انجام می دهد، بنابر این غالبا هر چقدر پول میتواند به آن وارد گردد ولی مشکل زمانی پیش می آید که بخواهید اولین سنت آن را خرج کنید (send) . در اکانتهای غیر معتبر هرگز نمی توان وجهی را خارج کرد. حسا بهائی که برای شما ایجاد میگردد دارای یک ترنس اکشن ورودی و یک ترنس اکشن ارسالی است.

 • آیا حساب پی پال دارای محدودیت زمانی است (مثلا یک ماهه، سه ماهه، .....) ؟

  خیر، بر اساس گفته های سایت پی پال هیچگونه محدودیت زمانی برای اکانت پی پال وجود ندارد.

 • چگونه کسی می تواند به حساب پی پال ما پول واریز کند؟

  واریز پول به پی پال از طریق ارسال مستقیم یا send money و .... می باشد، برای واریز پول، شما کار خاصی انجام نمی دهید، جز دادن ایمیل پی پالتان به واریز کننده، این فرستنده است که از طریق سیستم پی پال خود، به حساب پی پال شما پول واریز می نماید.

 • چگونه موجودی داخل اکانت پی را می توان نقد کرد؟

   با توجه به عدم رابطه رسمی پی پال با ایران به واسطه مسائل تحریمی، امکان نقد کردن مستقیم وجود ندارد ولی با توجه به گستردگی پی پال خریداران فراوانی را برای موجودی پی پال می توان یافت، شرکت لوح رایانه نیز در بیشتر اوقات خریدار موجودی پی پال می باشد، قیمت تقریبی خرید در حال حاضر حدود 5 تا 10 درصد زیر قیمت روز دلار آزاد می باشد. پس از دریافت ایمیل پی پال مبنی بر واریز پول به حساب پی پال شما، آن را برای ما forward میکند (info@epay-ir.com )، روش ها و شرایط خرید را برایتان ارسال میکنیم.

 • قیمت خرید دلار پی پال چند است؟

  قیمت تقریبی خرید در حال حاضر حدود 5 تا 10 درصد زیر قیمت روز دلار آزاد می باشد.

 • چگونه متوجه شویم پولی به حساب ما آمده ؟

  این واریزی در بخش history اکانت پی پال نمایان است، ولی راه ساده تر و بدون نیاز به لاگین داخل اکانت پی پال چک کردن ایمیل متصل به پی پال است، در صورتی که وجهی به حساب پی پال شما واریز گردد بلافاصله از طرف پی پال یک ایمیل برای شما ارسال میگردد که حاوی شماره ترنس اکشن (تراکنش) و جزئیات زیر می باشد ،(همانند عکس زیر) که در آن فرستنده  می باشد، و شامل ترنس اکشن آی دی و مبلغ واریزی است.  

 • حساب پی پال چیست؟

  حساب پی پال یا اکانت پی پال یک حساب کاربری مجازی همانند اکانت های ایمیل می باشد، که بخشهای اصلی آن:
  پروفایل شخصی که حاوی نام ، آدرس ، .... افتتاح کننده حساب است
  History هیستوری یا سابقه های ترنس اکشن های مالی
  Send Money ارسال  یا فرستادن یا حواله کردن پول
  Request Money درخواست پول 
  Merchant Services که  خدمات جانیب پی پال و بخشهای حرفه ای تر ان می باشد.
  Notification یا تابلو اعلانات ، که اطلاعیه ها و هشدارهای پی پال را به صاحب حساب نمایش میدهد.

 • شماره حساب پی پال چیست؟

  ایمیلی که طی آن اکانت باز شده همان "شماره حساب پی پال است" ، برای نمونه   Stive@******.com ، این همان یوزرنیم پی پال (Paypal Username) است که برای واریز به دیگری ارائه شود.

 • دلار پي پال چيست؟

  اصلاح رایج "دلار پی پال" به موجودی داخل اکانت یا بالانس آن میگوید، این بالانس یا تتمه حساب می توانید به دیگر ارزها همانند یورو، پوند، دلار کانادا، دلار استرالیا، لیر ترکیه، .... باشد.

 • اکانت یک روزه پی پال

افتتاح اکانت وریفای شده پی پال
لوح رایانه (تاسیس 1382)
ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن-تهران 66484852,53,54,55,56
تلگرام: 09190081154 واتس آپ: 09190081154 ایمیل: info@epay.ir

ادرس شرکت لوح رایانه
این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.

پی پال هک شده پی پال به برای ایمنی بیشتر به کوچکترین تغییرات حساس هست و وقتی با تغییری غیر عادی (از دیدگاه پی پال) روبرو میشود مبنا را براین میگذارد که شما هک شده اید و مشخصات پی پال شما به دست هکرها افتاده است لذا اکانت را بلوکه یا لیمیت میکند ، و تا برسی کامل و احراز هویت آن را بسته نگه میدارد، با این کار از خروج پول از اکانتها جلوگیری میکند، البته در بسیاری از موارد این شک نابجا بوده و به اشتباه صورت میگرید.
هکرها از روشهای گوناگونی برای هک حساب های پی پال بهره میبرند:
نفوذ به کامپیوترهای پرداخت کنندگان
نفوذ به سرورهای پی پال
های جک (ربایش) دیتاها در میان را
و ایجاد سایتهای جعلی (پیشینگ)
در این میان عده ای هم ادعای فروش نرم افزارهای هک پی پال را دارند،
و عده ای دیگر ادعای نقد کردن پی پال هک شده را،
و دیگری ادعای ساخت و فروش نرم افزاری که روزانه مبلغی به حساب پی پال شما واریز میکند، مثلا 100 دلار!
جدای از پاک نبودن اینگونه پولها، حال چگونه به این افراد بتوان اعتماد کرد، خود جای پرسش دارد؟!
پی پال در بخش هائی از terms and condition از برگرداندن پولهای هک شده به حساب اولیه اشاره کرده،

برخی از اخبار و شایعات هک پیپال:
هک اکانت توئیتر پی پال انگلستان
گفته شده، اکانت توئیتر شعبه انگلیسی پی پال هک شده است.
و این اکانت به حالت تعلیق در امده، و مسدود گردیده
یک گروه هکر بی نام و نشان در تویتر ادعا کرده که سِرور “پی پال” را هک کرده و گذرواژه 28 هزار حساب کاربری مشتریان این شرکت را بصورت آنلاین منتشر خواهد کرد. هکرها اعلام کرده اند که این کار بخشی از اعتراض روز 5 نوامبر آنها به دولت، بانک ها و شرکت های امنیتی بوده است.
5 نوامبر که به “روز انتقال از بانک” نامگذاری شده، مشتریان بانک را به انتقال پول هایشان از بانک های بزرگ به موسسات مالی و اعتباری تشویق می کند. این رویداد در واکنش به هزینه هایی برگزار می شود که بانک های بزرگ از مشتریان می خواستند بگیرند. از این هزینه ها می توان به اقدام “بانک آمریکا” در گرفتن ماهانه 5 دلار برای کسانی که کارت اعتباری دارند، اشاره کرد.
باید گفت که اگر گذرواژه ها مورد سوء استفاده قرار بگیرند، عواقب سنگینی در پی خواهد داشت. این گروه لیستی شامل ایمیل ها، گذرواژه ها، اسامی و شماره تلفن افراد منتشر کردند که می توان به آن مراجعه کرد و آنها را مشاهده کرد.
البته بنابه گفته های رئیس روابط عمومی پی پال، آنها در پی بررسی این واقعه هستند، اما بزودی اظهار خواهند کرد که شواهدی مبنی بر نفوذ و شکست امنیتی نیافته اند. اما کاربران برای اطمینان خاطر بیشتر، بهتر است که گذرواژه های خود را تغییر دهند.
بعد از این مسئله، وبسایت Ubergizmo به نقل از سخنگوی پی پال می گوید: مشخص شد که این اتفاق برای پی پال رخ نداده است، بلکه مستقیماً این مشکل برای ZPanel اتفاق افتاده است. شما می توانید اصل داستان را در \d \hg i; ani \d \hg fi fvhd hdlkd fdajv fi ;,];jvdk jyddvhj pshs isj , ,rjd fh jyddvd ydv uhnd (hc ndn’hi \d \hg) v,fv, lda,n lfkh vh fvhdk ld’bhvn ;i alh i; ani hdn , laowhj \d \hg alh fi nsj i;vih htjhni hsj gbh h;hkj vh fg,;i dh gdldj ld;kn ، , jh fvsd ;hlg , hpvhc i,dj hk vh fsji k’i ldnhvn، fh hdk ;hv hc ov,z \,g hc h;hkjih zg,’dvd ld;kn، hgfji nv fsdhvd hc l,hvn hdk a; khfzh f,ni , fi hajfhi w,vj ld’vdn.
i;vih hc v,aihd ‘,kh’,kd fvhd i; pshf ihd \d \hg fivi ldfvkn:
kt,b fi ;hl\d,jvihd \vnhoj ;kkn’hk
kt,b fi sv,vihd \d \hg
ihd z; (vfhda) ndjhih nv ldhk vh
, hdzhn shdjihd zugd (\dadk’)
nv hdk ldhk uni hd il hnuhd tv,a kvl htchvihd i; \d \hg vh nhvkn،
, uni hd nd’v hnuhd krn ;vnk \d \hg i; ani vh،
, nd’vd hnuhd shoj , tv,a kvl htchvd ;i v,chki lfgyd fi pshf \d \hg alh ,hvdc ld;kn، legh 100 nghv!
znhd hc \h; kf,nk hdk’,ki \,gih، phg ]’,ki fi hdk htvhn fj,hk hujlhn ;vn، o,n zhd \vsa nhvn؟!
\d \hg nv foa ihmd hc terms and condition hc fv’vnhknk \,gihd i; ani fi pshf h,gdi hahvi ;vni،

fvod hc hofhv , ahduhj i; \d\hg:
i; h;hkj j,mdjv \d \hg hk’gsjhk
‘tji ani، h;hkj j,mdjv aufi hk’gdsd \d \hg i; ani hsj.
, hdk h;hkj fi phgj jugdr nv hlni، , lsn,n ‘vndni
d; ‘v,i i;v fd khl , kahk nv j,djv hnuh ;vni ;i sv,v “\d \hg” vh i; ;vni , ‘bv,hCi 28 ichv pshf ;hvfvd lajvdhk hdk av;j vh fw,vj hkghdk lkjav o,hin ;vn. i;vih hughl ;vni hkn ;i hdk ;hv foad hc hujvhq v,c 5 k,hlfv hkih fi n,gj، fhk; ih , av;j ihd hlkdjd f,ni hsj.
5 k,hlfv ;i fi “v,c hkjrhg hc fhk;” khl’bhvd ani، lajvdhk fhk; vh fi hkjrhg \,g ihdahk hc fhk; ihd fcv’ fi l,sshj lhgd , hujfhvd ja,dr ld ;kn. hdk v,dnhn nv ,h;ka fi icdki ihdd fv’chv ld a,n ;i fhk; ihd fcv’ hc lajvdhk ld o,hsjkn f’dvkn. hc hdk icdki ih ld j,hk fi hrnhl “fhk; hlvd;h” nv ‘vtjk lhihki 5 nghv fvhd ;shkd ;i ;hvj hujfhvd nhvkn، hahvi ;vn.
fhdn ‘tj ;i h’v ‘bv,hCi ih l,vn s,ء hsjthni rvhv f’dvkn، u,hrf sk’dkd nv \d o,hin nhaj. hdk ‘v,i gdsjd ahlg hdldg ih، ‘bv,hCi ih، hshld , alhvi jgtk htvhn lkjav ;vnkn ;i ld j,hk fi hk lvhzui ;vn , hkih vh lahini ;vn.
hgfji fkhfi ‘tji ihd vmds v,hfx ul,ld \d \hg، hkih nv \d fvvsd hdk ,hrui isjkn، hlh fc,nd hzihv o,hikn ;vn ;i a,hind lfkd fv kt,b , a;sj hlkdjd kdhtji hkn. hlh ;hvfvhk fvhd hxldkhk ohxv fdajv، fijv hsj ;i ‘bv,hCi ihd o,n vh jyddv nikn.
fun hc hdk lsmgi، ,fshdj Ubergizmo fi krg hc sok’,d \d \hg ld ‘,dn: laow an ;i hdk hjthr fvhd \d \hg vo knhni hsj، fg;i lsjrdlh hdk la;g fvhd ZPanel hjthr htjhni hsj. alh ld j,hkdn hwg nhs