تقلب در آزمون دولینگو
روش تقلب در آزمون دولینگو و راه های آن اینکه چگونه امکان پذیر هست؟ چگونه DUOLINGO تقلب را تشخیص می دهد؟ و تجربه ای شرکت کنندگان از تقلب در این آزمون وب سایت دولینگو برای جلوگیری از تقلب اقدام به ساخت اپ اختصاصی کرده و از این به بعد برای آزمون دولینگو باید اپ دولینگو دانلود شود و از طریق آن آزمون بدهید. این یک اپ مخصوص آزمون دولینگو است.

نام نویسی در آزمون دولینگو بصورت ریالی

آزمون دولینگو: فروش وچر ارزان و پرداخت هزینه ثبت نام فوری آزمون آنلاین زبان انگلیسی Duolingo، از طریق پی پال شرکت لوح رایانه.

خرید ووچر آزمون دولینگوو و پرداخت هزینه شرکت در امتجان آنلاین دولینگو بصورت ریالی با کمترین کارمزد برای داوطلبانی که داخل ایران می باشند امکان پذیر می باشد. این ثبت نام از طریق پی پال یا کارت اعتباری ویزاکارت و یا مسترکارت، شرکت لوح رایانه انجام می پذیرد و داوطلب وجه آن را به صورت کارت به کارت ریالی می پردازد، و یا اینکه داوطلب اقدام به خرید ووچر آزمون دولینگو میکند .

برای آگاهی از هزینه و قیمت ریالی، با توجه به نوسانات برابری نرخ ریال ، با ما تماس بگیرید تا به قیمت به روز آن به شما اعلام گردد

قیمت آزمون دولینگو را برای من بفرستید

 • Expert Form Tip: Sign Up with Google ReCAPTCHA

  To use the CAPTCHA field on this form to protect your website from spam and bot abuse you will need to sign up with Google ReCAPTCHA. For more information on this, check out the Docs.

  Important: Delete this tip before you publish the form.

 
شرکت لوح رایانه

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61 تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56 واتس آپ: 09190081154 تلگرام: 09190081154

 

مراحل ثبت نام در آزمون

 1. ثبت نام در سایت آزمون
  در سایت اصلی آزمون به آدرس https://englishtest.duolingo.com/ 
 2. شرکت در آزمون آزمایشی
  پس از ثبت نام رایگان در سایت دولینگو، می‌توانید بلافاصله اقدام به آزمون آزمایشی نمایید
 3. پرداخت هزینه  49 دلاری آزمون از طریق epay.ir

 

آیا می توانیم در آزمون DUOLINGO تقلب کنیم؟

نرم افزار آزمون دولینگو به محض شروع آزمون قادر است صفحه نمایش شما را ضبط کند. همچنین دارای پروتکل های شناسایی بوده که لحظه خروج از مرورگر آزمایشی یا باز کردن برگه جدید را تشخیص می دهد. تمام این اقدامات پس از اتمام آزمون توسط یک ناظر از راه دور بررسی می شود. اگر که متقاضی در جلسه آزمون یک قانون را نقض کند، ناظر از راه دور به طور خودکار نمره آزمون شما را باطل کرده و همچنین بسته به شدت تخلف، ممکن است گاهی داوطلب آزمون مجدداً برای همیشه در آزمون Duolingo English ممنوع شود.

قوانین آزمون دولینگو

آزمون دولینگو به این صورت است که به راحتی و از اتاق خود می توانید آن را انجام دهید اما باید قوانین زیر را به طور کامل رعایت کنید.
 • نباید از عینک و یا هدفون استفاده نمایید.
 • باد در یک اتاق آرام همراه با نور کافی باشید.
 • گوش های شما حتما باید مشخص باشد و از مو و یا چیز های دیگری پوشیده نباشد.
 • در اطراف شما نباید هیچ گونه وسیله نوشتاری و یا کاغذ وجود داشته باشد و همچنین جق استفاده از این گونه وسایل را نخواهید داشت.
 • اجازه ندارید صفحه نمایش را کوچک کنید.
 • نباید هیچ شخصی داخل اتاق باشد و یا با کسی صحبت کنید.

عدم تایید در آزمون، تقلب در آزمون دولینگو

 • اگر صورت شما در مدت زمان طولانی از صفحه نمایش دور باشد در پایان ازمون خطا دریافت خواهید کرد و نتیجه شما هیچ گونه اعتباری ندارد.
 • به تازگی دولینگو متوجه شده است با تمام سخت گیری هایی که انجام میدهد برخی نیز همچنان موفق به تقلب میشوند بنابراین از داوطلبین خواسته شده است که آیینه ای نیز در اتاق دهند تا آنچه پشت دوربین اتفاق می افتد نیز مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *