در مقایسه با خرید حساب و انجام پرداخت پی پال بصورت شخصی، پرداخت با حساب پی پال شرکت لوح رایانه، برای شما بسیار ارزان تر می باشد، امنیت بالاتر و ظریب قبولی بیشتر از دیگر مزایای این روش می باشند.

ارزان تر:

هزینه خرید اکانت پی پل که حدود سی دلار میباشد، را نمی پردازید.
بجای پرداخت دو بار کارمزد پی پال (یک بار برای دریافت و یک بار برای ارسال)، فقط یک بار کارمزد انتقال یا ارسال پی پل را می پردازید.
شرح: عدم پرداخت کارمزد پنج درصدی دریافت پی پال،
برای واریز به حساب خودتان،  برای هر تراکنش حدود پنج درصد کارمزد کسر میگردد، برای نمونه، اگر شما بخواهید به کسی یکصد دلار خالص بپردازید، ابتدا می بایست 110 دلار خریداری کنید، تا پس از کسر کارمزد پی پال، حساب تان حدود 105 دلار موجودی داشته باشد، و به همین ترتیب شما می بایست 105 دلار برای گیرنده بفرستید تا وی صد دلار خالص دریافت کند، ولی در صورت استفاده از حساب ما (پرداخت با واسطه پی پال)، فقط 105 دلار با شما حساب میشود، یعنی پنج درصد ارزانتر.
بطور خلاصه بجای پرداخت دو بار کارمزد به پی پال (یک بار برای دریافت و یک بار برای ارسال) ، فقط یک بار کارمزد انتقال یا ارسال وجه می پردازید.

نکته: کارمزد پی پل ثابت نبوده، با توجه به مبلغ تراکنش، نوع ارسال پول و کشوری که حساب با آن افتتاح شده، مبلغ کارمزد متفاوت است، و این مبلغ بغیر از کارمزد تبدیل ارز میباشد.

لینک: نحوه محاسبه کارمزد پی پال

نگران لیمیت شدن اکانت نیستید

نخستین مشکل اصلی خرید اکانت و شارژ حساب، لیمیت شدن می باشد، (که به دلایل مختلف و گاهی اوقات به صورت رندم صورت میپذیرد) که رفع لیمیت کار بسیار سخت و در بسیاری از موارد ناممکن است، (زمانی که پی پال بسته یا لیمیت میشود، موجودی داخل آن غیر قابل استفاده میشود،)

ظریب قبولی بالاتر تراکنش ها: کانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشترو بهره گیری از رابط های خارجی برای بسیاری از پرداخت ها، ظریب قبولی ترنس اکشن ها در مقابل موارد ریجکت شده، بسیار بالا میباشد.

مزایای پرداخت پی پال از طریق ما - پرداخت باواسطه پی پل