شرکت لوح رایانه - تاسیس ۱۳۸۲
انجام کلیه پرداخت های اینترنتی با پی پل ، ویزاکارت ، مسترکارت ، اسکریل تلگرام 09190081154 - شرکت لوح رایانه
یکشنبه ، 31-4-03 شرکت لوح رایانه تاسیس 1382
پرداخت هزینه وقت مصاحبه و ویزای سفارت انگلیس

می توانید از مسترکارت یا ویزا کارت یا حساب پی پال شرکت لوح رایانه  برای پرداخت هزینه رزرو وقت مصاحبه سفارت انگلیس بهره جویید. برای این منظور یا حضوری به دفتر شرکت میتوانید مراجعه کنید، و یا ازراه ایمیل یا فرم بالای این پیج، سفارشتان را بفرستید. برای پرداخت هزینه های سفارت انگلیس، پس از رسیدن به صفحه پرداخت. (از راه وب سایت رسمی وزارت امور خارجه انگلیس visa4uk.fco.gov.uk) پس از پرداخت هزینه ها و پس از سابمیت نمودن فرم اپلیکیشن، با کردیت کارت های بین المللی شرکت لوح رایانه از سوی دو ایمیل برای شما فرستاده می شود که یکی از آن ها حاوی شماره پیگیری، با عنوان Unique Visa Application Reference Number ( که با GWF آغاز می شود ) است و دیگری حاوی شناسه پرداخت (رسید پرداخت آنلاین) شما با عنوان Payment reference number است. پس از انجام پرداخت توسط ما و دریافت رسیدها می توانید وارد اکانت خود در سایت Visa4UK شوید و برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایید.

گرفتن، اخذ و تعیین وقت و نوبت فوری و سریع از سفارت انگلیس در تهران گرفتن، اخذ و تعیین وقت و نوبت فوری و سریع از سفارت انگلیس در تهران و پرداخت و واریز هزینه (پول، قیمت، کارمزد، وجه) وقت مصاحبه، از طریق، پی پال، ویزاکارت، مسترکارت، کردیت کارت و یا کارت اعتباری، برای گرفتن وقت و نوبت مصاحبه و ویزا، و همچنین وقت و نوبت انگشت نگاری از سفارت(صفارت) انگلیس (انگلیس، انگیلیس، انگلستان، بریتانیا، UK، England) در تهران (دبی، امارات، ابوظبی، ترکیه، استانبول، آنکارا، انکارا، یونان، قبرس)، لازم است فرم تقاضای ویزای انگلستان (انگلیس، بریتانیا) را که به صورت آنلاین و اینترنتی در وب‌سایت سفارت انگلیس (وب سايت سفارت بريتانيا) قرار دارد، تکمیل نمایید. مدارک مورد نیاز برای درخواست روادید و درخواست ویزا، برای کنسولگری انگلیس جهت متقاضیان سفر به انگلیس، و گرفتن وقت انگشت نگاری، در سریع ترین زمان ممکن، از راه وب سایت رسمی سفارت انگلیس در تهران، یا از راه شماره تلفن سفارت انگلیس در تهران. تکمیل آنلاین فرم ویزای انگلیس جهت تعیین وقت سفارت جهت مصاحبه برای مهاجران و ویزای 6 ماهه شینگن از راه صدور ویزا در سفارت انگلیس در تهران و تحویل مدارک، انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری و اخذ ویزا از بخش روادید سفارت انگلیس در تهران برای ویزای دانشجویی تقاضانامه پیکاپ پاسپورتِ قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور انگلستان بریتانیا تعرفه قیمت برگه تردد مراحل مورد نیاز برای دریافت ویزای انگلستان زمان صدور معاهده شنگن دفتر صدور ویزای انگلیس  برای خدمات مرتبط با صدور انواع روادید و ویزا در مرکز تقاضای روادید و مهاجرت بریتانیا در ایران فقط در شهر تهران می باشد، کارمزد و قیمت وب سایت رسمی سفارت انگلیس در ایران   (ویزا مسافری، ویزا توریستی، ویزا دانشجویی، ویزا مهاجرت، ویزا کار، ویزا تحصیلی، ویزا بیزینس، ویزا ادامه تحصیل، ویزا شغلی، ویزا تجاری) (انگلیس، انگیلیس، انگلستان، بریتانیا، UK، England) مراکز صدور ویزای انگلیس برای ایرانیان و ایرانیها: دبی، ابوظبی، امارات، ترکیه، استانبول، آنکارا، انکارا، یونان، قبرس

سفارش

حضوری و غیر حضوری

لوح رایانه (تاسیس 1382)
ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام:
ایمیل: info@epay.ir

آدرس شرکت لوح رایانه

این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.