شرکت لوح رایانه - تاسیس ۱۳۸۲
ایران ، تهران ، ميدان انقلاب ، خ منيری جاويد - پ 61 - ط دو ، ( لوح رایانه )
تلفن 66484852 ، 66484853 ، 66484854 ، 66484855 ، 66484856 ، 66484852
تلگرام 09190081154
انجام کلیه پرداخت های اینترنتی با پی پل ، ویزاکارت ، مسترکارت ، اسکریل تلگرام 09190081154 - شرکت لوح رایانه
چهارشنبه ، 18-4-99 شرکت لوح رایانه تاسیس 1382

پرداخت با ویزاکارت ، پرداخت با پی پال
از کردیت کارتهای ما برای پرداخت هایتان بهره ببرید،
inDirect Pay

متقاضی بجای خرید ویزاکارت ، خرید مسترکارت ، خرید کردیت کارت و یا اکانت پی پال ، (که در حال حاضر رسیک بالائی دارد)، پرداختش را از طریق ویزاکارت های شرکت لوح رایانه انجام میدهد این سیستم برای تمامی ارزها همانند دلار ، پورو ، پوند ، ... قابل انجام است، در شرایط کنونی و با توجه به اعمال تحریمها مطمئنترین روش میباشد inDirect Pay به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت میگیرد.

زمان انجام سفارشات

سفارشات حضوری، در همان زمان در حضور متقاضی انجام گردیده و پرینت رسید ها ی پرداخت به وی ارائه میگردد،سفارشات غیر حضوری ، در همان روز انجام گردیده، و رسیدهای پرداخت با فرمت PDF به ایمیل متقاضی ، فرستاده میشود.

كارمزد

(قیمت روز دلار x ضریب کارمزد ) + 8000 تومان
آگاهی دقیق از بهای ریالی سفارشتان:
شماره های 66484852 ، 66484853 ، 66484854 ، 66484855 ، 66484856
تلگرام: 09190081154
email: info@epay.ir

مزایای پرداخت از طریق کارتهای اعتباری ما

 • ارزان تر:
  بیشتر پرداختهای شما کاملا برابر موجودی کارت اعتباری نیست، تقریبا در همه موارد کارت شما دارای یک مانده غیر قابل استفاده میباشد، مثلا شما یک کارت اعتباری 100 دلاری خریداری نموده اید و پرداخت شما 85 دلار است، پس 15 دلار در کارت باقی میماند که اکثرا نمیتوانند استفاده مفیدی از آن بکنند ولی در پرداخت با کارتهای اعتباری ما فقط به اندازه خریدتان میپردازید.
 • امنیت بالاتر
  سیستمهای کامپیوتری ما مجهز به نرم افزارهای آنتی ویروس و آنتی هک اوریجینال بوده و دائما Update میگردد .
 • امکان ریفاند در حال inDirectPay
  اگر کارت اعتباری شما احیانا در یک سایت قبول نگردد یا اصطلاحا Decline شود، به علت اینکه شماره رمز و سایر مشخصات کارت اعتباری فروخته شده به شما غیر قابل تغییر میباشند، کارت خریداری شده پس گرفته نمی شود ، ولی اگر پرداخت از طریق کارتهای اعتباری ما باشد و در یک سایت قبول نگردد، وجه ریالی شما باز گردانده میشود.
 • احتمال مسدودی وجود ندارد
  با توجه به اینکه اتباع ایرانی بر اساس قوانین بانکهای خارجی مجاز به داشتن کارتهای اعتباری نیستند و امکان بسته شدن آنها میرود، در صورت پرداخت با کارت اعتباری ما، ریسک مسدود شدن کارت برای شما وجود ندارد.
 • بالاتر بودن ظریب قبولی
  تجربه بالا ی ما در خصوص پرداختهای آنلاین باعث بالا رفتن ضریب قبولی کارت اعتباری در پرداخت آنلاین میگردد.
 • عدم احتمال هک شدن
  ببا توجه به اینکه پرداخت توسط کارتهای اعتباری ما انجام میگیرد، احتمال هک شدن کارتهای اعتباری متعلق به خودتان از بین میرود .

بیشترین مواردی که تاکنون از این روش پرداخت گردیده است

 • خرید کتاب و ebook
 • خرید نرم افزار
 • خرید و تمدید هاست و سرور
 • خرید کالا از سایتهای اینترنتی همانند ebay و آمازون و علی بابا و علی اکسپرس، ....
 • خرید بلیت هواپیما،  قطار ، ....
 • رزرو هتل، هاستل ..
 • پرداخت هزینه اپلیکیشن های دانشگاهی،
 • ثبت نام آزمونهای بین المللی همانند تافل، آیلتس، جی مت، چی آر ئی، میکروسافت
 • هزینه چاپ مقاله در مجله های خارجی
 • هزینه ادیت مقالات
 • سویس فی Sevis FEE
 • هزینه سفارت برای وقت مصاحبه
 • شارژ onlinenic

ارزهای قابل انجام

همه ارزهای بین المللی قابل پرداخت است، و هیچ محدودیتی وجود ندارد.
((یورو، بیرر، سم، دینار، دلار، شِکِل، فرانک، رند، درام، لِک، کولون، درهم، روپیه، کوانزا، شیلینگ، گریونا، ریال، پزو، کرون، کرونا، رئال، پوند، روبل، لو، تاکا، پولا، بولیویانو، گوارانی، بالبوآ، سول، جدید، سامانی، بات، یوان، منات، لیره، پاآنگا، لئو، کواچا، ین، دوبرا، تالا، لیلانگنی، گیلدر، لئون، سدی، شکل، نو، سوم، تنگه، ریل، وون، کونا، اسکودو، دالاسی، لاری، کتسال، کیپ، لوتی، زلوتی، لیتاس، آریاری، کواچای، روفیا، رینگیت، فورینت، توگریک، وگیه، متیکال، کیات، نایرا، کوردوبا، بولیوار، دونگ، گورد، لمپیرا، روپیه، هند، )

مسائل پستی، گمرکی و ترخیص

برسی امکان ارسال به ایران (آیا فروشنده به ایران حمل میکند؟) ، هزینه حمل، سرویس پستی، مالیات؛ عوارض گمرکی مبدا و مقصد، قوانین مربوط به ترخیص، همگی به عهده سفارش دهنده است، شرکت لوح رایانه هیچگونه تخصصی در این موارد نداشته و تنها پرداخت را انجام میدهد.
البته بايد توجه داشت كه واردات بسياري از اين نوع كالاهاي خريداري شده جنبه تجاري نداشته و از قوانين حاكم بر نمونه ها و يا هدايا و سوغات خارجي تبعيت مينمايند. كه با مراجعه به باجه گمرك در اداره پست لشگر ( در تهران ) و مراکز پستی در شهرستانها نيز ميتوان حدود هزينه ترخيص را جويا شد.

سفارش حضوری و غیر حضوری

حضوری و غیر حضوری


تهران م انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 - ط دو
تلگرام: 09190081154
تلفن: 66484852,53,54,55,56
ایمیل: info@epay.ir

همکنون برای دسترسی و بهره جوئی از بسیاری از کالاها و خدمات در اینترنت، می بایست هزینه ی آن را با یکی از سیستم های پرداخت آنلاین بین المللی همانند:  و  پرداخت نمود، که با توجه به عدم دسترسی مستقیم به این روش در ایران، این امکان فراهم گردیده که اینگونه پرداخت های کاربران ایرانی با استفاده از امکانات شرکت لوح رایانه انجام پذیرد، ( ) و بطور کلی انجام هر نوع سفارشی که سیستم پرداخت آن با  کردیت کارت ، مسترکارت، ویزاکارت و یا پی پال (Paypal) می باشد.

مزایای پرداخت از طریق کارتهای اعتباری ما

  شرکت لوح رایانه 2020/07/08
 • امنیت بالاتر

  با توجه به اینکه پرداخت توسط کارتهای اعتباری انجام میگیرد، احتمال هک شدن کارتهای اعتباری متعلق به خودتان از بین میرود .سیستمهای کامپیوتری ما مجهز به نرم افزارهای آنتی ویروس و آنتی هک اوریجینال بوده و دائما Update میگردد .
 • اجتناب از ریسک از بین رفتن پول

  با توجه به اینکه اتباع ایرانی بر اساس قوانین بانکهای خارجی مجاز به داشتن کارتهای اعتباری نیستند و امکان بسته شدن آنها میرود در صورت پرداخت با کارت اعتباری ما، ریسک مسدود شدن کارت برای شما وجود ندارد.
 • امکان استرداد وجه ریالی

  اگر کارت اعتباری شما احیانا در یک سایت قبول نگردد یا اصطلاحا Decline شود، به علت اینکه شماره رمز و سایر مشخصات کارت اعتباری فروخته شده به شما غیر قابل تغییر میباشند،کارت خریداری شده پس گرفته نمی شود ، ولی اگر پرداخت از طریق کارتهای اعتباری ما باشد و در یک سایت قبول نگردد، وجه ریالی شما باز گردانده میشود.
 • ظریب قبولی بالاتر

  تجربه بالا ی ما در خصوص پرداختهای آنلاین باعث بالا رفتن ضریب قبولی کارت اعتباری در پرداخت آنلاین میگردد.
 • ارزان تر چون که

  اکثرا چون پرداختهای شما کاملا برابر موجودی کارت اعتباری نیست، تقریبا در همه موارد کارت شما دارای یک مانده غیر قابل استفاده میباشد، مثلا شما یک کارت اعتباری 100 دلاری خریداری نموده اید و پرداخت شما 85 دلار است، پس 15 دلار در کارت باقی میماند که اکثرا نمیتوانند استفاده مفیدی از آن بکنند ولی در پرداخت با کارتهای اعتباری ما فقط به اندازه خریدتان میپردازید.

آدرس شرکت لوح رایانه

این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.