فروش و افتتاح حساب پی پال وریفای شده
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال

Virtual Prepaid Mastercard & Virtual Prepaid Visa Card | epay.ir

مسترکارت و ویزا کارت مجازی

★ دارای اینترنت بانک جهت مشاهده‌ی صورت حساب

★ مناسب برای انجام خریدهای اینترنتی و پرداخت های ارزی و تلفنی

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
شرکت لوح رایانه - تاسیس ۱۳۸۲
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154 / تلگرام: 09190081154

epay.ir، معتبرترین مرجع خرید کردیت کارت

دوشنبه ، 31-2-1403
کردیت کارت‌ مجازی (Virtual Card) کارت‌های اعتباری بین‌المللی می‌باشد که با استفاده از آن‌ها می‌توان خریدهای اینترنتی و پرداخت های ارزی را در سراسر دنیا انجام داد. این کارت‌ها شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، تاریخ انقضا (Expiration Date) و کد سه رقمی CVV2 می‌باشند که تنها کاربرد آن‌ها انجام پرداخت‌های آنلاین در وب‌سایت‌های اینترنتی یا Applicationها می‌باشد.

شرایط مسترکارت و ویزا کارت مجازی(epay.ir)

Virtual Prepaid Mastercard & Virtual Prepaid Visa Card

این کارت‌ها از نوع مبلغ دارغیر قابل شارژ یا Prepaid و مجازی Virtual و دارای اینترنت بانک جهت مشاهده‌ی صورت حساب است. در هنگام خرید از نوع کردیت کارت creditcard و بر اساس موجودی مسترکارت یا ویزا کارت میباشد.

مناسب برای انجام خریدهای اینترنتی و پرداخت های ارزی و تلفنی است.بعضی ازسایتها این نوع کارتها را قبول نمیکنند و با توجه به اینکه بعد از خرید کارت پس گرفته نمیشود

بهتر است قبل از خرید کارت از پذیرش کارت دروبسایت مربوطه آگاه شوید.

 • کشور صادر کننده و ارز کارت
  کارت ها صادره از بانک های معتبر آمریکا و ارز مبنای این کارت دلار آمریکا می باشد ولی قابلیت پرداخت به ارزهای دیگر را با نرخ پایین 2% نسبت به سایر موارد مشابه را دارند. و بر خلاف بسیاری از کارتهای مشابه نیاز نیست که سایت پذیرنده حتما آمریکایی باشد.
 • تاریخ انقضای کارت معمولا 6 ماهه می باشند.
 • بیلینگ آدرس این مستر کارت میتواند غیر آمریکا تعدادی از کشورهای بخصوص به انتخاب خودتان باشد.
 • در صورت لغو (کنسل ) شدن خرید شما بر روی سایت مورد نظر، امکان بازگشت پول به کارت ها (Refund) در صورتی که کارت شما هنوز اعتبار داشته باشد، وجود دارد.
 • مناسب برای اتصال و وریفای اکانت پی پال می باشند.
 • ما واسطه توزیع بوده و درنتیجه مسئولیت ما در همین حد میباشد و فقط لینک دریافت کد کارت که از سایت مربوطه اطلاعات کارت و متعاقبا دریافت صورت حساب های آتی کارت توسط خودتان اخذ میگردد را ارائه میکنیم
 • در شرایط ویژه باقیمانده کارت را برایتان نقد میکنیم
 • مبنای قیمت دلار هزینه خرید کارتها فی بازار آزاد روز دلار میباشد
 • Mastercard $1 = $3.5
 • Mastercard $2 = $5
 • Mastercard $5 = $8.5
 • Mastercard $10 = $14
 • Mastercard $20 = $26
 • Mastercard $25 = $34
 • Mastercard $50 = $62
 • Mastercard $100 = $117

مزایای داشتن کردیت کارت مجازی

پرداخت‌های بین‌المللی
پرداخت‌های بین‌المللی با کردیت کارت به آسانی می توانید تمامی پرداخت‌های خارجی مانند هزینه آزمون‌های زبان، رزرو بلیط، خریدهای‌اینترنتی و هرگونه انتقال وجه را انجام دهید
خرید از فروشگاه‌های خارجی
کردیتکارت امکان خرید و پرداخت در فروشگاه‌های بسیاری از کشورهای دنیا را فراهم می‌کند.
وریفای کردن اکانت های اینترنتی
کردیتکارت امکان وریفای کردن اکانتهای مختلف اینترنتی و فروشگاه‌های بسیاری از کشورهای دنیا را فراهم می‌کند.

چگونه مستر کارت / ویزا کارت تهیه کنیم؟

با توجه به موضوعاتی که مطرح شد، اگر لازم باشد برای انجام پرداخت ارزی از اطلاعات واقعی کارت های بین المللی استفاده شود، می توانید از خدمات epay.ir استفاده نمایید. در این زمینه epay.ir به عنوان اصلی ترین توزیع کننده انواع کارتهای ویزا و مستر و پرداخت های بین المللی، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می نماید که می توانید از سرویس خرید کارت های ارزی و یا سرویس سفارش پرداخت های آنلاین ارزی آن استفاده نمایید.

مسترکارت (MasterCard) و ویزا کارت (Visa Card) چیست؟

مستر و ویزا شرکت ها و شبکه های مالی بین المللی هستند است که تقریبا تمامی بانکهای دنیا، کارت های خود را تحت عنوان آنها ارائه می کنند. کارکرد مستر و ویزا مشابه شبکه بانکی شتاب در کشور است. بانکهایی که کارت خود را به این شبکه متصل می کنند، می توانند با دیگر بانکها تعامل کنند و تراکنش های خود را انجام دهند. ویزا کارت ها و مسترکارت ها انواع مختلف دارند که بر حسب قابلیت های آنها دسته بندی می شوند. شما با داشتن یک ویزاکارت یا مسترکارت که به شبکه ویزا یا مستر بین الملل متصل باشد، می توانید در سراسر دنیا، از خدمات خودپرداز، دستگاه پوز فروشگاهی و فروشگاه آنلاین که به این درگاهها متصل هستند، استفاده نمایید. این دو شرکت در سطح دنیا رقابت بسیار زیاد و نزدیکی دارند

آیا می توان شماره کردیت کارت رایگان از اینترنت دریافت کرد؟

جواب کوتاه این سوال؛ خیر است ولی وبسایت هایی هستند که شماره کارت تولید می کنند و بدون داشتن اعتبار و موجودی برای وریفای کردن اکانت ها می توان از آن ها استفاده کرد. در صفحات اینترنتی بسیار پیش می آید که باید برای فعالسازی یک اکانت یا ثبت نام در یک وبسایت اطلاعات یک مسترکارت یا ویزاکارت ارائه دهید. اطلاعاتی که برای این کار لازم است شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت و CVV است. صرف نظر از اینکه کارت مورد نظر موجودی داشته باشد یا نه، برخی با داشتن این اطلاعات می توانند یک اکانت را فعال کنند. چرا که وبسایت مذکور تنها اطلاعات یک کارت را برای تأیید می گیرند. در این حالت می توان در صفحات اینترنتی دنبال اطلاعات کارت گشت و یک شماره ویزا کارت یا مسترکارت را دانلود کرده و استفاده نمود. این موضوع هرچند کار غیراخلاقی است ولی متأسفانه موضوع متداولی در کشور حساب می شود.


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com