شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

پرداخت فوری Tucows با پی پال

پرداخت فوری Tucows با پی پال

جمعه ، 31-6-1402

شرکت لوح رایانه - تاسیس ۱۳۸۲

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

پرداخت فوری Tucows  با پی پال

Tucows.com Managed Cloud Hosting

پرداخت فوری Tucows  با پی پال

پرداخت Tucows  ، فاکتور دلاری و یا یورویی با پی پال شرکت لوح رایانه (epay.ir) به صورت حضوری در محل دفتر شرکت و یا سفارش آنلاین

اشتراک و پرداخت در سایت و خرید از (Tucows ) با قیمت مناسب با بهره جویی از خدمات ارزی پی پال شرکت لوح رایانه

برای ‎محاسبه آنلاین هزینه ·ریالی ‎تماس از راه فرم زیر و یا

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

فرم پرداخت پی پال به سایت Tucows

Tucows  Inc. یک شرکت خدمات اینترنتی و مخابراتی تجاری آمریکایی-کانادایی است که دفتر مرکزی آن در تورنتو، انتاریو، کانادا، و در پنسیلوانیا، ایالات متحده ثبت شده است. این شرکت از سه تجارت مستقل تشکیل شده است: Tucows  Domains، Ting Internet و Wavelo.

دفتر مرکزی: تورنتو، کانادا
درآمد: 346 میلیون تومان
تاسیس: 1993، فلینت، میشیگان، ایالات متحده
موسس: اسکات سوئدورسکی
بخش ها: تینگ اینترنت; Ting Mobile (به دست آمده توسط Dish); دامنه های Tucows ; Wavelo
تعداد کارمندان: 1000 نفر
 


به عنوان Tucows Domains، پیشرو در بازار خدمات دامنه جهانی هست. و در حال ساخت و ارائه خدمات مورد تقاضا از طریق شبکه های فیبر نوری و ساخت سرویس اینترنت و نرم افزار عامل شبکه تلفن همراه که راه حل های انسانی و قابل شخصی سازی را برای ارائه دهندگان خدمات ارتباطی ارائه می دهد. 

مدیریت پورتفولیو دامنه

Tucows سه منبع درآمد از مجموعه دامنه خود دارد:

 • تبلیغات از صفحات دامنه های موجود در پورتفولیوی نام دامنه خود؛
 •  فروش دامنه ها از پورتفولیوی خود که دائماً در حال تکمیل است؛
 •  مزایده یک جریان ثابت از هزاران نام دامنه که هر روز منقضی می‌شوند و برای فروش مجدد در دسترس می‌شوند.
 • تبلیغات پرداخت به ازای کلیک را در صفحات دامنه های موجود در مجموعه نام دامنه خود ارائه می دهند.
 •  هنگامی که کاربر یکی از این نام‌های دامنه را در آدرس مرورگر تایپ می‌کند (ناوبری مستقیم)، لینک‌های ایجاد شده به صورت پویا که تبلیغات پرداخت به ازای کلیک هستند، به آن‌ها نمایش داده می‌شود. هر بار که کاربر بر روی یکی از پیوندهای فهرست شده در یک صفحه وب کلیک می کند، از طریق مشارکت خود با اشخاص ثالث که نتایج پرداخت به ازای کلیک را ارائه می دهند، برای Tucows درآمد ایجاد می کند.
 • Tucows  از Google Ads به یک شریک تبلیغاتی جدید در سال 2007 تغییر کرده است که منجر به افزایش یک سوم درآمد آن شد.
 • فرآیندی را برای فروش منظم نام‌های ناوبری مستقیم ایجاد کرده است. این نام‌های دامنه از نام‌هایی می‌آیند که هر ماه از مشتریانی منقضی می‌شوند که تصمیم می‌گیرند دیگر نام‌های دامنه را نمی‌خواهند و Tucows می‌تواند آن‌هایی را که می‌خواهند از این نام‌های دامنه نگه دارند انتخاب کند.
 • با Afternic به توافق رسیده است تا فهرست بزرگ روزانه Tucows از نام های دامنه منقضی شده را به حراج بگذارد.
 • بیش از هشت میلیون دامنه تحت مدیریت داریم و هزاران دامنه هر روز منقضی می شود، بنابراین این معامله راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن درآمد با فروشندگان خود در حالی که در بازار نام دامنه ثانویه محبوب Afternic شرکت می کنیم."
 • نمونه کارها.Tucows 10٪ از قیمت ناخالص فروش را برای فروش دامنه های منقضی شده ای که در اصل از طریق فروشنده ثبت شده اند، با فروشنده تقسیم می کند.
 •  Tucows Afternic را به عنوان شریک انتخاب کرد، اگرچه SnapNames با Register.com و NameJet با NetSol/eNom بازیکنان غالب در دامنه‌های منقضی شده هستند.
 •  که فروش مستقیم از موجودی نام‌های دامنه برتر خود را با نام تجاری Yummy Names آغاز خواهد کرد. این سرویس به ویژه برای بازاریابان ایجاد شد تا یک نام دامنه با کیفیت بالا از موجودی Tucows بدست آورند. مشتریان این گزینه را دارند که یک نام دامنه ممتاز را به طور کامل خریداری کنند یا نام آن را اجاره کنند.
 • در سال 2009 یکی از زیرمجموعه های Tucows، Buydomains Holdings، نام دامنه پریمیوم دیگری را به قیمت رکورد 50000 دلار برای Myhomepage.com فروخت.
 • مجموعه ای از بیش از 1000 نام دامنه را معرفی کرد که دارای ارزش بالقوه بالایی هستند مانند "Jewellers.com"، "Actresses.com"، "BasketballPlayers.com"،
 • خدمات ایمیل
  Tucows میلیون ها جعبه ایمیل را از طریق شبکه خود با بیش از 9000 ارائه دهنده خدمات فراهم می کند. مشتریان سرویس ایمیل با میزبانی کامل Tucows با دسترسی POP3، IMAP، WAP و ایمیل وب ارائه می شوند. ارائه‌دهندگانی که از سرویس ایمیل Tucows استفاده می‌کنند، می‌توانند از فیلتر اسپم و ویروس Tucows با زیرساخت ایمیل فعلی خود استفاده کنند.
 • خدمات خرده فروشی
  Tucows خدماتی را به مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای کوچک می‌فروشد و ایمیل شخصی‌شده را از طریق هویت شبکه ارائه می‌دهد. Tucows همچنین خدمات میزبانی و سایر خدمات را با NetIdentity به مشتریان ارائه می دهد. Tucows همچنین انتظار داشت که درآمدی را برای پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغاتی از دامنه پارکینگ نام‌های خانوادگی دریافت کند.
 • خدمات تلفن همراه
   یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه جدید در ایالات متحده به نام Ting راه اندازی کرد که خدمات صوتی و داده ای را در شبکه T-Mobile US می فروشد. تا جولای 2018، این سرویس تقریباً 286000 مشترک داشت.
 • خدمات اینترنتی
  در حال ساخت فیبر برای شبکه خانگی بود. خدمات تحت نام تجاری Ting Tucows ارائه شد. آنها شروع به ارائه اینترنت فیبر گیگابیتی متقارن بدون محدودیت پهنای باند کردند. از زمان گسترش شبکه فیبر موجود در شارلوتزویل، اینترنت Ting در حال حاضر در 12 بازار است که در راه است.
 • نرم افزار (SaaS)
  در ژانویه 2022، Tucows Wavelo را راه‌اندازی کرد، شرکت نرم‌افزاری به عنوان سرویس (SaaS) که نرم‌افزار عملیات و صورت‌حساب مخابراتی را برای اپراتورهای شبکه مجازی موبایل و خدمات اینترنت فیبر می‌سازد. آنها دو محصول دارند: MONOS (سیستم عامل شبکه تلفن همراه) که در حال حاضر توسط Dish Network استفاده می شود و ISOS (سیستم عامل خدمات اینترنت) که در حال حاضر توسط اینترنت Ting استفاده می شود.
پرداخت فوری Tucows با پی پال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com