شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

Can we buy digital currencies with PayPal

Can we buy digital currencies with PayPal

چهارشنبه ، 12-7-1402

آیا با پی پال می‌توانیم ارزهای دیجیتال خرید؟
Can we buy digital currencies with PayPal

همکاری رسمی پی پال با ارزهای دیجیتال یا کریپتو کارنسی ها تنها یک شایعه هست،  اگرچه به تازگی  گمانه زنی ها برای علاقه پی پال جهت خدمات دادن به ارزهای دیجیتال شدت گرفته، ولی این نخستین بار نیست که شایعاتی نظیر ورود به فضای کریپتو (بیت کوین / Bitcoinاتریوم / Ethereumاتریوم / Ethereumریپل / Rippleریپل / Ripple) را برای یک سیستم پرداخت آنلاین بزرگ همانند پی پال مطرح میکنند.

خرید ارز دیجیتال با پی پال  buy-crypto-by-paypal

آیا با پی پال می‌توانیم ارزهای دیجیتال خرید؟
Can we buy digital currencies with PayPal

همکاری رسمی پی پال با ارزهای دیجیتال یا کریپتو کارنسی ها تنها یک شایعه هست،  اگرچه به تازگی  گمانه زنی ها برای علاقه پی پال جهت خدمات دادن به ارزهای دیجیتال شدت گرفته، ولی این نخستین بار نیست که شایعاتی نظیر ورود به فضای کریپتو (بیت کوین / Bitcoinاتریوم / Ethereumاتریوم / Ethereumریپل / Rippleریپل / Ripple) را برای یک سیستم پرداخت آنلاین بزرگ همانند پی پال مطرح میکنند.

خرید ارز دیجیتال با پی پال
 buy-crypto-by-paypal
آموزش نحوه خرید و پرداخت ارز دیجیتال با پی پال (PayPal)

پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال آن‌ را تبدیل به یک صرافی و همچنین والت مخصوص رمز ارزها می‌کند. با در نظر گرفتن اهمیت و قدرت PayPal

خرید ارز دیجیتال با پی پال و پرداخت با آن‌ها امکان‌پذیر شد. نحوه خرید و پرداخت ارز دیجیتال با پی پل (PayPal) را آموزش می‌دهیم.

نخستین مرتبه، پی پال در روز چهارشنبه 30 مهر ماه 1399 اعلام کرد از رمز ارزها در پلتفرم خود پشتیبانی خواهد کرد. به این ترتیب همه حساب‌های کاربری در PayPal قادر به نگهداری، خرید و فروش چند ارز دیجیتال محبوب خواهند بود. در ابتدا فقط از خرید ارز دیجیتال برای چهار کوین اصلی پشتیبانی می‌شود، اما انتظار داریم در گذر زمان، این فهرست گسترش پیدا کند. گفتنی است انتشار خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت بیت کوین همراه شد.

حدود پنج ماه بعد از اعلام این خبر، قابلیت جدید در فروردین 1400 عملیاتی شد. بعد از آن کاربران توانستند ضمن خرید و فروش ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین در پی پال با آن‌ها هزینه خرید اقلام مختلف را پرداخت کنند.

در حال حاضر، پی پل بزرگترین شرکت در بخش فناوری مالی است که رمز ارزها را به اکوسیستم خود اضافه و امکان خرید، فروش و حتی نگهداری آن‌ها را مهیا کرده است. گفتنی است پی پال یک هلدینگ آمریکایی بزرگ بوده و یک سیستم پرداخت جهانی با قابلیت انتقال آنلاین پول ارائه می‌کند. PayPal به عنوان یک جایگزین الکترونیکی برای روش‌های سنتی کاغذ مانند چک و حواله به شمار می‌رود.
شروع قابلیت خرید و پرداخت در پی پال با ارز دیجیتال

یکی از رقبای پی پال یعنی اسکوئر (Square) که متعلق به جک دورسی موسس و مدیر عامل توئیتر است، در سال 2018 پشتیبانی از بیت کوین را از طریق اپلیکیشن خود با نام Cash به پلتفرمش افزود. از طرفی حدود یک ماه پیش، خرید بیت کوین به ارزش 50 میلیون دلار توسط شرکت Square خبرساز شد. پشتیبانی پی پال از خرید و فروش یا پرداخت با ارز دیجیتال برخلاف رقیب آن محدود به بیت کوین نشده و سه رمز ارز دیگر یعنی اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را نیز شامل می‌شود. این تغییرات و اضافه شدن روش‌های جدید پرداخت در شرکت زیرمجموعه پی پل یعنی Venmo نیز اعمال شده است.

 

چگونگی استفاده از سیستم پی پال در بازار ارز دیجیتال

پی پال یکی از معدود پلتفرم‌های پرداخت آنلاین و موبایلی محبوب است که اکنون به کاربران امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را با کمتر از یک دلار ..

پی پال یک سرویس انتقال پول آنلاین است که این قابلیت را به کاربران می دهد تا تا حساب های مجازی یا الکترونیک ایجاد کنند و با استفاده از این حساب ها در یک شبکه ی امن، سریع و با کاربری آسان، بتوانند نقل و انتقال پول یا خرید و فروش و تبدیل ارز را در شبکه اینترنت انجام دهند. 

از طریق پی پال می توان حجم قابل توجهی از تراکنش های مالی کاربران را در اینترنت انجام داد. برای انجام تراکنش های مالی، کافیست یک آدرس ایمیلی که از طریق آن اکانت پی پال ساخته شده است را داشته باشید. البته به دلیل تحریم هایی که در ایران وجود دارد، امکان استفاده مستقیم از سیستم پی پال وجود ندارد، اما می توان به صورت غیر مستقیم از خدمات پی پال در ایران استفاده کرد. اشخاص حقیقی و حقوقی هر دو می توانند از خدمات پی پال استفاده کنند. برای استفاده از خدمات پی پال نیازی به وارد کردن اطلاعات مالی و اقتصادی نیست. از دیگر مزیت های پی پال این است که از سیستم ضد کلاهبرداری بسیار پیشرفته ای استفاده می کند که امنیت این پلتفرم را دو چندان می کند. از دیگر قابلیت های پی پال این است که این امکان را به کاربر می دهد که نوع کارت و حساب خود را برای پرداخت انتخاب کند. 

چگونگی استفاده از سیستم پی پال در ارزهای دیجیتال 

خرید ارز دیجیتال ساده تر از همیشه است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشی خود را بیرون بیاورید و برنامه پی پال را باز کنید. پی پال یکی از معدود پلتفرم‌های پرداخت آنلاین و موبایلی محبوب است که اکنون به کاربران امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را با کمتر از یک دلار سرمایه‌گذاری می‌دهد. هر کاربر PayPal می‌تواند کریپتو بخرد، بفروشد و نگه دارد. همچنین می‌توانید از رمزارز در هنگام پرداخت برای خریدهای خود استفاده کنید.

برای افزایش سهولت استفاده از ارزهای دیجیتال برای کاربران، سیستم PayPal توانایی خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم کرده است. از جمله ارز های دیجیتالی که می توان از طریق سیستم پی پال معامله کرد: شامل بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین است که به صورت مستقیم در کیف پول های ارز دیجیتال پی پال وجود دارد.

در نیمه اول سال 2021، شرکت پی پال قابلیت های خود را به کیف پول ونمو (Venmo) گسترش داده است. البته این سرویس در ایالات متحده از طریق مشارکت با Paxos Trust، راه اندازی شده است.

یکی از پیشنهادات PayPal، این است که مطالب آموزشی لازم را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در استفاده از سیستم های ارز دیجیتال، خطرات و فرصت های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و اطلاعات مربوط به فناوری بلاک چین کمک کند. از دیگر خدمات سیستم پی پال این است که از دسامبر 2020، هیچ هزینه ای بابت نگهداری ارز دیجیتال در حساب پی پال دریافت نمی کند. 
خرید و فروش ارز دیجیتال در سیستم پی پال

یکی از رقبای PayPal، Square، پشتیبانی بیت کوین را در سال 2018 از طریق برنامه خود به نام Cash به پلتفرم خود اضافه کرد. همان طور که گفته شد پشتیبانی ارز دیجیتال PayPal، برخلاف رقیب خود، محدود به بیت کوین نیست بلکه سه ارز دیجیتال دیگر را از جمله ارز دیجیتال اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را نیز پشتیبانی می کند. 

حمایت و پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال منجر به تبدیل پی پال به یک صرافی و کیف پول مخصوص ارزهای دیجیتال شده است. 

مدیر عامل شرکت پی پال، دن شولمن (Dan Schulman) بیان کرد که سیستم های ارز دیجیتال با استفاده از پی پال، باعث افزایش کارایی، سرعت تراکنش های پرداخت ارزهای دیجیتال شده است. به علاوه سیستم ارز دیجیتال با استفاده از پی پال موجب افزایش قدرت انطباق پذیری و کنترل های دقیق دو طرفه ارزهای دیجیتال را فراهم می کند. آقای شولمن مدیر عامل پی پال از همکاری بانک های مرکزی و رگولاتوری ها برای پشتیبانی ارزهای دیجیتال خبر داد. 

به علاوه تمامی تراکنش های پی پال با استفاده از ارزهای فیات سنتی انجام می شود. بنابراین معامله گران برای انجام معاملات خود نیازی به تراکنش های ارزهای دیجیتال به دلار نخواهند داشت. اما با تمام این تفاسیر کاربران سیستم پی پال برای معامله ارزهای دیجیتال بایستی از خود سیستم پی پال استفاده کنند. در واقع کاربران نمی توانند از موجودی ارزهای دیجیتال خود در صرافی بایننس برای تراکنش های خود در سیستم پی پال استفاده کنند.

برای خرید رمزنگاری از پی پال، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر از قبل یک حساب پی پال دارید، تنها کاری که برای خرید ارز دیجیتال لازم است کلیک کردن روی دکمه ای است که روی آن نوشته شده است «crypto» و انتخاب کنید که کدام سکه را می خواهید بخرید.

همانطور که قبلا گفته شد شما می توانید چهار نوع رمزنگاری را در اپلیکیشن پی پال خریداری کنید: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش. با این حال، کارشناسان توصیه می کنند اگر یک سرمایه گذار مبتدی هستید، به بیت کوین و اتریوم پایبند باشید.

برای تکمیل خرید خود، باید وجوه موجود، یک کارت بدهی مرتبط یا یک حساب بانکی مرتبط داشته باشید. شما می توانید حداقل 1 دلار یا 100000 دلار در هفته خرج کنید. مانند بسیاری از صرافی های رمزنگاری، برای خرید و فروش کریپتو در پی پال هزینه ای وجود دارد که بسته به میزان خرید شما متفاوت است. همچنین باید هویت خود را تأیید کنید، W-9 را پر کنید و با شرایط و ضوابط PayPal موافقت کنید. اگر تصمیم به خرید با کریپتو دارید، پی پال به طور خودکار آن را بدون هزینه اضافی به دلار آمریکا تبدیل می کند.
کارمزد پی پال (PAYPAL FEE) مبلغ خرید یا فروش (PURCHASE OR SALE AMOUNT) 
0.50% $ 1-24.99 $
2.30% 25-100 $
2.00% 100.01-200 $
1.80% 200.01-1000 $
1.50% 1000.01 و بالاتر
مزایای استفاده از پی پال در سیستم ارزهای دیجیتال 

یکی از مزایایی که سیستم پی پال فراهم می کند که از سیستم های ارز دیجیتال به عنوان منابع تامین مالی در سراسر جهان استفاده می کنند. کاربران ارز دیجیتال می توانند با استفاده از سیستم پی پال به راحتی و بدون هزینه های اضافی، موجودی ارز دیجیتال خود را به ارز فیات تبدیل کنند. 

معامله گرانی که از سیستم پی پال استفاده می کنند، نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی نداشته و تمامی معاملات خود را با ارز فیات و یا با نرخ فعلی انجام می دهند. معاملات ارز دیجیتال در سیستم پی پال از کیف پول دیجیتال پی پال استفاده می کند و به دلیل مشکلات قبلی که در مورد نوسانات و هزینه های معاملات ارز دیجیتال در سیستم های پرداخت قبلی وجود داشت، یک سری ابزار های پیشرفته در سیستم پی پال اضافه شده است که تمامی این مشکلات را برطرف کرده است. 

از دیگر مزیت هایی که می توان برای سیستم پی پال در بازارهای ارز دیجیتال بیان کرد، این است که پی پال با استفاده از سیستم عامل های ارز دیجیتال و تنظیم شده و بانک های مرکزی به بررسی پتانسیل ارزهای دیجیتال می پردازد. در پنج سال گذشته، پی پال در تلاش است که زیرساخت خدمات مالی دیجیتال را بر بلاکچین افزایش دهد. 

در سال 2019 پی پال، بر روی آزمایشگاه های TRM، سرمایه گذاری کرد. شرکت TRM با هدف کمک به موسسات مالی و جلوگیری از تقلب در ارزهای دیجیتال راه اندازی شد. پی پال با تمرکز بر روی شرکت TRM به بررسی پتانسیل فناوری های لجر توزیع شده برای بهبود خدمات مالی و بررسی امنیت و ایمن بودن سیستم ارز دیجیتال می پردازد.
آیا کاربران بابت معاملات خود در سیستم پی پال کارمزد پرداخت می کنند؟

معامله گران ارز دیجیتال بابت معاملات خود در سیستم پی پال مجبور به پرداخت هیچ گونه کارمزدی نیستند. این قانون عدم پرداخت کارمزد از 31 دسامبر 2020 تصویب شد. به علاوه آن دسته از کاربرانی که از سیستم پی پال برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود استفاده می کنند، نیز از پرداخت کارمزد معاف هستند. 
سرنوشت پول حاصل از فروش ارزهای دیجیتال در سیستم پی پال چه خواهد شد؟

معامله گران ارزهای دیجیتال سیستم پی پال، پول حاصل از فروش ارزهای دیجیتال خود را می توانند از طریق حساب « پی پل کش» یا « پی پال کش پلاس» دریافت کند. به عبارت دیگر کاربران ارزهای دیجیتال در سیستم پی پال بایستی تمامی ارزهای دیجیتال خریداری شده خود را در حساب پی پال نگهداری کنند و امکان انتقال آن را به کیف پول دیگر نخواهند داشت. 

به عبارت دیگر با استفاده از ارزهای دیجیتال نمی توان برای پرداخت در شبکه پی پال استفاده کرد و کاربران فقط می توانند در حساب خود به معامله ارزدیجیتال بپردازند. 

در واقع سیستم پی پال به کاربران خود بیت کوین واقعی نمی دهد و بیت کوین هایی که در سیستم پی پال معامله می شود همانند اعتباری است که بانک به کاربران خود بر روی کاغذ می دهد. به همین خاطر کاربران در زمان خرید ارزهای دیجیتال باید دلار واریز کرده و در زمان برداشت نیز معادل دلار ارز برداشت کنند. 

بنابراین یکی از معایبی که سیستم پی پال می تواند برای کاربران خود به همراه داشته باشد، این است که قابلیت دسترسی مستقیم کاربران به بیت کوین وجود ندارد. اما این موضوع از نظر صاحب نظران این حوزه برای حفظ امنیت بیشتر سیستم پی پال طراحی شده است و کاملا طبیعی است که این شرکت در حال حاضر در این زمینه ریسک نکند.
آیا کاربران سیستم پی پال به کلید خصوصی ارزهای دیجیتال دسترسی خواهند داشت؟

کاربران ارزهای دیجیتال فقط مالک ارزهای دیجیتالی هستند که از سیستم پی پال خریداری می کنند و هیچ گونه دسترسی به کلیدهای خصوصی ارزهای دیجیتال نخواهند داشت. در اصل کلید خصوصی این قابلیت را به کاربران می دهد تا به دارایی های خود دسترسی داشته باشند که در حال حاضر سیستم پی پال بر اساس قابلیت های امنیتی طراحی شده خود، این امکان را به کاربران نمی دهد.

دلیل دیگر پی پال برای در اختیار نگذاشتن کلید خصوصی به کاربران خود این است که کاربران در صورت گم کردن کلید خصوصی ارزهای دیجیتال خود، برای همیشه دسترسی خود را به دارایی های دیجیتال از دست می دهند. بنابراین از قرار دادن کلید خصوصی دارایی های دیجیتال به کاربران خود امتناع می کند. 
امنیت پی پال در خصوص نگهداری ارزهای دیجیتال کاربران خود چگونه است؟

پی پال در قبال ارزهای دیجیتالی که در سیستم خود متعهد بوده و در برابر هر گونه کلاهبرداری و دزدی از دارایی های دیجیتال کاربران خود محافظت می کند. البته ناگفته نماند که سیستم پی پال توانایی محافظت ارز دارایی های دیجیتال در مقابل نوسانات ارزهای دیجیتال را نخواهد داشت. اما از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال به شدت نوسانی است، کاربران بهتر است قبل از هر معامله، در مورد ارزهای دیجیتال کاملا تحقیق کرده و سپس اقدام به معامله کنند. 

جمع بندی:

سیستم پی پال در اصل یک حساب بانکی اینترنتی است که قابلیت تراکنش های مالی از طریق اینترنت امکان پذیر است. با استفاده از سیستم پی پال می توان از هر وب سایت معتبر فروشگاهی در سطح بین الملل، معامله کرد. خدمات پی پال در حوزه ارز دیجیتال نیز موجب شده که کاربران دغدغه تبدیل ارز را نداشته باشند.

آموزش کامل خرید ارز دیجیتال با پی پال

برای مثال یک فرد در ایران می‌تواند برای فردی که در روسیه است، از طریق Pay Pal پول (ارز) انتقال دهد. همچنین امکان خرید ارز دیجیتال با پی پال

آنچه در این مقاله می‌خوانید
1 خرید ارز دیجیتال با پی پال1.1 میزان کارمزد خرید ارز دیجیتال با پی پال2 پی پال چیست؟3 افتتاح حساب در پی پال4 آموزش خرید ارز دیجیتال با پی پال5 چگونگی تبدیل مبالغ پی پال به بیتکوین و دریافت آن در ایرانبرای ارزهای دیجیتال که در حال حاضر طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کنند، هم اکنون امکان خرید ارز دیجیتال با پی پال نیز فراهم شده است. این موضوع یک خبر بسیار خوب برای خریداران ارز دیجیتال است که شرایط کار برای آن‌ها راحت‌تر شده است. همچنین یک خبر خوب دیگر برای دارندگان حساب در پی پال نیز می‌تواند باشد.
خرید ارز دیجیتال با پی پال
خرید ارز دیجیتال با پی پال برای کاربران این سیستم فراهم شده است تا بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. شرکت پی پال این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند بدون استفاده از صرافی‌ها، به راحتی برای خرید ارزهای دیجیتال اقدام نمایند. سایت‌هایی مانند PaXFUL، LocalBitcoins و Cancoin از جمله سایت‌هایی هستند که در آن‌ها می‌توان از Pay Pal برای خرید ارز دیجیتال استفاده کرد.
به طور خلاصه باید گفت که برای خرید ارز دیجیتال با پی پال، این سیستم میزان کارمزدی معقول را برای خرید و فروش ارزها در نظر گرفته است؛ به طور کلی برای انجام معاملات زیر 25 دلار، Pay Pal در حدود 0.5 درصد هزینه خرید ارز را از کاربر به عنوان دستمزد دریافت می‌کند. در ادامه به میزان کارمزد اشاره می‌شود:
میزان کارمزد خرید ارز دیجیتال با پی پال
1 دلار الی 24.99 دلار – کارمزد: 0.5 %25 دلار الی 100 دلار – کارمزد: 2.30 %01 دلار الی 200 دلار – کارمزد: 2 %01 دلار الی 1000 دلار – کارمزد: 1.80 %از 1000.01 دلار به بالا – کارمزد: 1.5 %علاوه بر این، موانع و مشکلاتی برای این کار وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم؛ اما بهتر است قبل از این‌ها ببینیم که اصلاً پی پال چیست و چه کاری را می‌توان با آن انجام داد.

پی پال چیست؟
پی پال در حقیقت یک سیستم و سرویس است که از آن برای پرداخت و یا انتقال آن از حسابی در Pay Pal به حسابی دیگر در پی پال استفاده می‌شود. انتقال و یا پرداخت از طریق حساب‌های مجازی ایجاد شده در این سرویس انجام می‌گیرد.
پی پال یک سیستمی امن برای پرداخت و انتقال پول در سراسر جهان است که به کاربران خود این امان را می‌دهد که فعالیت‌های ارزی مدنظرشان را در هرکجای جهان که باشند با امنیت و سرعت بالا، به سادگی انجام دهند. برای مثال یک فرد در ایران می‌تواند برای فردی که در روسیه است، از طریق Pay Pal پول (ارز) انتقال دهد. همچنین امکان خرید ارز دیجیتال با پی پال را نیز فراهم کرده است.
برای استفاده از خدمات ارزی پی پال لازم است که یک اشتراک در آن ایجاد کرد. برای ایجاد اشتراک در این سیستم لازم است که شما یک ایمیل داشته باشید تا از طریق آن بتوانید یک حساب در Pay Pal را ایجاد کنید. از طرفی برای انتقال دادن پول به حساب فردی دیگر در پی پال لازم است ایمیل آن شخص را داشته باشید. در ضمن ایجاد حساب کاربری در Pay Pal رایگان بوده و هیچ‌گونه وجهی برای افتتاح حساب در آن از شما دریافت نمی‌شود.
افتتاح حساب در پی پال
برای افتتاح حساب پی پال به یک ایمیل نیاز است. شما می‌توانید با وارد کردن یک ایمیل در سایت PayPal.com یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد نمایید. همچنین لازم است که شما اطلاعات درستی از خودتان را به ثبت برسانید.
در مرحله بعد لازم است تا یک حساب بانکی یا یک کارت اعتباری و یا نقدی (مانند مستر کارت، ویزا کارت) را به حساب کاربری در Pay Pal وصل کنید تا به کمک آن بتوان حساب کاربری را وریفای (Verify) کرد.
پس از Verify کردن اکانت و یا همان حساب کاربری خود، شما قادر خواهید بود ارزهای خود را به حساب پی پال انتفال دهید. همچنین می‌توانید از کارت اعتباری و یا نقدی خود (مانند مستر کارت، ویزا کارت) به حساب Pay Pal انتقال دهید. علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید از حساب پی پال خودتان به حساب پی پال دیگری پول واریز نمایید.
در این مرحله شما در حساب پی پال خود موجودی دارید و می‌توانید از طریق آن خرید کنید و یا موجودی خود را از به حساب‌های دیگر انتقال دهید.
اما نکته‌ای که در این جا وجود دارد این است که این سیستم و Pay Pal برای ایران مسدود است. پس چگونه می‌توان از آن برای خرید ارز دیجیتال با پی پال و به طور کلی فرآیندهای دیگر استفاده کرد؟
برای افتتاح حساب در ایران، قبل ورود به سایت Pay Pal لازم است که فیلتر شکن خود را روشن کرده و به یاد داشته باشید که از آدرس آی پی کدام کشور استفاده می‌کنید تا در مراحل بعدی نیز با همان آی پی وارد سایت شوید.
پس از روشن کردن فیلتر شکن و ورود به سایت پی پال، پس از وارد کردن ایمیل، می‌توانید وارد مرحله بعد شوید که لازم است یک پسورد وارد نمایید. در مرحله بعدی باید تمامی اطلاعات خود را به طور صحیح وارد نمایید. در قسمت شماره تلفن می‌توانید با انتخاب کشور ایران، شماره خود را وارد نمایید.
در قسمت آدرس، شما هم می‌توانید آدرس واقعی خودتان را وارد کنید و هم این که می‌توانید از آدرس‌های غیر واقعی که سایت‌های متفاوتی آن را ارائه می‌دهند نیز استفاده نمایید. گزینه Agree را بزنید. سپس در قسمت بعدی شما باید اطلاعات مربوط به بیزینس خود را وارد نمایید و گزینه ادامه را بزنید.
در مرحله بعد شما می‌بایست اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه سابمیت، وارد حساب کاربری خود شوید.
تا به اینجا درباره پی پال و کاربرد آن و همچنین ایجاد حساب کاربری در آن اطلاعاتی را کسب کردید. حال سؤال اینجا است که خرید ارز دیجیتال با پی پال چگونه انجام می‌گیرد؟ در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

آموزش خرید ارز دیجیتال با پی پال
قبل از آموزش خرید ارز دیجیتال با پی پال، لازم به ذکر است که شما قادر خواهید بود تنها ارزهای دیجیتال بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و اتریوم را از طریق Pay Pal خریداری نمایید. در ادامه به توضیحی مختصر و خلاصه‌وار در رابطه با نحوه خرید ارز دیجیتال با پی پال می‌پردازیم.
کمی قبل‌تر آموزش ساخت اکانت و یا همان حساب کاربری در سایت پی پال داده شده است. پس از افتتاح حساب و ورود به حساب کاربری خود، باید گزینه Buy Crypto On PayPal را انتخاب نمایید. اگر شما در حال استفاده از اپلیکیشن موبایل Pay Pal هستید، می‌توانید از طریق منو پایینی، گزینه Crypto را انتخاب کنید.
در این مرحله از خرید ارز دیجیتال با پی پال باید پس از انتخاب ارز مورد نظر، میزان خرید خود از آن ارز را مشخص کرده و در نهایت گزینه خرید را انتخاب کنید. در ادامه برای خرید باید به میزان کافی در حساب خود موجودی داشته باشید و یا این که حساب خود را شارژ کنید. همچنین می‌توانید با متصل کردن اکانت Pay Pal به حساب بانکی‌تان، مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایی

چگونگی تبدیل مبالغ پی پال به بیتکوین و دریافت آن در ایران
شما می‌توانید از طریق آدرس https://localbitcoins.com و ایجاد حساب در آن به روش زیر می‌توانید اقدامات لازم را انجام دهید.
برای ایجاد حساب کاربری در https://localbitcoins.com، ابتدا وارد سایت شده، در قسمت sign up، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. پس از تأیید این مرحله لازم است که ایمیلی که برایتان ارسال شده است را تأیید کنید تا اکانت شما ساخته شود. پس از ساخته شدن اکانتتان، از قسمت log in وارد اکانت خود شوید.
پس از ورود به اکانتتان، لازم از طریق تنظیمات، مشخصات پروفایل خود را کامل نمایید. هر چه بیشتر اطلاعات خود را در این سیستم کامل کنید، سقف تراکنش‌های شما در سال افزایش پیدا می‌کند.
سپس باید میزان مبلغ مورد نظر و واحد پول را انتخاب کرده، از بین درگاه‌ها، Pay Pal را انتخاب، سپس نام کشور را انتخاب و تایید نمایید. از گزینه‌های نمایش داده شده یکی را انتخاب کنید و به شخص مورد نظر یک پیام ارسال نمایید. پس از تأیید شدن درخواست، آدرس پی پال فرد مورد نظر نمایش داده می‌شود.
آدرس نمایش داده شده را در حساب پی پال خود و در قسمت send وارد کرده و مبلغ را برای آن فرد جا به جا کنید.
یکی از مشکلاتی که در خرید ارز دیجیتال با پی پال وجود دارد، این است که امکان انتقال اعتبار ارز دیجیتال به سایر کیف پول‌ها وجود ندارد و ارز‌های دیجیتال خریداری شده شما باید در همان اکانت Pay Pal شما باقی بماند و دیگر امکان انتقال آن به کیف پول‌های غیر حضانتی نیست.
یکی دیگر از مشکلاتی که استفاده از این روش برای شما ایجاد می‌کند این است که در مواقعی که شما قصد داشته باشید که از حسابتان برداشت کنید، باید هفت خان رستم را رد کنید! به این صورت که در ابتدا شما مجبور هستید ارز دیجیتال خود را به فروش برسانید. پس از فروش آن‌ها می‌بایست برای برداشت وجه به واحد پولی رایج کشور درخواستی ثبت نمایید. پس از آن باید وجه خود را به حساب بانکیتان واریز نمایید. علاوه بر طی کردن این مراحل، شما متحمل پرداخت کارمزد نیز خواهید شد.
اما یکی از ویژگی‌های مثبت خرید ارز دیجیتال با پی پال این است که در زمانی که شما ارز دیجیتالی خریداری کرده باشید و بخواهید با آن رمز ارز خریداری نمایید، سیستم Pay Pal بدون دریافت کارمزد، این ارزها را به دلار آمریکا تبدیل خواهد کرد.
حال در این جا و در رابطه با خرید ارز دیجیتال با پی پال، یک سؤال پیش می‌آید و آن این است که آیا Pay Pal می‌تواند از دارایی‌ها و ارزهای شما در برابر کلاهبرداری‌ها و یا دزدی‌ها محافظت کند؟ پاسخ به این سؤال بله است. پی پال به کاربران خود این اطمینان را می‌دهد که از ارزها و به طور کلی پول‌هایی که در درون این سیستم یک پارچه وجود دارد، محافظت می‌کند و راه دزدی را برای افراد سودجو بسته است. همچنین برای اطمینان بیشتر به کاربران این امکان را داده است که در صورت مشاهده موارد مشکوک در این زمینه، موضوع را با پشتیبانی به اشتراک بگذارد.

درست است که Pay Pal از موجودی حساب‌ها در برابر دزدها و کلاهبرداران می‌تواند محافظت کند اما هیچ گونه تضمینی را برای محافظت از اموال شما در برابر بالا و پایین شدن قیمت ارز و در نتیجه میزان دارایی شما ندارد؛ چرا که این موضوع، یک موضوع جهانی است و ربطی به آن ندارد.
ارزهای دیجیتال جای خود را در میان مردم به خوبی باز کرده‌اند و کمتر کسی را می‌توان یافت که حداقل یک بار خود را در این بازار بی‌نهایت نکرده باشد. در نهایت خرید و فروش این ارزها در آینده‌ای نه چندان دور، به کاری معمول در میان مردم تبدیل می‌شود. چنانچه در حال حاضر نیز می‌بینیم که در بعضی از خریدها، به جای استفاده از پول‌های واقعی، از این ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.
خرید ارز دیجیتال با پی پال یکی راه‌های خرید این ارزها است که به به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی و با احساس امنیتی کامل، به خرید و فروش این ارزها بپردازید. شما می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در بخش دیدگاه‌ها آریاپی با ما به اشتراک بگذارید.

چطور در سال 2023، از طریق پی پال بیت کوین بخریم؟

چطور در سال 2021، از طریق پی پال بیت کوین بخریم؟ — و در ادامه گفت که کاربران آمریکایی می‌توانند از رمزارزهای خود برای ... در آن زمان، پی پل اعلام کرد که قابلیت‌ خرید و فروش ارزهای دیجیتال

کاربران آمریکایی پی پال می‌توانند مستقیماً از این پلتفرم برای خرید بیت کوین استفاده کنند اما هنوز محدودیت‌هایی در این خصوص وجود دارد.

در نوامبر 2020 پی پال (Pay pal) اعلام کرد که همه دارندگان آمریکایی حساب پی پال، قادر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین از طریق پلتفرم پی‌پال هستند. این خبر پس از اطلاعیه پی‌پال در اکتبر 2020 که در آن از قابلیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال بواسطه همکاری با کارگزاری رمزارزی Paxos Crypto رونمایی ‌کرد، منتشر شد.
خرید و فروش بیت کوین
برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.
می خواهم بیت کوین بخرم

پی پال امکان خرید بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیتکوین کش (BCH) و لایت‌کوین (LTC) را از طریق کیف پول ارز دیجیتال پی پل فراهم کرده است.

پی پل در پستی کوتاه در توییتر اعلام کرد:

در کمال مسرت به اطلاع می‌رسانیم که همه دارندگان حساب پی پال واجد شرایط در ایالات متحده می‌توانند ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق پی پال خریداری، نگهداری و بفروش برسانند. و در ادامه گفت که کاربران آمریکایی می‌توانند از رمزارزهای خود برای خرید اقلام مورد نیاز خود از 26 میلیون کسب و کار وابسته به پی‌پال در سراسر دنیا استفاده کرده و پرداخت‌ها نیز در مرحله فروش به ارز فیات تبدیل خواهند شد.

در آن زمان، پی پل اعلام کرد که قابلیت‌ خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای بازارهای بین‌المللی منتخب، در ماه آگوست 2021 ارائه می‌شود و انگلستان اولین کشوری خارج از ایالات متحده بود که به مشتریان پی پال قابلیت خرید، فروش و نگهداری بیت‌کوین را ارائه می‌داد.

پی پال در آوریل 2021، قابلیت‌ خرید کردن به وسیله ارزهای دیجیتال را به سرویس پرداخت‌های عمومی خود یعنی Venmo افزود و به همراه آن قابلیت بازپرداخت از خرید در قالب کریپتو (cash back to crypto) را در آگوست 2021 در لیست خدمات خود قرار داد.

این روزها خرید کردن به وسیله ارزهای دیجیتال، به گزینه‌ای محبوب در بین کاربران پی پل تبدیل شده است و این امر به پیشرفت این سرویس پرداخت در ثبت چنین رکوردهایی در سه ماهه اول سال 2021 کمک کرد، آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید شروع کنید؟
نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پی پال

بدیهی است که شما به یک حساب پی پال احتیاج دارید. اگر ندارید، باید به وسیله کارت اعتباری یا حساب بانکی به همراه آدرس ایمیل خود، یک حساب در سایت PayPal.com ایجاد کنید.

حال زمان آن است که مقداری بیت کوین بخریم. فرآیند خرید کردن، در وب‌سایت و اپلیکیشن پی پل کاملاً مشابه همدیگر است. برای تشریح دستورالعمل این کار، از وب‌سایت استفاده می‌کنیم. در صفحه اصلی (صفحه پرداخت‌ها _ Paymens در اپلیکیشن) قسمت خرید بیت کوین و موارد دیگر (Buy Bitcoin and more) را که در بالای صفحه دیده می‌شود، انتخاب کنید.

نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

در مرحله بعد، رمزارز مورد نظر خود را، انتخاب کنید. در حال حاضر، گزینه‌های خرید و فروش در پی پال، ارزهای بیت‌کوین، اتریوم، بیت‌کوین کش و لایت کوین هستد. علاوه بر این، پی پل منابعی را برای مطالعه و آشنایی با ارزهای دیجیتال و همچنین فهرستی از ریسک‌های احتمالی را در مورد آنها ارائه داده است.

نحوه خرید بیتکوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

می‌توانید مقدار بیتکوین از قبل مشخص شده را برای خرید انتخاب کرده و یا برای انتخاب مقادیر مورد نظر خود، روی خرید _ Buy کلیک کنید. حداقل مبلغ قابل خریداری توسط کاربران، 1 دلار و حداکثر مبلغ یکصد هزار دلار بیت کوین در هفته می‌باشد. پی پال در پایین دکمه خرید _ Buy، شرح مختصری از دارایی که در حال خرید آن هستید را نیز ضمیمه کرده است.

نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

قبل از ادامه کار، باید برخی اطلاعات را تأیید کرده و با شرایط و ضوابط استفاده از رمزارزها که توسط پی پال ارائه شده، موافقت کنید.

نحوه خرید بیتکوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

سپس نوبت به بخش هیجان‌انگیز ماجرا، یعنی خرید بیت کوین می‌رسد. مبلغ خرید خود (در این مثال، 10 دلار) را وارد کنید. متنی بدین مضمون ظاهر می‌شود تا مطلع باشید که قیمت بیت کوین بسته به زمانی که دکمه خرید را بزنید، متغیر است. متن مزبور به این شرح است:

رخ ارز شامل بازه قیمتی بوده و در زمان خرید یا فروش بطور مداوم بروز می‌شود.

سپس گزینه Next را انتخاب کرده تا به صفحه بعدی بروید.

نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

در این صفحه، حساب بانکی یا کارت اعتباری‌ای که به حساب پی پال شما متصل است، نمایش داده می‌شود. در این مرحله، می‌توانید کارت‌ها یا حساب‌های بانکی دیگری را نیز اضافه نمایید.

نحوه خرید بیتکوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

پس از انتخاب Next، مشخصات خرید خود را بررسی کنید. کارمزد تراکنش‌ها در پی پال، نسبت به آنچه که مشتریان در صرافی‌ها مشاهده می‌کنند، نسبتاً معقول می‌باشد. بازه کارمزدها از 50 سنت برای خریدهای زیر 25 دلار تا 1.5% از مبلغ تراکنش، در خریدهای بالای 1000 دلار متغیر است. وقتی آماده خرید بودید، دکمه خرید – Buy Now را انتخاب کنید.

نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

پس از اتمام خرید، وضعیت حساب به روزرسانی شده تا میزان رمزارز خریداری شده را به همراه ارزش فعلی آن نمایش دهد.

به صفحه اصلی بازگردید، بیت کوین خریداری شده شما در بخش رمزارز _ crypto به همراه گزینه خرید و فروش، قابل مشاهده خواهد بود.

نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پی‌پال | همتاپی

ارزهای دیجیتالی که از طریق اپلیکیشن یا وب‌سایت پی پال فروخته شده‌اند، به ارز فیات تبدیل شده و در قسمت موجودی حساب نقدی حساب کاربر، نشان داده می‌شوند. پی پال برای کاربران نمودار کارمزدها و جدول تبادلات را نیز ضمیمه کرده تا میزان کارمزدهای پرداخت‌های بالقوه آنها، مشخص باشد.
خرید بیت کوین در سایت‌های دیگر، از طریق پی پال 

هنگامی که پی پال برای اولین بار ارائه خدمات رمزارزی خود را اعلام کرد، محدویت‌هایی را نیز برای کاربران در زمینه خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال اعمال کرد. این امر باعث شد بسیاری از طرفداران بیت کوین این امر را به چالش بکشند که قابلیت‌های رمزارزی ارائه شده توسط پی‌پال با ایده‌آل‌هایی که پشتوانه بیتکوین هستند در تناقض است؛ یعنی این ذهنیت که دارندگان بیت کوین، بانک خودشان هستند.

پی پال از آن زمان تاکنون در مواضع خود نرمش به خرج داده و در ماه می 2021 اعلام کرد که در نظر دارد پشتیبانی از دیگر کیف پول‌ها را نیز به خدمات خود اضافه کند. اما، این قابلیت هنوز محقق نشده است. در حال حاضر، ارزهای دیجیتال را نمی‌توانید از کیف پول دیجیتالی پی‌پال، مگر برای انجام خریدهای خود (در آن مرحله از خرید که ارزهای دیجیتال در پایانه فروش به فیات تبدیل می‌شوند)، انتقال دهید.

در حال حاضر، اگر می‌خواهید از پی پال برای خرید بیت کوین از منابع دیگری مانند صرافی‌ها استفاده کنید، تا شرایط مالکیت کامل بیت کوین را برای خود حفظ کنید، گزینه‌های محدودی پیش‌روی شماست، زیرا که تعداد کمی از سایت‌ها از پی پال به عنوان روشی برای پرداخت پشتیبانی می‌کنند.
خرید و فروش بیت کوین با بهترین قیمت

دلیل اصلی چنین مسئله‌ای این است که پی پال، مانند سایر شرکت‌های اعتباری، به خریداران اجازه می‌دهد در صورت انجام تراکنش‌هایی که در نتیجه آنها کلاهبرداری صورت گرفته، درخواست بازپرداخت وجه را داشته باشند. چنین قابلیتی این امکان را فراهم می‌کند که یک خریدار به طور نادرست به یک تراکنش اعتراض کرده، پول خود را پس بگیرد و در عین حال بیتکوین خریداری شده را نیز دریافت کند. شرکت‌های اعتباری‌ای مانند پی پال معمولاً در حل این اختلاف جانب خریدار را گرفته و از آنجا که بیت کوین ماهیتی فیزیکی ندارد، پی پال راهی بجز تأیید آن به عنوان عملی کلاهبردانه ندارد.

معاملات بیت کوین نیز برگشت‌ناپذیر هستند، بدین معنا که در صورت شکایت به علت کلاهبرداری، به احتمال زیاد آن مبلغ از جیب فروشنده می‌رود، در حالی که خریدار، هم بیت کوین و هم مبلغ بازپرداخت شده را به جیب می‌زند.

برای کسانی که می‌خواهند با استفاده از پی پال بیت کوین خریداری کرده و در عین حال آزادی عمل جابجایی رمزارز خود را حفظ کنند، راهکارهایی وجود دارد.
از طریق کدام پلتفرم‌ها می‌توان وجوه پی پل را به بیت کوین تبدیل کرد

بدیهی است که اول از همه، به یک حساب پی پال و همینطور برای اغلب کارها، به ایجاد یک کیف پول برای دریافت بیتکوین‌های خود احتیاج دارید. این کیف پول‌ها، همان کیف پول‌های نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری برای ارزهای دیجیتال هستند که قادرند کلیدهای عمومی و خصوصی را ذخیره کرده و به شما امکان ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال را بدهند.

برای خرید ارز دیجیتال با پی پال، چند راهکار پیش روی شما وجود دارد.

صرافی رمزارزی کوین بیس (Coinbase) در آوریل 2021 اعلام کرد که مشتریان آمریکایی قادر خواهند بود با استفاده از کارت‌های اعتباری‌ای که به حساب پی پال متصل شده‌اند، اقدام به خرید ارز دیجیتال کنند. برای استفاده از این قابلیت، کافی است وارد Coinbase شده، رمزارز موردنظر خود را انتخاب کنید، در اپلیکیشن Coinbase روی افزودن گزینه‌های پرداخت – add payment option کلیک کرده و گزینه پی پال را انتخاب کنید. پس از ورود به حساب پی‌پل، می‌توانید یک کارت یا حساب بانکی مرتبط با حساب پی پال خود اضافه کنید.

eToro نیز امکان خرید بیت کوین با استفاده از پی پال را داشته و می‌توان ارزهای دیجیتال را به کیف پول eToro منتقل کرد. خرید بیت کوین از طریق eToro با استفاده از پی‌پال به سادگی و با وارد شدن به حساب خود، و کلیک روی واریز وجه – Deposit Funds، سپس انتخاب گزینه پی پال به عنوان روش پرداخت و در نهایت مشخص کردن مبلغ می‌باشد. پس از واریز وجه، قادر به خریداری بیت کوین خواهید بود.

xCoins یکی دیگر از سایت‌های صرافی است که کار خود را به عنوان یک پلتفرم وام‌دهی همتا به همتا (peer-to-peer)، که نقطه ارتباط میان وام‌دهندگان بیت کوین با متقاضیان وام بود، آغاز کرد. این صرافی با استفاده از پی پال، به افراد اجازه می‌دهد تا پول خود را با وام تضمین شده‌ای به صورت بیت کوین، مبادله کنند. هر کاربری که ثبت‌نام کرده باشد می‌تواند به صورت بیت کوین وام داده و یا وام دریافت کند. سایت xCoins.io درخواست متقاضی وام را با وام‌دهنده مطابقت داده و سپس متقاضی وام، مبلغ وام را بعلاوه بهره آن، با استفاده از پی‌پال به وام‌دهنده انتقال می‌دهد. پس از تأیید‌ انتقال، بیت کوین بین کیف پول وام‌دهنده و متقاضی وام رد و بدل می‌شود.

علاوه بر صرافی‌ها، می‌توانید از یک بازار همتا به همتا نیز برای خرید بیت کوین با پی پال استفاده کنید. هر دو سایت LocalBitcoins.com و Paxful بازارهایی همتا به همتا هستند که مستقیماً خریداران را با فروشندگان ارتباط می‌دهند. این صرافی‌ها به فروشندگان اجازه می‌دهند تا نرخ مبادلات و روش‌های پرداخت خود را مشخص کنند. اما همه فروشندگان آن، پی پال را قبول نمی‌کنند. با این حال می‌توانید در زمان جستجوی فروشندگانی که آنلاین هستند، آن‌ها را براساس روش پرداخت فیلتر کرده و یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
 چرا صرافی‌های بیشتری از پی پل پشتیبانی نمی‌کنند؟

به غیر از مشکلات بازپرداخت وجه که قبلاً به آن اشاره شد، استفاده از پی پال برای خرید بیت کوین، معایب دیگری نیز دارد.

کارمزدهای پی پال می‌تواند بهای تمام شده تراکنش‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، زیرا بسیاری از پلتفرم‌ها تا 10درصد از مبلغ تراکنش را به عنوان کارمزد دریافت می‌کنند.

نکته دیگری که باید در نظر باشید این است که اگر از طریق پلتفرمی اقدام به خرید می‌کنید که پول محلی شما را قبول ندارد، کارمزدهای تبدیل پول نیز به آن اضافه می‌شود. به عنوان مثال، در صورت تبدیل به دلار آمریکا به دلار کانادا، پی پال 5.3% کارمزد بعلاوه نرخ مبادله را دریافت می‌کند و این رقم برای سایر ارزها، 4 درصد بعلاوه نرخ مبادله ارز می‌باشد.

انتقال ارز دیجیتال در پی پال به کیف پول‌های خارجی امکان‌پذیر شد

انتقال ارز دیجیتال در پی پال به کیف پول‌های خارجی امکان‌پذیر شد

پس از دو سال ارائه خدمات خرید و فروش کریپتو در پی پال، حالا کاربران می‌توانند ارز دیجیتال خود در پی پال را به کیف پول‌های خارجی خود منتقل کنند.

پی پال در سال ۲۰۲۰ امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را برای کاربران خود ارائه داد. حال پس از گذشت دو سال از این قابلیت، این پلتفرم پرداخت بین‌المللی به کاربران خود اجازه می‌دهد تا دارایی‌های کریپتویی خود را از حساب پی پال به کیف پول‌ها و صرافی‌های خارجی ارسال یا دریافت کنند. این قابلیت ابتدا برای تعدادی از کاربران ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار خواهد گرفت و سپس در هفته‌های آتی دیگر کاربران نیز به این ویژگی دسترسی خواهند داشت.

البته ارزهای دیجیتالی هم که در پلتفرم پی پال از این قابلیت برخوردارند فعلا محدود است. در حال حاضر ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را می‌توان از پی پال به آدرس‌های خارجی منتقل کرد. به‌علاوه، مشتریانی که کریپتوهای خود را به حساب پی پال‌ منتقل می‌کنند، قادر هستند از طریق Checkout در میلیون‌ها کارتخوانی که در فروشگاه‌های مختلف وجود دارد، پول خود را خرج کنند.
قابلیت انتقال ارز دیجیتال در پی پال

برای انتقال کریپتوهای خود در حساب پی پال یا دریافت آن به حساب پی پال، کافی است تا کاربران وارد حساب خود شده و در بخش کریپتوها، شروع به انتقال دارایی خود کنند. البته نیاز است تا کاربران پیش از انجام انتقال دارایی، برای یک بار تایید هویت انجام دهند.

انتقال کریپتو به حساب‌های خارج از پی پال، برای کاربران هزینه خواهد داشت. این کارمزد به نسبت بلاکچینی که در آن فعالیت می‌کنند محاسبه خواهد شد. اما جابه‌جایی دارایی از یک حساب پی پال به حساب پی پال دیگر، هیچ‌ کارمزدی برای کاربران در بر نخواهد داشت. به منظور حفظ حریم خصوصی کاربران، پی پال برای هر تراکنش یک آدرس گیرنده جدید می‌سازد. همچنین در صورتی که بخواهید ارز دیجیتال را از حساب‌های خارجی به حساب پی پال منتقل کنید، نیاز به پرداخت کارمزد نخواهید داشت.

شرکت پی پال در حال کار روی سرویس‌های دیگر مربوط به کریپتوکارنسی است. برای مثال پی پال در نظر دارد تا از ارزهای دیجیتال بانک ملی پشتیبانی کند. همچنین این شرکت در حال بررسی عرضه استیبل کوین پی پال است.

اگر به دنبال خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید، این امکان وجود دارد تا با کمک نیک پرداخت و با کارت بانکی خود در سریع‌ترین زمان و کمترین کارمزد، رمزارز مورد نیاز خود را خریداری کنید. همچنین اگر به حساب پی پال و انتقال یا دریافت ارزهای خارجی نیاز دارید، نیک پرداخت این ویژگی را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.

پی پل خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال را آغاز کرد - ارزدیجیتال

پی پل خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال را آغاز کرد
پی پل خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال را آغاز کرد
بهزاد ناصرفلاح بهزاد ناصرفلاح
زمان مطالعه: ۱ دقیقه
۱۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۸

رویترز گزارش کرده است که پی پل قرار است فردا به‌صورت رسمی اعلام کند که کاربران می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال خود، هزینه کالا و خدمات موردنیازشان را بپردازند؛ این یعنی کاربران می‌توانند با ارزهای دیجیتال از میلیون‌ها ارائه‌دهنده کالا و خدمات خرید کنند.

به گزارش کوین دسک، انتشار این خبر می‌تواند تأثیر گسترده‌ای بر استفاده‌های روزمره از ارزهای دیجیتال داشته باشد. پی پل سال گذشته اعلام کرده بود که در حال کار بر روی ارائه این خدمات است.

با برقراری امکان خرید با استفاده از ارزهای دیجیتال، کاربران پی پل می‌توانند از ارزهای دیجیتال که در حساب پی پل خود دارند، برای پرداخت کالا و خدمات موردنیازشان استفاده کنند. بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین ارزهایی هستند که کاربران می‌توانند در حساب خود نگهداری کنند.

به‌گفته پی پل، نحوه خرید با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل به گونه‌ای است که در هنگام پرداخت هزینه، معادل دلاری از حساب ارز دیجیتال کاربر کسر می‌شود. ظاهراً این قابلیت در حال حاضر تنها برای کاربران آمریکایی فعال شده است؛ پی پل وعده داده است که به‌زودی خدمات ارزهای دیجیتال خود را برای سایر کشورهای هم عرضه می‌کند.

خرید تتر با پی پال - ارز

پی پال چیست(paypal)

پی پال یک شرکت فناوری مالی چندملیتی آمریکایی است که یک سیستم پرداخت آنلاین را در اکثر کشورهایی که از انتقال پول آنلاین پشتیبانی می‌کنند، اجرا می‌کند و به عنوان یک جایگزین الکترونیکی برای روش‌های کاغذی سنتی مانند چک و حواله‌ها عمل می‌کند و

برای اولین بار در سال 1399 پی پال اعلام کرد از رمز ارزها در پلتفرم خود پشتیبانی میکند و قادر به خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال بودند و در سال 1400 پی پال جدا از خرید و فروش رمز ارز ها در پی پال با آن‌ها هزینه خرید اقلام مختلف را پرداخت کنند که شامل ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین میشود .
خرید تتر با پی پال
خرید تتر با پی پال

میتوان گفت بزرگترین شرکت در بخش فناوری مالی میباشد که امکان خرید تتر را پشتیبانی میکند ولی برای خرید تتر نمیتوانید بصورت مستقیم از پی پال استفاده ککنید و باید از یک واسط استفاده کنید مانند Ledger Live یا Coinbase تا بتوانید از طریق آنها تتر را با پی پال خریداری کنید .

 
آموزش خرید و پرداخت ارز دیجیتال در پی پال

آموزش خرید ارزدیجیتال با پی پال

 

پس از ورود به حساب کاربری خود در پی پال وارد بخش «Buy Crypto On PayPal» شوید و سپس از بین ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین یا بیت کوین کش ارز مورد نظر را انتخاب کنید . نمودار تغییر قیمت آن‌ها همراه اطلاعات مختصر درباره ارز دیجیتال در حال خرید داخل پی پال به شما نشان داده خواهد شد. مقدار خرید را مشخص و سپس گزینه “Buy” را انتخاب کنید. برای تکمیل خرید خود، باید موجودی کافی داشته باشید یا این که یک کارت بانکی را به حساب خود متصل کنید. امکان پرداخت هزینه خرید ارز دیجیتال از پی پال در صورت وصل بودن اکانت PayPal به یک حساب بانکی نیز وجود دارد. بسته به میزان خرید، کارمزد متفاوتی از شما دریافت خواهد شد. در جدول زیر می‌توانید مقدار کارمزد دریافتی توسط سیستم Checkout With Crypto را مشاهده کنید.

 

کارمزد خرید ارزدیجیتال با پی پال

پی پال اکنون علاوه بر فروش ارز دیجیتال به کاربران و خرید این نوع دارایی از آ‌ن‌ها، یک کیف پول نیز محسوب می‌شود. به عبارتی بعد از خرید ارز دیجیتال در پی پال مجبور به انتقال دارایی خود به یک کیف پول غیر حضانتی نظیر تراست ولت و اتمیک ولت یا یک صرافی نظیر کوکوین نیستید. البته در حال حاضر، حتی در صورت تمایل به چنین کاری، امکانش فراهم نیست! در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

تصور کنید مقداری رمز ارز خریداری کرده و آن را در کیف پول یکپارچه پی پل ذخیره کرده‌اید. اگر تصمیم به خرید با رمز ارزها دارید (بعد از خرید در یک پایانه فروش، هزینه را با موجودی ارز دیجیتال خود پرداخت کنید)، پی پال به طور خودکار آن را بدون هزینه اضافی به دلار آمریکا تبدیل خواهد کرد. پس شما مشکلی از بابت پذیرش یا عدم پذیرش رمز ارز توسط فروشنده یا سرویس‌دهنده ندارید. در نتیجه امکان پرداخت در همه پایانه‌های پشتیبانی‌کننده از PayPal فراهم می‌شود.

اما چند نکته مهم را باید مد نظر داشت. نخست این که اکنون امکان واریز دارایی به یک آدرس دیگر میسر نیست. به عبارتی بعد از خرید بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش یا لایت کوین مجبور هستید آن را داخل حساب پی پال خود نگهداری کنید. از محدود شدن خرید و فروش به چهار کوین نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. از طرفی اگر می‌خواهید دارایی‌تان را برداشت کنید، ابتدا مجبور به فروش ارز دیجیتال خود، ثبت درخواست برداشت وجه رایج کشور مثلا دلار آمریکا و سپس انتقال آن به کارت بانکی خواهید بود که یک کارمزد فروش رمز ارز اضافی به شما تحمیل می‌کند. حتی داخل خود سیستم PayPal نیز نمی‌توان ارزهای دیجیتال را از یک حساب به حسابی دیگر منتقل کرد.

 

آموزش خرید تتر با استفاده از پی پال

آموزش خرید تتر با استفاده از پی پال

لوح رایانه
Paypal
خرید تتر با استفاده از پی پال
2023, Vol. 50 5
1,153

آیا می توانیم از PayPal برای خرید تتر استفاده کنیم؟ مانند بسیاری از شرکت های فناوری مالی، پی پال نیز اخیرا وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است

در چند سال گذشته، علاقه به ارزهای دیجیتال به شدت افزایش یافته است. کاربران به طور چشمگیری به دنبال راه هایی برای مشارکت در بازار معاملات خرید ارز دیجیتال و فروش آن هستند. این امر، با افزایش علاقه به رمزارزهای پایداری (stablecoin) مانند تتر، باعث شده است که تجارت برای مخاطبان بیشتری از طریق امکان انواع روش‌های پرداخت و پلتفرم‌های مبادله در دسترس باشد.

در این مقاله از سری مقالات بلاگ اوکی اکسچنج، چگونگی خرید تتر با پی پال (PayPal) را توضیح خواهیم داد. پس برای آشنایی کامل با بهترین روش خرید استیبل کوین محبوب تتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پی پال چیست؟

پی پال یک سرویس پرداخت مالی محبوب در جهان است که با استفاده از آن افراد در سرتاسر دنیا می‌توانند دلار، یورو، لیر و… دریافت یا ارسال کنند. همچنین شما می‌توانید با متصل کردن حساب بانکی خود به پی پال از خدمات بیشتر و بی نظیر این سرویس خدمات مالی در معاملات جهانی بهره مند شوید.

اما متاسفانه احراز هویت در این سرویس مالی و استفاده از آن برای ایرانیان تحریم است! و چنانچه شما از این سرویس قصد استفاده داشته باشید، به عنوان یک ایرانی بلافاصله بلاک خواهید شد. اگرچه راه هایی غیر مستقیم جهت استفاده از مزایای پی پال در ایران وجود دارد؛ برای مثال شما می‌توانید با یک پلتفرم واسط و انتخاب درگاه پی پال در آن، از این سرویس خدمات مالی جهانی بهره مند شوید. اما این موضوع به چه دردی می‌خورد؟

فرض کنید شما یک فریلنسر بین المللی هستید که کارفرمای خارجی شما تنها با پی پال می‌تواند حقوق شما را واریز کند. حال چنانچه شما اکانت پی پال نداشته باشید کارتان از بین می‌رود پس مجبور به استفاده از آن هستید. بنابراین می‌توانید ارز فیات دریافتی خود مانند دلار را با درگاه پی پال و استفاده از پلتفرم واسط paxful به تتر تبدیل کنید و پس از خرید تتر با پی پال، USDT های خود را به اوکی اکسچنج منتقل کرده و آنها را بفروشید تا به صورت ریال آن را دریافت کنید.

البته باز هم به این نکته توجه داشته باشید که نباید با IP ایران و هر چیزی که نشانه ای از ایرانی بودن شما دارد (مثل شماره ایرانی) از پی پال استفاده کنید.

راه هایی مانند استفاده از VPS و شماره مجازی در بسیاری از منابع جهت دور زدن تحریم ها بیان شده است که ما انتخاب راه و نحوه استفاده از پی پال و Paxful را به عنوان یک ایرانی، به دلایل ریسک های موجود و پیچیدگی های آن، بر عهده خودتان می‌گذاریم.

برخی از پلتفرم ها به شما امکان می دهند تتر و سایر ارزهای دیجیتال را با استفاده از PayPal، به عنوان روش پرداخت خریداری کنید؛ آن هم به همان روشی که ممکن است از کارت اعتباری یا نقدی استفاده کنید.

آیا می توانیم از PayPal برای خرید تتر استفاده کنیم؟

مانند بسیاری از شرکت های فناوری مالی، پی پال نیز اخیرا وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است و به کاربران خود این شانس را می دهد که سکه هایی مانند بیت کوین را مستقیماً از پلتفرم خود خریداری کنند. متاسفانه، به نظر نمی‌رسد PayPal هنوز ارز دیجیتال تتر را روی پلتفرم خود ارائه کرده باشد و انتخاب کوین های ارز دیجیتال محدود است. با این حال، راه های دیگری برای خرید تتر با پی پال PayPal وجود دارد.

مزایای استفاده از پی پال برای خرید ارزهای دیجیتال

دسترسی راحت
برخورداری از امنیت بیشتر (به دلیل رمزگذاری تراکنش سرتاسر پی پال)

چگونه می توانیم با استفاده از سرویس پرداخت مالی پی پال، ارز دیجیتال تتر را خریداری کنیم؟

چند پلتفرم مختلف وجود دارد که می توانید برای خرید تتر با پی پال به طور غیر مستقیم، از آنها استفاده کنید. در این بخش، ما پلتفرم Paxful را معرفی می کنیم.

پلتفرم Paxful چیست؟

پلتفرم Paxful، یک پلتفرم غیر متمرکز می باشد. کاربران این پلتفرم، ارزهای دیجیتال را با ارزهای فیات معامله می کنند و بالعکس. علاوه بر این، معامله به صورت مستقیم بین فروشنده و خریدار انجام شده و شخص ثالثی این بین وجود ندارد. همچنین این پلتفرم از سیستمی برخوردار است که ثابت می کند هیچکس نمی تواند در این فرآیند مرتکب تقلب بشود.

ویژگی بارز پلتفرم Paxful این است که از روش پرداختی Payoneer پشتیبانی کرده و این در حالی است که صرافی های متمرکز سنتی از آن استفاده نمی کنند. این موضوع به تنهایی باعث می شود تا این پلتفرم، از مطلوب ترین گزینه ها برای معاملات ارزهای دیجیتال به شمار بیاید.
چگونه می توانیم با استفاده از پلتفرم Paxful، ارز دیجیتال تتر را با درگاه پرداختی PayPal خریداری کنیم؟

مراحل خرید تتر با پلتفرم Paxful و درگاه پی پال به شکل زیر می‌باشد:

با کلیک بر روی “ثبت نام” حساب رایگان خود را در پلتفرم Paxful ایجاد کنید.
با تأیید شماره تلفن، ایمیل و شناسه خود برای ترید آماده شوید.
«خرید تتر (USDT)» را انتخاب کنید.
در بخش «پرداخت از طریق»، «PayPal» را انتخاب کنید.
ارزی را که می‌خواهید برای پرداخت در قبال USDT استفاده کنید انتخاب کنید، سپس روی «پیدا کردن پیشنهادها» کلیک کنید.
فروشنده قابل اعتمادی را پیدا کنید که آنلاین است، سپس روی «خرید» کلیک کنید.
دستورالعمل های ترید را برای تکمیل پرداخت دنبال کنید. شما اکنون صاحب USDT هستید!

سپس می‌توانید همانطور که در ابتدای این مطلب گفتیم تتر های خود را به اوکی اکسچنج منتقل کنید و در این صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبر، به فروش برسانید تا معادل ریالی آن را دریافت نمایید.
خرید و فروش ارز دیجیتال در اوکی اکسچنج

شما به راحتی و بدون دردسر می‌توانید در صرافی اوکی اکسچنج تتر و صدها رمزارز دیگر نظیر بیت کوین، اتریوم، سولانا، دوج کوین و… را معامله کنید. برای این منظور مقاله آموزش خرید و فروش ارز دیجتیال را توصیه می‌کنیم تا حتما مطالعه فرمایید.

پرسش های متداول

آیا پی پال، یک کیف پول ارز دیجیتال است؟

پی پال یک شرکت انتقال پول آنلاین است که با پیوند دادن کارت یا حساب بانکی شما به حساب پی پال شما کار می کند. می توانید از حساب خود برای خرید، ارسال و دریافت پول، مدیریت وجوه خود و موارد دیگر استفاده کنید. اگرچه می‌توانید برخی از ارزهای دیجیتال را از طریق پی پال خریداری کنید، اما این پلتفرم جایگزین امنیت کیف پول ارزهای دیجیتال سنتی نمی‌شود.

آیا برای خرید ارز دیجیتال تتر از طریق پلتفرم پی پال، باید هزینه پرداخت کنیم؟

هنگام استفاده از پی پال، به عنوان یک روش پرداخت برای خرید تتر از طریق یک پلتفرم مبادله، ممکن است هزینه‌های متفاوتی در پلتفرم‌های مختلف وجود داشته باشد. به عنوان مثال، Paxful هیچ هزینه ای برای خرید ارز دیجیتال دریافت نمی کند، اما برای فروش آن هزینه ای دریافت می شود. توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم انتخابی خود تحقیق کنید.

LohRayane co.ltd
نحوه خرید بیت کوین با پی پال

یش از یک دهه است که ارز‌های دیجیتال وارد بازار شده‌اند. این روز‌ها راه‌های زیادی برای خرید بیت کوین BTC وجود دارد، یکی از این راه‌ها خرید بیت کوین با پی پال است. در حال حاضر کاربران پی پال در آمریکا می‌توانند از این پلتفرم برای خرید بیت کوین استفاده کنند. اما محدودیت‌هایی برای آن وجود دارد. برای آشنایی با نحوه خرید بیت کوین با پی پال در این مقاله با پینگی همراه باشید.

چکیده

 • کاربران پی پال در ایالات متحده می‌توانند ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین را مستقیماً از طریق این پلتفرم خریداری کنند.
 • در نیمه اول سال ۲۰۲۱، این ویژگی برای “انتخاب بازا‌رهای بین المللی” گسترش می‌یابد.
 • بیت کوین خریداری شده در پی پال قابل انتقال نیست.

در نوامبر سال ۲۰۲۰، پی پال اعلام کرد که همه دارندگان حساب در آمریکا قادر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین از طریق سیستم عامل خود هستند. این خبر پس از اعلام خبر آن در اکتبر سال ۲۰۲۰ مبنی بر معرفی گزینه‌هایی برای خرید و فروش رمز ارز از طریق مشارکت با کارگزاری Paxos ارائه شد.

امروز، ما در حال راه اندازی سرویس جدیدی هستیم که به مشتریان امکان خرید، نگهداری و فروش رمز ارز را مستقیماً از حساب پی پال خود می‌دهد.

پی پال PayPal امکان خرید بیت کوین، اتریوم (ETH)، بیت کوین کَش و لایت کوین را در کیف پول دیجیتال پی پال فراهم می‌کند.

این شرکت در بیانیه مختصری گفت: “ما خوشحالیم که اعلام می‌کنیم همه کاربران واجد شرایط پی پال در آمریکا می‌توانند به طور مستقیم ارزهای دیجیتال را با PayPal خریداری، نگهداری و بفروشند”، همچنین افزود: کاربران در ایالات متحده به زودی می‌توانند از ارزهای دیجیتال استفاده کنند تا از ۲۶ میلیون بازرگان در سراسر جهان رمز ارز خرید کنند. پرداخت‌ها در محل فروش به فیات تبدیل می‌شوند.

در حال حاضر خرید رمز ارز به مشتریان پی پال آمریکا محدود شده است، در نیمه اول سال ۲۰۲۱ این ویژگی‌ها برای “انتخاب بازارهای بین المللی” ارائه می‌شوند. پی پال همچنین قصد دارد خدمات ارز دیجیتال خود را به خدمات پرداخت اجتماعی Venmo خود در سال ۲۰۲۱ ارائه دهد.

خرید بیت کوین با پی پال به یکی از محبوب ترین گزینه‌های کاربران تبدیل شده است. پس چگونه کار را شروع می‌کنید؟

فهرست مطالب

 

نحوه خرید بیت کوین با پی پال

اولین مرحله: شما به یک حساب پی پال نیاز دارید. اگر ندارید، باید آن را با کارت اعتباری یا حساب بانکی و آدرس ایمیل خود در PayPal.com بسازید.

اکنون زمان خرید بیت کوین فرا رسیده است. این اقدام در وبسایت و برنامه پی پال کاملاً مشابه است. در این مثال، از وبسایت استفاده می کنیم. در صفحه اصلی (صفحه “پرداخت‌ها” در برنامه) بنر “خرید بیت کوین و بیشتر” را که در بالای صفحه نمایش داده شده است، انتخاب کنید.

در مرحله بعدی، ارز دیجیتالی را که قصد دارید بخرید انتخاب کنید. در حال حاضر، گزینه‌های خرید و فروش در بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کَش یا لایت کوین است. علاوه بر این، پی پال منابعی را برای یادگیری در مورد رمز ارز‌ها فراهم کرده است. همچنین خطرات موجود را فهرست می‌کند.

می‌توانید مقداری از پیش تعیین شده بیت کوین را برای خرید انتخاب کنید، یا روی “buy” ضربه بزنید تا مقدار دلخواه خود را انتخاب کنید. حداقل مقدرای که کاربران می‌توانند با آن بیت کوین بخرند ۱ دلار است.در تصویر پایین در پی پال فقط مقدار کمی رمز ارز خریداری شده است.

قبل از ادامه، باید برخی از اطلاعات را تأیید کنید و با شرایط و ضوابط Cryptocurrency PayPal موافقت کنید.

مرحله بعدی جالب است: خرید بیت کوین. مبلغی را که می‌خواهید وارد کنید (در این حالت، ۱۰ دلار). قیمت بیت کوین با توجه به زمانی که خرید انجام می‌دهید، متفاوت است: “قیمت رمز ارز تا زمانی که خرید یا فروش نکنید تغییر کرده و بروز می‌شود. روی گزینه Next کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید.

حساب بانکی یا کارت اعتباری / نقدی که حساب پی پال به آن وصل است مشاهده می‌شود. در این مرحله نیز می توانید کارت یا حساب بانکی دیگری اضافه کنید.

پس از انتخاب “Next” خرید خود را بررسی کنید. کارمزد‌های تراکنش در پی پال برای مشتریان از ۵۰ سنت برای خریدهای زیر ۲۵ دلار تا ۱/۵ درصد در خریدهای بالای ۱۰۰۰ دلار است. هنگامی که آماده خرید هستید، روی “Buy Now” کلیک کنید.

پس از تکمیل خرید، حساب به روز می‌شود تا میزان رمز ارز خریداری شده و ارزش فعلی را نمایش دهد.

به صفحه اصلی برگردید و خرید Bitcoin خود را در بخش “crypto” با گزینه خرید و فروش مشاهده کنید.

رمز ارز‌ها از طریق برنامه یا وبسایت پی پال به فیات تبدیل می‌شود و در قسمت مانده حساب نقدی حساب کاربر نشان داده می‌شود. پی پال نمودار هزینه و نرخ تبدیل خود را برای کاربران در نظر گرفته است تا میزان احتمالی هزینه‌ها را به آنها نشان دهد.

خرید بیت کوین با پی پال در سایت‌های دیگر

شایان ذکر است که پی پال کاربران را به نگه داشتن رمز ارز بر روی پلتفرم خود محدود می‌کند. به غیر از خرید، در حال حاضر نمی‌توان آن را از کیف پول دیجیتال پی پال منتقل کرد (در آن زمان در محل فروش به فیات تبدیل می شود). با توجه به شرایط و ضوابط پی پال، “ارز دیجیتال موجود در حساب شما نمی‌تواند به حساب های دیگر در پی پال یا خارج از آن منتقل شود.”

از نظر بسیاری از طرفداران بیت کوین، پیشنهاد پی پال با ایده آل‌های اساسی بیت کوین مغایر است. یعنی این ایده که دارندگان بیت کوین بانک خودشان هستند.

اگر می‌خواهید با استفاده از پی پال در سایت‌های دیگر مانند صرافی‌ها بیت کوین بخرید، برای کنترل بیت کوین گزینه‌های محدودی دارید. سایت‌های نسبتاً کمی از آن به عنوان روش پرداخت پشتیبانی می‌کنند.

پی پال نیز مانند سایر شرکت‌های اعتباری، هنگام جعلی بودن تراکنش‌ها امکان برگشت وجه را برای کاربران فراهم می‌کند. معمولاً شرکت‌های اعتباری مانند پی پال در حل اختلاف، طرف خریدار هستند.

تراکنش‌های بیت کوین برگشت ناپذیر هستند؛ به این معنی که در صورت جعل بیت کوین از حساب فروشنده خارج شده و هم بیت کوین و هم مبلغ پرداخت شده به خریدار داده می‌شود.

از چه پلتفرم‌هایی می‌توان برای تبدیل وجوه پی پال به بیت کوین استفاده کرد؟

در مرحله اول، شما به یک حساب پی پال نیاز دارید. برای دریافت بیت کوین نیز باید کیف پول ایجاد کنید. کیف پول‌های ارز دیجیتال، نرم افزاری یا سخت افزاری هستند که می‌تواند کلیدهای عمومی و خصوصی را ذخیره کند و به شما امکان ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال را می‌دهد.

چند گزینه وجود دارد که می‌توانید هنگام خرید ارز دیجیتال با پی پال انتخاب کنید.

در حالی که برخی از صرافی‌های از دیجیتال مانند کوین بیس به شما امکان می‌دهد به حساب پی پال متصل شوید که این موضوع برای برداشت است. با این حال، چند استثنا وجود دارد. eToro امکان پرداخت برای بیت کوین با استفاده از پی پال را فراهم می‌کند و اجازه می‌دهد ارز دیجیتال بیت کوین به کیف پول eToro منتقل شود. خرید بیت کوین در eToro با استفاده از پی پال صرفاً با ورود به سیستم حساب کاربری شما، کلیک کردن روی “Deposit Funds”، انتخاب “PayPal” به عنوان روش پرداخت ترجیحی و سپس انتخاب مقدار انجام می‌شود. پس از واریز وجه، در خرید بیت کوین آزاد هستید.

xCoins سایت تبادل دیگری است. این کار به عنوان یک پلتفرم وام دهی آغاز شد که وام دهندگان بیت کوین را به وام گیرندگان متصل می‌کرد.

xCoins از پی پال استفاده می‌کند تا به مردم اجازه دهد پول را با “وام تضمین شده” بیت کوین مبادله کنند. هر کاربر ثبت شده، ممکن است بیت کوین را قرض بگیرد یا وام دهد. xCoins.io با درخواست وام با وام دهنده مطابقت دارد. سپس یک وام گیرنده با استفاده از پی پال مبلغی به اضافه سود را به وام دهنده پرداخت می‌کند. پس از تأیید، بیت کوین بین کیف پول وام دهنده و وام گیرنده منتقل می‌شود.

همچنین برای خرید بیت کوین با پی پال می‌توانید از بازار همتا به همتا استفاده کنید. LocalBitcoins.com و Paxful بازارهای همتا به همتا هستند که خریداران را مستقیماً با فروشندگان مطابقت می‌دهند.

این صرافی‌ها به فروشندگان این امکان را می‌دهند که نرخ ارز و روش پرداخت خود را تعیین کنند. همه فروشندگان، پی پال را نمی‌پذیرند، اما شما می‌توانید با جستجو در لیست فروشندگان آنلاین که از پی پال استفاده می‌کنند، یکی را انتخاب کنید.

چرا صرافی‌های زیادی از پی پال پشتیبانی نمی‌کنند؟

همچنین مسئله بازگشت وجه که در بالا به آن اشاره شد، هنگام خرید بیت کوین با پی پال دارای معایبی است. هزینه‌های پی پال می‌تواند به میزان قابل توجهی کارمزد‌های تراکنش را افزایش دهد، در بسیاری از پلتفرم‌ها تا ۱۰٪ از مبلغ تراکنش را به عنوان کارمزد دریافت می‌کنند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که اگر از طریق پلتفرمی که ارز شما را قبول نمی‌کند خرید می‌کنید، کارمزد تبدیل نیز می‌توانند اعمال شوند. به عنوان مثال، در صورت تبدیل به دلار آمریکا یا کانادا، پی پال کارمزد ۳/۵٪ بالاتر از نرخ ارز را دریافت می‌کند. برای ارزهای دیگر، کارمزد ۴٪ بیش از نرخ ارز است. تمام مراحلی که برای خرید بیت کوین با پی پال نیاز دارید در این مقاله گفته شد. هر گونه سؤال و نظری را می‌توانید در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

با پی‌پال برداشت ارز دیجیتال به کیف پول‌های دیگر ممکن است

پی‌پال غول پرداخت‌های اینترنتی در ۲۶ می (۵ خرداد) اعلام کرد امکان برداشت ارز دیجیتال از این پلتفرم و انتقال آن به سایر کیف پول‌ها را فراهم می‌آورد. تا قبل از این کاربران تنها می‌توانستند با استفاده از امکانات PayPal، تنها خرید و فروش رمزارزها را انجام دهند.

خوزه فرناندز ده پونته معاون بخش بلاکچین و ارزهای دیجیتال در پی‌پال، در یک کنفرانس با موضوع رمزارزها عنوان کرد فراهم آوردن تمام قابلیت‌ها، اولویت دارد. او در اینباره عنوان کرد:

ما می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد این قابلیت را گسترش دهیم و به کاربران‌مان اجازه دهیم به هر روشی که تمایل دارند پرداخت‌های خود را انجام دهند. آنها می‌خواهند ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم ما بگذارند تا از آن برای پرداخت‌هایشان استفاده کنند، و ما نیز می‌خواهیم این امکان را فراهم کنیم که هر زمان لازم داشتند بتوانند رمزارزهایشان را به هر مقصدی که خواستند ارسال کنند.

پونته روز مشخصی را برای این آپدیت اعلام نکرد. اگر تغییرات قبلی مشکلی نداشته باشند، این آپدیت نیز باید چند ماه دیگر عرضه شود.

پی‌پال خدمات پرداخت رمزارز را برای تمامی شهروندان آمریکایی امکان پذیر می‌کند

او در پاسخ به سوالاتی در مورد استیبل کوین شرکت پی‌پال عنوان کرد که برای پرداختن به این موضوع، بسیار زود است. با این حال او به این قضیه نیز اشاره کرد که استیبل کوین‌ها و رمزارزهای بانک مرکزی می‌توانند در کنار یکدیگر وجود داشته باشند.

موضوع استیبل کوین‌ها بحثی است که در بین مراجع قانون‌گذار و فعالان حوزه کریپتو و موسسات مالی، قوت گرفته است. برخی قانون گذاران معتقدند که این نوع رمزارزها، باعث کمرنگ شدن قدرت مقامات حاکمیتی خواهد شد، در حالیکه دیگران می‌گویند آنها را می‌توان قانون گذاری کرد. پروژه Diem متعلق به شرکت فیس‌بوک، در مرکز این مشاجرات قرار دارد.

تصمیم پی‌پال تاثیر زیادی روی ارزهای دیجیتال خواهد داشت

 

با توجه به اینکه امکان برداشت ارز دیجیتال در پلتفرم پی‌پال فراهم می‌شود، انتظار می‌رود موج جدیدی از خرید پیش‌رو باشد. قطعا کاربران از اینکه بتوانند دارایی‌هایشان را در یک جای امن‌تر ذخیره کنند خوشحال می‌شوند.

معرفی بهترین لانچ پدهای کریپتویی برای جذب سرمایه رمز ارزها

بعید به نظر می‌رسد که عمده کاربران حال حاضر پی‌پل، کسانی باشند که درگیر تکنولوژی باشند و از قبل، ارز دیجیتال خریداری کرده باشند. این گروه از اشخاص، (کسانیکه قبلا رمزارز خریده باشند) راه‌های جایگزین دیگری نیز دارند که مزیت‌های خاصی نیز دارد.

بنابراین کاربران پی‌پال که قصد خرید ارز دیجیتال داشته باشند کسانی هستند که تاکنون در این مورد تردید داشته‌اند و در مورد سرمایه‌گذاری، سردرگم بوده‌اند. پلتفرم Paypal راهی آسان و ساده برای خرید کریپتوکارنسی‌ها ارائه می‌دهد تا کاربران نگرانی‌های فنی صرافی‌ها را نداشته باشند.

خرید ارز دیجیتال با پی پال

خرید ارز دیجیتال با پی پال

۱۶ تیر,

پی پال اخیراً قابلیت جدیدی را برای حساب‌های کاربری آمریکایی ایجاد کرده است و هر کاربر PayPal می‌تواند به خرید ارز دیجیتال، فروش و نگهداری آن بپردازد؛ همچنین می‌توانید از رمزارزها در هنگام تسویه‌حساب و پرداخت برای خریدهای منتخب خود استفاده کنید و این در صورتی است که امروزه همانند سایر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، کارشناسان خرید و نگهداری طولانی‌مدت رمزارز را توصیه می‌کنند اما به نظر شما پی پال تمام قابلیت‌های مورد نیاز برای یک سرمایه‌گذاری مناسب را فراهم کرده است؟ برای پاسخ به این سؤال و موارد مشابه، توصیه می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

جدول محتوا پنهان

1 ارز دیجیتال چیست؟

2 اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

3 نحوه خرید کریپتو در پی پال آمریکا

4 نکات و بررسی عملکرد خرید ارز دیجیتال از پی پال

5 خدمات سفیرپیمنت برای خرید ارز دیجیتال با پی پال

6 سخن پایانی

ارز دیجیتال چیست؟

کریپتوکارنسی یک سیستم پرداخت دیجیتالی است که برای تأیید تراکنش‌ها به بانک‌ها متکی نیست. استفاده از این ارز مانند یک سیستم همتا به همتا است که می‌تواند هر کسی را در هر جایی قادر به ارسال و دریافت وجه کند. به جای انتقال و مبادله پول فیزیکی در دنیای واقعی، پرداخت‌های ارز دیجیتال صرفاً به عنوان ورودی‌های دیجیتالی به یک پایگاه داده آنلاین که تراکنش‌های خاص را توصیف می‌کند، وجود دارد. قابل ذکر است که ارزهای دیجیتال در کیف پول‌های دیجیتال ذخیره می‌شوند.

کریپتوکارنسی نام خود را به این دلیل دریافت کرد که از رمزگذاری برای تأیید تراکنش‌ها استفاده می‌کند. این بدان معناست که کدنویسی پیشرفته در ذخیره و انتقال داده‌های ارزهای دیجیتال بین کیف پول‌ها نقش دارد. هدف از رمزگذاری ایجاد امنیت و ایمنی است.
اولین ارز رمزنگاری شده بیت‌کوین بود که در سال ۲۰۰۹ تأسیس شد و تا به امروز شناخته شده‌ترین آن باقی مانده است. بیشتر علاقه به ارزهای رمزنگاری شده، ترید برای رسیدن به سود است.

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

بدون شک شناخته شده‌ترین و پراستفاده‌ترین اپلیکیشن خرید ارز دیجیتال و ترید، بایننس (Binance) است که متأسفانه با توجه به قوانین سختگیرانه این پلتفرم، استفاده از آن در ایران به سختی ممکن است؛ به همین دلیل در زیر، لیستی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال را به همراه کاربرد آن برای شما معرفی کرده‌ایم.
• کلی و بهترین برای مبتدیان: Coinbase
• برترین اپلیکیشن موبایل: Crypto.com
• بهترین برای امنیت: Gemini
• برای آلت‌کوین‌ها: BitMart
• کارمزدهای کم و بهترین برای معامله گران باتجربه: Kraken
• برای بیت‌کوین: Cash App
• بهترین صرافی آنلاین غیرمتمرکز: Bisq

بیشتر بخوانید : جدیدترین و مهمترین سایت‌هایی که درگاه بیت کوین را اضافه کرده‌اند

نحوه خرید کریپتو در پی پال آمریکا

برای خرید ارز دیجیتال از طریق پی پال، باید یک حساب کاربری پرسونال یا بیزینس با ریجن آمریکا ایجاد یا برای خرید پی پال آمریکا اقدام کنید. اگر حساب پی پال دارید، تنها کاری که برای خرید ارزهای دیجیتال باید انجام دهید این است که روی عبارت “Crypto” کلیک نمایید.

 

در مرحله بعد باید انتخاب نمایید که قصد خرید کدام ارز را دارید. شما می‌توانید چهار نوع ارز دیجیتال را در پی پال خریداری کنید: بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین کش؛ با این حال، کارشناسان توصیه می‌کنند اگر یک سرمایه‌گذار جدید هستید، با بیت‌کوین و اتریم کار خود را آغاز نمایید.

برای تکمیل خرید خود کافی است پس از انتخاب مبلغ دلخواه، پرداخت را از طریق بالانس پی پال خود انجام داده و از داشتن هر یک از این ارزها استفاده لازم را ببرید.

همانند برخی از صرافی‌های آنلاین برای خرید ارز دیجیتال و فروش آن در پی پال کارمزد وجود دارد که بسته به میزان خرید شما این مقدار متفاوت خواهد بود.

نکات و بررسی عملکرد خرید ارز دیجیتال از پی پال

سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال با PayPal آسان است به خصوص اگر قبلاً از این برنامه برای پرداخت‌های آنلاین استفاده می‌کرده‌اید؛ اما محدودیت‌هایی دارد.
رمزارزی که از طریق PayPal خریداری می‌کنید با خرید یک ارز در صرافی آنلاین مانند “Coinbase” یا “Gemini” یکسان نیست. اگر یک ارز دیجیتال را از طریق صرافی خریداری کنید، قادر خواهید بود آن را به یک صرافی امن دیگر انتقال دهید. این قابلیت در مورد پی پال صدق نمی‌کند. شما نمی‌توانید ارزهای رمزنگاری شده را از حساب خود به حساب‌های دیگر در پی پال یا از پی پال منتقل نمایید و برای برداشت باید ارز دیجیتال خود را به پی پال به فروش برسانید که در این صورت مسئولیت گزارش اظهارنامه مالیاتی خود را نیز بر عهده خواهید داشت.

اگر می‌خواهید کنترل کاملی بر روی ارزهای خود داشته باشید، یک صرافی ارز دیجیتال ممکن است انتخاب بهتری برای شما باشد. در حالی که روند کار با آن‌ها برای یک مبتدی می‌تواند دشوارتر باشد؛ اما در کارهای خود انعطاف بیشتری دارید و احتمالاً هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. شما می‌توانید از این صرافی‌ها برای مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیگر (مثلاً استفاده از بیت‌کوین برای خرید اتریوم) یا خرید ارز دیجیتال برای یک ارز رایج مانند دلار آمریکا استفاده نمایید.

با این حال، PayPal ممکن است برای سرمایه‌گذاران جدیدی که می‌خواهند مقدار کمی از موجودی رمزنگاری شده خود را در یک پلتفرم مورد اعتماد نگهداری کنند، منطقی باشد؛ به عنوان مثال، سوز اورمن، یکی از کارشناسان امور مالی جهان اخیراً به “NextAdvisor” گفته است که به جای صرافی آنلاین، ۵۰۰۰ دلار بیت‌کوین در پی پال خریداری کرده است، زیرا «آسان است».

اگر یک سرمایه‌گذار جدید هستید و قصد سرمایه‌گذاری تنها چند دلار را دارید، پی پال می‌تواند مکان خوبی برای شروع باشد. سرمایه‌گذاری بخش کوچکی از سبد بیت‌کوین خود، در پلتفرمی که به آن اعتماد دارید، می‌تواند برای مبتدیان منطقی باشد به خصوص اگر انتظار نداشته باشید که بعداً پول زیادی اضافه کنید و می‌خواهید کنترل بیشتری روی سود آن داشته باشید.
هیچ راه اشتباه یا درستی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال وجود ندارد و این در نهایت به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد، مهم‌تر از آن، قبل از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، زمانی را برای یادگیری و آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال اختصاص دهید.

خدمات پیمنت برای خرید ارز دیجیتال با پی پال

همان‌طور که در مقاله به آن اشاره شد برای استفاده از این قابلیت پی پال، نیاز به افتتاح یا خرید پی پال آمریکا خواهید داشت. کارشناسان سفیرپیمنت با کوله‌باری از تجربه اکنون در خدمت شما هستند تا بهترین اکانت‌های پی پال را مطابق با خواسته شما در اختیارتان قرار دهند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است با پشتیبانان در ارتباط باشید و پس از بررسی جوانب مختلف اقدام به افتتاح یا تهیه حساب برای خرید ارز دیجیتال کنید.

سخن پایانی

هر کاربر پی پال آمریکا می‌تواند به خرید و فروش، همچنین ذخیره ارزهای دیجیتال بپردازد. شما می‌توانید از رمز ارزها در هنگام پرداخت برای خریدهای خود استفاده کنید اما به طور کلی استفاده از ارز دیجیتال به عنوان نوعی پرداخت ایده جالبی نیست و همانند سایر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، کارشناسان خرید و نگهداری طولانی‌مدت رمزارز را توصیه می‌کنند.
PayPal، همراه با برنامه‌های دیگری مانند Venmo و Robinhood، ارزهای دیجیتال را در دسترس‌تر می‌کنند که برای بسیاری از سرمایه‌گذاران مبتدی جذابیت زیادی دارد. اما افزایش دسترسی می‌تواند برای شما خطرآفرین نیز باشد.

جولیان موریس، یک برنامه‌ریز مالی معتبر در Concierge می‌گوید: اگر موجودی پی پال در تلفن خود دارید و در مورد ارز دیجیتال کنجکاو هستید، می‌توانید PayPal را باز کنید، روی رمزارز کلیک کنید و در عرض چند ثانیه صاحب چند صد دلار ارز دیجیتال شوید.
دیوید یرماک، استاد مالی در دانشکده بازرگانی استرن دانشگاه نیویورک که در مورد ارزهای دیجیتال تحقیق می‌کند، می‌گوید با توجه به ارزش این بازار، خرید ارز دیجیتال، ذخیره‌سازی و نگهداری کمی از آن توصیه می‌شود اما نباید تمرکز اصلی شما برای سرمایه‌گذاری باشد. او می‌گوید: «فرمول آزموده شده موفقیت در سرمایه‌گذاری همیشه شامل تنوع است نه اینکه همه تخم‌مرغ‌هایتان را در یک سبد قرار دهید، بلکه سعی کنید گزینه‌های زیادی را در اختیار داشته باشید».

Convert cryptocurrency to PayPal and vice versa

تبدیل ارز دیجیتال به پی پال و بالعکس

نحوه انتقال رمز ارز از بیت کوین به پی پال و بالعکس: راهنمای گام به گام
کاربران مختلف به دنبال انتقال ارز دیجیتال از بیت‌کوین به پی پال و بالعکس هستند، زیرا این دو مؤسسه از بزرگترین مؤسسات مالی هستند که گزینه‌های خرید و فروش ارز دیجیتال را به مخاطبان گسترده ارائه می‌دهند. چه به دنبال ادغام دارایی های خود در یک پلتفرم باشید و چه به دنبال تقویت تنظیمات HODLing خود باشید، انتقال بین هر دو پلتفرم می تواند بسیار مفید باشد.

در ژوئیه 2022، PayPal بالاخره یک ویژگی مورد انتظار را منتشر کرد: به کاربران اجازه می‌دهد رمزارزها را به کیف پول‌های خارجی ارسال کنند. با این حال، این ویژگی چند ماه پیش مجاز نبود. زمانی که PayPal تصمیم گرفت در سال 2020 پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را اضافه کند، شما فقط می‌توانید ارزهای دیجیتال را در پی پال بخرید و بفروشید، اما نمی‌توانید آن را به کیف پول خارجی ارسال کنید.

این مقاله گام به گام نحوه انتقال رمزارز از پی پال به بیت کوین و بالعکس را راهنمایی می کند.

اگر از بایننس استفاده می کنید، لطفاً بخوانید: نحوه انتقال رمز از بایننس به پی پال: گام به گام
نحوه انتقال رمز ارز از بیت کوین به پی پال

انتقال از بیت کوین به پی پال یک فرآیند ساده است، همانطور که در مراحل زیر توضیح داده شده است:

 • پس از ورود به حساب PayPal خود، به بخش کریپتو در داشبورد بروید.
 • رز دیجیتالی را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید.
 • روی دکمه انتقال - نماد کوچک با دو فلش - و سپس "دریافت" کلیک کنید.
 • فرآیند تأیید هویت را تکمیل کنید (که فقط در صورتی لازم است که برای اولین بار از این سرویس استفاده می کنید).
 • شما یک آدرس رمزنگاری دریافت خواهید کرد که از آن برای دارایی خاصی که می خواهید دریافت کنید استفاده می کنید.
 • اکنون باید به حساب بیت کوین خود دسترسی داشته باشید و روی Send/Receive کلیک کنید، Send را انتخاب کنید و رمز ارزی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب
 • کنید.
 • آدرس رمزارز را از PayPal در بخش «to» کوین‌بیس قرار دهید و برای تأیید تراکنش روی «ادامه» کلیک کنید.

این در اصل کاری است که شما باید انجام دهید. به عنوان یک نکته جانبی: همیشه دو بار و سه بار بررسی کنید که آدرس هر کوین خاص درست است و شبکه با هر کریپتو مطابقت دارد. استفاده از آدرس اشتباه تایپ شده یا شبکه اشتباه (به عنوان مثال: ارسال یک توکن ERC-20 (اتریوم) به یک شبکه TRC-20 (TRON)) منجر به از دست رفتن سرمایه شما می شود.

شایان ذکر است که PayPal از هر بیت‌کوین دارایی‌های رمزنگاری شده پشتیبانی نمی‌کند و در نتیجه، گزینه‌های مربوط به انتقال رمزارز از بیت‌کوین به پی‌پال محدود است. با این وجود، امکان انتقال دارایی های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم وجود دارد.
نحوه انتقال از پی پال به کوین بیس

اگر کاربران بخواهند از PayPal به Coinbase منتقل شوند، روند تقریباً یکسان است. به اختصار:

پس از ورود به حساب بیت کوین خود، روی تب Send/Receive در هدر بالا کلیک کنید و سپس روی Receive کلیک کنید.
آدرس، در این مورد، اتریوم را کپی کنید.
به بخش رمزنگاری PayPal بروید و دارایی مورد نظر خود را برای دریافت انتخاب کنید.
آدرس را از بیت کوین قرار دهید و روی ادامه کلیک کنید.

وجوه شما باید بسته به تراکم شبکه ارز در دسترس باشد.

در اصل، می‌توانید از هر کیف پول رمزنگاری شخصی به پی پال (تا زمانی که PayPal از ارز پشتیبانی می‌کند) رمزارز ارسال کنید. شما فقط به آدرس PayPal نیاز دارید و آن را در کیف پول فرستنده قرار دهید یا برعکس.

در حالی که PayPal برای ارسال کریپتو به کیف پول های خارجی هزینه ای دریافت نمی کند، شما باید هزینه شبکه بپردازید که PayPal آن را در صفحه تایید به شما نشان می دهد. هزینه های شبکه به شبکه ای که از آن استفاده می کنید - شبکه بیت کوین، شبکه اتریوم و غیره - بستگی دارد و برای پاداش دادن به ماینرها و اعتبارسنجی ها استفاده می شود.

سوالات متداول

آیا می توانم از همان آدرس برای هر سپرده رمزنگاری استفاده کنم؟

به دلایل امنیتی و حفظ حریم خصوصی، استفاده مجدد از همان آدرس رمزنگاری برای انتقال وجوه خود توصیه نمی شود. هر بار که بخواهید پول خود را جابجا کنید، پی پال برای هر سکه آدرس متفاوتی در اختیار شما قرار می دهد.

آیا می توانم رمزارز را از پی پال به هر صرافی ارسال کنم؟

می‌توانید رمزارز را از PayPal به یک آدرس کیف پول معتبر انتقال دهید، خواه یک کیف پول ذخیره‌سازی گرم شخصی یا یک صرافی.

پی پال از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

پی پال از چهار ارز دیجیتال پشتیبانی می کند: بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC). باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا پی پال تصمیم می‌گیرد تا از دارایی‌های رمزنگاری بیشتری پشتیبانی کند، با این تصمیم احتمالاً بر اساس تعدادی از عوامل از جمله تقاضای کاربران است.

آیا می توانم وجوه خود را در صورت ارسال به آدرس اشتباهی بازیابی کنم؟

به کاربران بسیار توصیه می شود «همیشه سه بار آدرس و شبکه صحیح را برای هر سکه بررسی کنید. توجه داشته باشید که پی پال از هر کریپتو در شبکه‌های بومی خود پشتیبانی می‌کند، در حالی که صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین و بایننس می‌توانند از نسخه‌های توکن‌شده یک سکه در بلاک‌چین دیگری پشتیبانی کنند - به عنوان مثال، بیت‌کوین پیچیده (WBTC) در شبکه اتریوم.

نحوه خرید کریپتو در پی پال و آنچه که باید قبل از انجام آن بدانید

نحوه خرید کریپتو در پی پال و آنچه که باید قبل از انجام آن بدانید

خرید ارز دیجیتال ساده تر از همیشه است

 – تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشی خود را بیرون بیاورید و یک برنامه را باز کنید.

پی پال یکی از معدود پلتفرم‌های پرداخت آنلاین و موبایلی محبوب است که اکنون به کاربران در ایالات متحده امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را با کمتر از یک دلار سرمایه‌گذاری می‌دهد. اما اگر به دنبال افزودن ارز دیجیتال به سبد خود هستید، باید به دقت فکر کنید که از کدام پلتفرم استفاده می‌کنید – و اینکه آیا اصلاً باید روی ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید.

حتی رایج‌ترین و آزمایش‌شده‌ترین سکه‌ها - بیت‌کوین و اتریوم - هنوز بسیار نوسان هستند. به همین دلیل است که کارشناسان توصیه می کنند که به هیچ وجه بیش از 5 درصد از پرتفوی خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکنید و هرگز اجازه ندهید که مانع کارهایی مانند پس انداز برای مواقع اضطراری یا پرداخت بدهی های با بهره بالا شود.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید، جایی که رمزارز خود را خریداری می کنید می تواند پیامدهای مهمی داشته باشد که ارزش آن را دارد که زودتر به آن فکر کنید. ممکن است خرید رمزنگاری با برنامه‌ای که قبلاً استفاده می‌کنید آسان باشد - و به اقدامات امنیتی آن اعتماد دارید - مانند Paypal، اما در مقایسه با پلتفرم‌های معاملاتی سنتی ارزهای دیجیتال محدودیت‌هایی وجود دارد.

در اینجا آنچه شما باید قبل از خرید رمزنگاری در پی پال بدانید و چگونه بفهمید که آیا برای شما منطقی است یا خیر، آمده است.

آنچه باید قبل از خرید کریپتو در پی پال بدانید

هر کاربر PayPal می‌تواند کریپتو بخرد، بفروشد و نگه دارد. همچنین می‌توانید از رمزنگاری در هنگام پرداخت برای خریدهای انتخابی استفاده کنید، اما به طور کلی استفاده از هر ارز دیجیتال به عنوان نوعی پرداخت ایده بدی است. همانند سایر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، کارشناسان خرید و نگهداری ارز دیجیتال خود را در درازمدت توصیه می‌کنند.

نکته حرفه ای

پی پال از خریدهای واجد شرایط در برابر کلاهبرداری محافظت می کند، در صورتی که با ارزهای دیجیتال چک کنید.

PayPal، همراه با برنامه‌های دیگر مانند Venmo و Robinhood، ارزهای دیجیتال را در دسترس‌تر می‌کنند، که برای بسیاری از سرمایه‌گذاران مبتدی جذابیت زیادی دارد. اما افزایش دسترسی می تواند خطر شما را نیز افزایش دهد.

جولیان موریس، یک برنامه‌ریز مالی معتبر در Concierge می‌گوید: «اگر موجودی PayPal در تلفن خود دارید و در مورد ارز دیجیتال کنجکاو هستید، می‌توانید PayPal را باز کنید، روی رمزارز کلیک کنید و در عرض دو ثانیه صاحب چند صد دلار ارز دیجیتال شوید. مدیریت ثروت در بوستون "آنها این کار را واقعاً بسیار آسان می کنند."

دیوید یرماک، استاد مالی در دانشکده بازرگانی استرن دانشگاه نیویورک که در مورد ارزهای دیجیتال تحقیق می‌کند، می‌گوید با توجه به ارزش بازار ارزهای دیجیتال، مالکیت کمی از آن وجود دارد. اما نباید تمرکز اصلی شما باشد.

او می‌گوید: «فرمول آزموده‌شده موفقیت در سرمایه‌گذاری همیشه شامل تنوع است - نه اینکه همه تخم‌مرغ‌هایتان را در یک سبد قرار دهید، بلکه سعی کنید کمی چیزهای زیادی را در اختیار داشته باشید.»

نحوه خرید کریپتو در پی پال

برای خرید رمزنگاری از پی پال، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر از قبل یک حساب پی پال دارید، تنها کاری که برای خرید ارز دیجیتال لازم است کلیک کردن روی دکمه ای است که روی آن نوشته شده است «crypto» و انتخاب کنید که کدام سکه را می خواهید بخرید.

شما می توانید چهار نوع رمزنگاری را در اپلیکیشن پی پال خریداری کنید: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش. با این حال، کارشناسان توصیه می کنند اگر یک سرمایه گذار جدید هستید، به بیت کوین و اتریوم پایبند باشید.

برای تکمیل خرید خود، باید وجوه موجود، یک کارت بدهی مرتبط یا یک حساب بانکی مرتبط داشته باشید. شما می توانید حداقل 1 دلار یا 100000 دلار در هفته خرج کنید. مانند بسیاری از صرافی های رمزنگاری، برای خرید و فروش کریپتو در پی پال هزینه ای وجود دارد که بسته به میزان خرید شما متفاوت است.

هزینه های رمزنگاری پی پال

مبلغ خرید یا فروش کارمزد پی پال

1 تا 24.99 دلار 0.50 دلار

25 تا 100 دلار 2.30٪

100.01 - 200 دلار 2.00٪

200.01 دلار - 1000 دلار 1.80٪

1000.01 دلار و 1.50 درصد بیشتر

همچنین باید هویت خود را تأیید کنید، W-9 را پر کنید و با شرایط و ضوابط PayPal موافقت کنید. اگر تصمیم به خرید با کریپتو دارید، پی پال به طور خودکار آن را بدون هزینه اضافی به دلار آمریکا تبدیل می کند.

جایگزین های خرید رمزنگاری در پی پال

سرمایه گذاری در رمزارز با استفاده از PayPal ساده است - به خصوص اگر قبلاً از این برنامه برای پرداخت های آنلاین استفاده می کنید. اما محدودیت هایی دارد.

کریپتویی که از طریق پی پال می‌خرید با خرید کریپتو در صرافی‌هایی مانند Coinbase یا Gemini یکسان نیست. وقتی رمزنگاری را از یک صرافی سنتی خریداری می‌کنید، این امکان را دارید که آن را به کیف پول برای ذخیره‌سازی ایمن یا به شخص دیگری انتقال دهید - یک تمایز کلیدی در مورد مالکیت کامل کریپتو.

این مورد در مورد پی پال نیست. شما نمی توانید رمزنگاری را از حساب خود به حساب های دیگر در پی پال یا خارج از پی پال انتقال دهید، و باید رمزنگاری خود را در پی پال بفروشید تا برداشت انجام دهید، که همچنین مسئول گزارش اظهارنامه مالیاتی خود خواهید بود.

اگر می‌خواهید کنترل کامل روی سکه‌های خود داشته باشید، صرافی ارز دیجیتال ممکن است انتخاب بهتری باشد. در حالی که پیمایش آنها به عنوان یک مبتدی می تواند پیچیده تر باشد، شما انعطاف پذیری بیشتری با سکه های خود خواهید داشت و به طور بالقوه هزینه های کمتری را پرداخت خواهید کرد. می‌توانید از این صرافی‌ها برای مبادله یک رمزارز با دیگری استفاده کنید (مانند استفاده از بیت‌کوین برای خرید اتریوم) یا با استفاده از ارزهای معمولی مانند دلار آمریکا، کریپتو بخرید.

با این حال، PayPal می‌تواند برای سرمایه‌گذاران جدیدی که می‌خواهند یک موجودی ارز دیجیتال کوچک را در یک پلتفرم آشنا تجربه کنند، منطقی باشد. حتی برای اون

اگر در گزینه های سرمایه گذاری سنتی مانند سهام و صندوق های شاخص به خوبی آشنا هستید، سرمایه گذاری کریپتو با استفاده از صرافی ها می تواند پیچیده باشد. به عنوان مثال، سوزه اورمن، کارشناس امور مالی شخصی، اخیراً به NextAdvisor گفته است که به جای صرافی سنتی، 5000 دلار بیت کوین در پی پال خریداری کرده است، زیرا «انجام آن آسان بود».

اگر شما یک سرمایه گذار جدید هستید که چند دلار در اختیار دارید، PayPal می تواند مکان خوبی برای شروع باشد. سرمایه‌گذاری در بخش کوچکی از سبد خود در بیت‌کوین در پلتفرمی که از قبل به آن اعتماد دارید، می‌تواند برای مبتدیان منطقی باشد، به خصوص اگر پیش‌بینی نمی‌کنید مقادیر زیادی اضافه کنید، ممکن است بخواهید بعداً کنترل بیشتری روی آن داشته باشید (مانند فضای ذخیره‌سازی کیف پول خود).

هیچ راه اشتباه یا درستی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال وجود ندارد – این در نهایت به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. آنچه مهمتر است این است که قبل از سرمایه گذاری در کریپتو وقت بگذارید و در مورد آن اطلاعات کسب کنید. موریس می‌گوید: «قبل از اینکه روی دکمه «خرید» کلیک کنید، فقط می‌خواهید آماده باشید. و اگر می خواهید یک سرمایه گذار آماده باشید، مطمئناً باید تحقیقات زیادی انجام دهید.

خط پایین

به یاد داشته باشید، هر سرمایه گذاری در کریپتو بی ثبات است و شما فقط باید آنچه را که آماده از دست دادن هستید سرمایه گذاری کنید. یرماک می‌گوید: «اگر می‌خواهید صاحب آن شوید، فقط می‌خواهید کمی به عنوان بخشی از یک سبد بسیار متنوع صاحب آن شوید.

شما همچنین باید سایر جنبه های مهم مالی خود را اولویت بندی کنید، مانند داشتن یک صندوق اضطراری یا پرداخت بدهی با بهره بالا، قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال – چه از طریق PayPal باشد یا نه.

و هر پلتفرمی را که انتخاب می‌کنید، زمانی را صرف کسب اطلاعات در مورد سرمایه‌گذاری درازمدت رمزارز هوشمند، ایمن نگه‌داشتن سکه‌های خود و نحوه مقابله با نوسانات بی‌ثبات قیمت کنید.

Can we buy digital currencies with PayPal
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com