شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

نحوه استفاده از PayPal در آمازون: راهنمای کامل

نحوه استفاده از PayPal در آمازون: راهنمای کامل

جمعه ، 31-6-1402

فرم سفارش پرداخت پی پال

نحوه استفاده از PayPal در آمازون: راهنمای کامل

آدام رزسا
تاریخ انتشار: 23.02.23
4 دقیقه مطالعه کنید

پی پال و آمازون دو غول عصر مدرن هستند و ممکن است تصور کنید به راحتی می توانید از آنها در کنار یکدیگر استفاده کنید. اما اصلاً به این سادگی نیست.

آیا آمازون پرداخت های پی پال را می پذیرد؟ نه، نمی‌توانید هر دو حساب را مستقیماً پیوند دهید - اگرچه راه‌حل‌های مختلفی وجود دارد.

این مقاله نحوه استفاده از PayPal را برای پرداخت در آمازون، از جمله با کارت پی پال یا گیفت کارت آمازون توضیح می دهد. همچنین یک کارت جایگزین را معرفی می کند که می توانید از Wise استفاده کنید.


آیا می توانید از PayPal در آمازون استفاده کنید؟

پاسخ بسیار کوتاه این است که خیر: آمازون به وضوح بیان می کند که PayPal را به عنوان روش پرداخت نمی پذیرد - اگر از طریق سایت خریدی انجام دهید، PayPal به عنوان گزینه پرداخت به شما داده نمی شود.

با این حال، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از این موضوع دور شوید. اگر پولی در موجودی PayPal خود دارید که می خواهید در آمازون خرج کنید، ممکن است هنوز خوش شانس باشید. ما در یک لحظه چند گزینه شما را بررسی خواهیم کرد.

چرا آمازون مستقیماً پی پال را دریافت نمی کند؟

آزاردهنده است، اینطور نیست؟ هیچ پاسخ مشخصی وجود ندارد، اما برخی پیشینه ها می توانند به توضیح این گزینه کمک کنند: به چند سال قبل، پی پال به عنوان بخشی از eBay شروع به کار کرد - که رقیب اصلی آمازون بود و هنوز هم هست. بنابراین ادغام PayPal به یکی از رقبای اصلی آمازون کمک می کرد.

این روزها، ممکن است دلیل دیگری وجود داشته باشد - پرداخت آنلاین حوزه دیگری است که آمازون در حال گسترش است. همانطور که آمازون پی رشد می کند، پی پال و آمازون بیشتر و بیشتر شبیه رقبای مستقیم به نظر می رسند.

چگونه از پی پال در آمازون استفاده کنیم؟

شما می توانید با PayPal در آمازون از طریق هر یک از چندین راه حل مختلف پرداخت کنید. همه روش‌ها از روش‌های پرداخت جایگزینی که این شرکت‌ها ارائه می‌کنند، بهره می‌برند. شما می توانید²:

 • از کارت نقدی PayPal یا Mastercard Debit Business استفاده کنید
 • از کلید پی پال استفاده کنید
 • گیفت کارت آمازون بخرید

نحوه استفاده از کارت نقدی پی پال در آمازون

کارت نقدی پی پال یک کارت نقدی برای مشتریان آمریکایی پی پال است. همانطور که انتظار دارید، به شما امکان می دهد از وجوه PayPal خود برای پرداخت هزینه در فروشگاه ها یا آنلاین استفاده کنید. و از آنجایی که یک کارت بدهی استاندارد است، البته می توانید از آن در آمازون استفاده کنید، درست مانند هر کارت دیگری.

اگر اغلب پولی در حساب پی پال خود دارید که می خواهید در آمازون خرج کنید، این یک راه حل عالی است. البته عیب آن این است که مجموعه دیگری از جزئیات کارت را به خاطر بسپارید و با خود حمل کنید. دریافت یک کارت کاملاً جدید مسلماً یک راه حل کاملاً افراطی است، اگر به معنای واقعی کلمه تمام آن چیزی است که در آمازون خرید کنید.

به همین ترتیب، می‌توانید PayPal Business Debit Mastercard را در نظر بگیرید، که تقریباً همان کار PayPal Cash Card را انجام می‌دهد، اما مخصوصاً برای کاربران تجاری است.

کارت جایگزینی که می توانید در آمازون استفاده کنید

اگر قصد دریافت کارت نقدی برای خریدهای آمازون را دارید، نباید فکر کنید که PayPal تنها گزینه شماست.

وایز همچنین یک کارت نقدی با هزینه یک بار ارائه می دهد که می توانید از آن در فروشگاه های آنلاین یا فیزیکی استفاده کنید.

و حتی بهتر از آن، اگر به ارزهای خارجی پرداخت کنید، همیشه نرخ ارز متوسط بازار را دریافت خواهید کرد. در واقع، کارت به حساب Wise گره خورده است که ارسال و دریافت پرداخت های بین المللی را آسان می کند.

نحوه استفاده از PayPal Key در آمازون

راه حل کمی متفاوت، PayPal Key است. این یک کارت مجازی است که فقط به صورت آنلاین یا تلفنی قابل استفاده است، بنابراین شما یک تکه پلاستیک اضافی برای حمل با خود ندارید. از شبکه Mastercard استفاده می‌کند، بنابراین می‌توانید مانند Mastercard استاندارد از آن به صورت آنلاین استفاده کنید - بنابراین پرداخت در آمازون مشکلی ندارد.

این احتمالاً دردسر کمتری نسبت به دریافت یک کارت بدهی کاملاً جدید دارد، بنابراین ممکن است راه حل ساده‌تری برای مرتب کردن شما در آمازون باشد.

با پی پال گیفت کارت آمازون بخرید

از طرف دیگر، می‌توانید از PayPal در مراحل اولیه خرید استفاده کنید. گیفت کارت های آمازون به طور گسترده به صورت آنلاین در دسترس هستند و نه فقط در خود آمازون. یکی را در سایتی مانند Dundleâ μ یا My Gift Card Supply بخرید و می توانید با استفاده از PayPal آن را بررسی کنید. حتی می توانید کارت های هدیه آمازون را در eBay خریداری کنید.

سپس می توانید از کارت هدیه خود در آمازون استفاده کنید. می‌توانید هر زمان که بخواهید یک کارت هدیه به موجودی حساب آمازون خود اضافه کنید و مبلغی که روی آن دارید صرف خریدهای بعدی می‌شود. در اینجا یک مرحله به مرحله برای انجام آن وجود دارد:

 1. به وب سایت آمازون بروید و وارد حساب کاربری خود شوید
 2. روی نام خود (گوشه سمت راست بالا) کلیک کنید و حساب کاربری خود را انتخاب کنید
 3. به مربع کارت هدیه بروید
 4. کد کارت هدیه را وارد کنید و برای بازخرید آن کلیک کنید.

آیا می توانید از اعتبار PayPal در آمازون استفاده کنید؟

در واقع، شما واقعاً نمی توانید این کار را انجام دهید. اعتبار PayPal سرویس خاصی است که به شما امکان می‌دهد از حساب PayPal خود برای پرداخت اعتباری چیزها استفاده کنید، درست مانند کارت اعتباری، اما فقط برای استفاده در فروشگاه‌های پذیرنده PayPal در دسترس است.

آمازون فروشگاهی نیست که PayPal را می پذیرد، بنابراین شما واقعاً نمی توانید از آن در آنجا استفاده کنید. اگر می‌خواهید از اعتبار PayPal برای خریدهای آمازون استفاده کنید، باید از یکی از راه‌حل‌های بالا استفاده کنید.

این لزوماً ایده خوبی نیست، اگرچه: استفاده از PayPal برای خریدهای آمازون واقعاً فقط زمانی ارزشمند است که قبلاً پولی در حساب PayPal خود داشته باشید که می خواهید خرج کنید. در غیر این صورت، احتمالاً استفاده از گزینه پرداخت جایگزین، مانند کارت اعتباری یا بدهی استاندارد، آسان‌تر خواهد بود.

نتیجه گیری: استفاده از پی پال در آمازون

بنابراین، آیا می توانید از PayPal در آمازون استفاده کنید؟ به نوعی، اگرچه به اندازه کلیک کردن روی دکمه «پرداخت با پی پال» که ممکن است انتظار دیدن آن را داشته باشید، راحت نیست.

اما هنوز راه‌های نسبتا ساده و راحت وجود دارد که بتوانید از موجودی PayPal خود برای خرید در آمازون استفاده کنید.

آیا باید به ارزهای مختلف پرداخت کنید؟ از Wise استفاده کنید

با بانک‌ها و شرکت‌هایی مانند پی پال، اغلب برای پرداخت‌های خارجی هزینه‌های سنگینی دریافت می‌کنید. و اگر قبلاً سعی کرده‌اید چندین حساب را در چندین کشور مدیریت کنید، می‌دانید که انجام آن با اکثر ارائه‌دهندگان به ندرت ساده است.

با وایز، یک کسب و کار خدمات پولی، افتتاح حساب هیچ کارمزد ماهیانه ندارد. در آنجا می‌توانید ده‌ها ارز مختلف را مدیریت و ارسال کنید، همه از یک حساب. در سراسر جهان. متفاوت از PayPal، هنگام تبدیل پول شما اسپردی وجود ندارد، بنابراین شما همیشه نرخ ارز متوسط بازار را دریافت می کنید.

مزایای استفاده از Wise Account را بررسی کنید و همین امروز پس انداز کنید.

آیا می توانید از PayPal در آمازون استفاده کنید؟ نه مستقیم، اما به جای آن 2 راه حل را امتحان کنید

توسط دوون دلفینو
به روز شد
22 دسامبر 2022، 1:08 ق.ظ
اگرچه نمی‌توانید از PayPal برای پرداخت مستقیم خریدهای آمازون استفاده کنید، اما چند کار وجود دارد که می‌توانید به جای آن انجام دهید.
مارکو گبر/ گتی ایماژ
 • آمازون به شما اجازه نمی دهد هنگام خرید با پی پال پرداخت کنید. 
 • با این حال، می توانید از کارت نقدی پی پال برای خرید در آمازون استفاده کنید. 
 • همچنین می توانید از PayPal برای خرید گیفت کارت آمازون و سپس خرید در آمازون استفاده کنید.

در دنیای خرید آنلاین، آمازون و پی پال بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، اگر سعی کرده‌اید از موجودی PayPal خود برای خرید چیزی در آمازون استفاده کنید، از قبل می‌دانید که PayPal یک روش پرداخت پذیرفته‌شده نیست. 

البته، می‌توانید موجودی PayPal خود را به حساب بانکی خود انتقال دهید تا هر طور که می‌خواهید از آن وجوه استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید از آن برای خرید چیزهایی در آمازون استفاده کنید، راه‌حل‌هایی برای تحقق آن وجود دارد.

آیا می توانید از PayPal در آمازون استفاده کنید؟

آمازون به شما اجازه نمی دهد مستقیماً با PayPal پرداخت کنید، اما می توانید از کارت نقدی PayPal برای خرید استفاده کنید. برای خرید گیفت کارت آمازون نیز می توانید از پی پال استفاده کنید. 

در اینجا نحوه انجام همه این کارها آمده است.

با کارت نقدی پی پال پرداخت کنید

کارت نقدی پی پال یک کارت نقدی است که از حساب پی پال شما وجوه می گیرد و در هر جایی که پرداخت مسترکارت را می پذیرد کار می کند. مانند آمازون از آنجایی که این یک کارت نقدی است، نه یک کارت اعتباری، برای استفاده از کارت نقدی PayPal باید موجودی در حساب PayPal خود داشته باشید.

برای درخواست کارت نقدی پی پال، کافی است به این لینک بروید، وارد حساب پی پال خود شوید و اعلان های روی صفحه را دنبال کنید. در حالی که در فرآیند درخواست بررسی اعتباری وجود ندارد، توجه داشته باشید که PayPal برای اضافه کردن پول به حساب شما هزینه‌هایی را دریافت می‌کند.

پس از تأیید کارت نقدی PayPal، می توانید از آن به عنوان یک روش پرداخت در آمازون مانند سایر کارت های اعتباری یا نقدی استفاده کنید.

خرید گیفت کارت آمازون

یکی از ساده ترین راه های استفاده از پی پال برای خرید از آمازون، خرید گیفت کارت آمازون با حساب پی پال است. می‌توانید یک گیفت کارت آمازون را از سایتی مانند eGifter.com با استفاده از موجودی PayPal خریداری کنید و سپس از آن کارت هدیه برای خرید معمولی در آمازون استفاده کنید.

فقط مطمئن شوید که مطمئن شوید سایتی که از آن کارت هدیه می‌خرید، ایمن و امن است.

کدام گزینه بهترین است؟

این واقعا به شرایط و نیاز شما بستگی دارد. برای کمک به تصمیم گیری، در اینجا مزایا و معایب مختلفی که با این دو گزینه همراه است آورده شده است:

طرفداران

منفی

کارت نقدی پی پال

 • این یک کارت نقدی است، بنابراین لازم نیست نگران دریافت ضربه به اعتبار خود برای باز کردن حساب باشید
 • در برخی از خریدها پول نقد دریافت کنید
 • می توانید تا 4.95 دلار برای بارگیری مجدد وجه نقد روی کارت نقدی بپردازید

گیفت کارت آمازون

 • کارت های هدیه قابل بارگیری مجدد هستند، بنابراین برای خریدهای یکباره و همچنین استفاده طولانی مدت کار می کند
 • شما باید کارت هدیه را از فروشنده ای بخرید که PayPal را می پذیرد، که می تواند محدود کننده باشد

چرا آمازون مستقیماً پی پال را قبول نمی کند؟

دو دلیل عمده وجود دارد که آمازون با پی پال کار نمی کند.

اولاً، از نظر تاریخی پی پال بخشی از eBay، یکی از رقبای مستقیم آمازون بود. از سال 2002 تا 2015، PayPal و eBay با هم مرتبط بودند. پی پال از آن زمان به یک برند مستقل تقسیم شد، اما همکاری آنها با eBay همچنان قوی است.

دوم، PayPal یک رقیب مستقیم برای سرویس پرداخت خود آمازون است، که به صراحت نام آمازون پی دارد. درست مانند PayPal، Amazon Pay توسط خرده فروشان شخص ثالث متعددی پذیرفته می شود و به شما امکان می دهد از روش های پرداخت آمازون فراتر از مدار فوری خود آمازون استفاده کنید.

سوالات متداول

چه روش های پرداخت دیگری توسط آمازون پذیرفته می شود؟

آمازون روش های پرداخت زیر را می پذیرد:

 • تمام کارت‌های اعتباری اصلی (ویزا، مسترکارت/یورو کارت، دیسکاور شبکه، امریکن اکسپرس، و باشگاه غذاخوری - به شرط داشتن آدرس‌های صورت‌حساب ایالات متحده)
 • کارت های اعتباری یا هدیه پیش پرداخت ویزا، مسترکارت، یا امریکن اکسپرس
 • کارت های فروشگاه آمازون
 • کارت های امن آمازون
 • JCB
 • نیویورک
 • ستاره
 • China UnionPay (فقط کارت اعتباری)
 • ونمو

چگونه می توانم از آمازون به پی پال پول انتقال دهم؟

متاسفانه مسیر مستقیمی وجود ندارد. شما باید یک انتقال از حساب پرداخت آمازون خود به حساب بانکی خود را آغاز کنید، سپس آن وجوه را به حساب PayPal خود منتقل کنید.

دوون دلفینو
دوون دلفینو یک روزنامه نگار مستقل ساکن بروکلین است که در امور مالی شخصی، فرهنگ، سیاست و هویت تخصص دارد. آثار او در نشریاتی مانند لس آنجلس تایمز، تین ووگ، بیزینس اینسایدر و سی‌ان‌بی‌سی منتشر شده است. او را در توییتر در devondelfino@ دنبال کنید.

ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای ما کمیسیون دریافت کنیم، اما گزارش و توصیه های ما همیشه مستقل و عینی هستند.

آیا می توانید از PayPal در آمازون استفاده کنید؟

برخی از گزینه های راه حل برای کاربران PayPal وجود دارد

توسط داون پاپاندریا
به روز شده در 25 اکتبر 2022
بازبینی شده بوسیله
خدیجه خرطیت
واقعیت توسط Kiran Aditham بررسی شده است
در این مقاله
 • نحوه استفاده از پی پال در آمازون
 • کدام گزینه بهترین است؟
 • سوالات متداول (سؤالات متداول)
عکس:

blackCAT/ Getty Images

مردم عاشق خرید از آمازون هستند و دوست دارند با پی پال پرداخت کنند. با این حال، از آنجایی که آمازون مستقیماً PayPal را هنگام پرداخت نمی‌پذیرد، لزوماً نمی‌توانید دو مورد از فعالیت‌های خرید آنلاین مورد علاقه خود را ترکیب کنید - حداقل نه مستقیم. 

چند حفره وجود دارد که به شما امکان می دهد برای خریدهای آمازون با PayPal پرداخت کنید، درباره چهار راه حلی که به شما امکان می دهد از حساب PayPal خود برای هزینه در آمازون استفاده کنید، بیشتر بدانید.

خوراکی های کلیدی

 • آمازون PayPal را به عنوان روش پرداخت در هنگام پرداخت برای خریداران ارائه نمی دهد.
 • اگر می خواهید از حساب پی پال خود برای خرید اقلام در آمازون استفاده کنید، چند راه برای انجام غیر مستقیم وجود دارد.
 • کارت پول نقد پی پال، کلید پی پال، کارت های اعتباری پی پال، و خرید کارت های هدیه آمازون با استفاده از حساب پی پال، همه گزینه هایی برای دور زدن خط مشی عدم پرداخت پی پال در آمازون هستند. 
 • آمازون پرداخت های انجام شده با Venmo (متعلق به PayPal) را می پذیرد.

نحوه استفاده از پی پال در آمازون

همانطور که گفته شد، اگر عاشق خرید در آمازون هستید، اما نتوانسته اید با استفاده از پی پال پرداخت کنید، راه حل هایی وجود دارد. در اینجا چند گزینه برای بررسی وجود دارد.

کارت نقدی پی پال

کارت نقدی پی پال یک کارت نقدی است که به شما امکان می دهد پرداخت هایی را انجام دهید که از موجودی پی پال خود برداشت می کنید. با استفاده از این کارت می توانید به صورت آنلاین و در فروشگاه ها خرید کنید تا زمانی که تاجر پرداخت مسترکارت را بپذیرد. (زمانی که برای کارت نقدی پی پال درخواست می کنید، حساب پی پال معمولی شما به حساب Cash Plus تبدیل می شود که چند ویژگی اضافی را ارائه می دهد.)

توجه داشته باشید

اگر از آمازون خرید می‌کنید و می‌خواهید از موجودی PayPal خود برای اقلام استفاده کنید، کافی است شماره کارت نقدی PayPal خود را وارد کنید (مانند هر کارت اعتباری یا نقدی) و خرید را تکمیل کنید.

کلید پی پال

دریافت کلید PayPal حتی ساده‌تر از درخواست کارت نقدی PayPal است، زیرا لازم نیست منتظر دریافت کارت پلاستیکی از طریق پست باشید. شما یک شماره کارت مجازی دریافت خواهید کرد که می توان از آن به صورت آنلاین استفاده کرد (دوباره، تا زمانی که تاجر مسترکارت را بپذیرد). نکته منفی این است که PayPal Key هنوز برای همه دارندگان حساب PayPal در دسترس نیست. 

می‌توانید با ورود به حساب خود و مشاهده اینکه آیا گزینه PayPal Key ظاهر می‌شود، بررسی کنید که آیا واجد شرایط هستید یا خیر. در این صورت، پس از ثبت نام، جزئیات کارت مجازی خود (شامل شماره کارت، تاریخ انقضا، و کد امنیتی) را دریافت خواهید کرد که می توانید هنگام خرید در آمازون از آن استفاده کنید.

کارت های اعتباری پی پال

پی پال دو کارت اعتباری با نام تجاری مشترک ارائه می دهد: PayPal Cashback Mastercard و PayPal Extras Mastercard. اینها پیشنهادات انحصاری به دارندگان حساب پی پال هستند و مانند هر کارت اعتباری دیگری کار می کنند: می توانید از آنها برای خریدهای آنلاین یا در فروشگاه استفاده کنید. با این حال، شما در واقع از موجودی PayPal خود برای تامین مالی خرید خود استفاده نمی کنید. 

گیفت کارت آمازون

اگر کارت‌های هدیه آمازون را از خرده‌فروشی خریداری می‌کنید که PayPal را می‌پذیرد و سپس ارزش کارت هدیه را در حساب آمازون خود بارگیری می‌کنید، مانند استفاده از PayPal برای خرید در آمازون (فقط به صورت دورگرد) است. به عنوان مثال، می‌توانید به صورت آنلاین به BestBuy.com بروید و با استفاده از اعتبار PayPal خود، یک کارت آمازون خریداری کنید و برای دریافت کارت در همان روز، گزینه «انتخاب در فروشگاه» را انتخاب کنید. سپس می توانید کارت هدیه را در آمازون بازخرید کنید و آن را در اوقات فراغت خود خرج کنید.

ونمو

Venmo یک روش پرداخت پذیرفته شده در وب سایت آمازون و در برنامه آن است. در حالی که Venmo متعلق به PayPal است، هیچ روش مستقیمی برای انتقال موجودی PayPal شما به موجودی Venmo وجود ندارد. یک راه حل این است که هر دو سرویس را به یک حساب جاری مرتبط کنید و وجوه را از طریق حساب از یک سرویس به سرویس دیگر منتقل کنید.

کدام گزینه بهترین است؟

اگرچه هر یک از گزینه‌های بالا راهی برای استفاده از PayPal برای خرید در آمازون ارائه می‌دهد، PayPal Key ممکن است بهترین راه برای رفتن باشد، اگر به آن دسترسی دارید. 

کلید پی پال

این ممکن است راحت‌ترین گزینه راه‌حل باشد، زیرا فقط به چند کلیک نیاز دارد و می‌توانید تقریباً از هر جایی خرید کنید و با موجودی PayPal خود پرداخت کنید.

طرفداران
 • برای موجودی PayPal خود یک شماره کارت مجازی دریافت می کنید.

 • هیچ درخواست اعتباری درگیر نیست.

منفی
 • همه واجد شرایط برای PayPal Key نیستند.

دریافت کارت اعتباری پی پال

شما با موجودی PayPal خود پرداخت نمی کنید، در واقع فقط یک کارت اعتباری جدید باز می کنید. 

طرفداران
 • این کارت جوایزی را ارائه می دهد تا بتوانید در خریدهای آمازون (و سایر موارد) پول نقد دریافت کنید.

منفی
 • باز کردن یک خط اعتباری جدید ممکن است برای همه ایده آل نباشد.

 • ممکن است کارت‌های پاداش دیگری وجود داشته باشد که با سبک خرج کردن شما سازگارتر باشد.

 • شما در واقع با موجودی PayPal خود پرداخت نمی کنید.

کارت نقدی پی پال

PayPal Cash Card از حساب PayPal شما برداشت می‌شود و می‌تواند به عنوان یک کارت نقدی در خرده‌فروش‌هایی مانند آمازون یا مکان‌هایی که در غیر این صورت PayPal را به عنوان یک گزینه پرداخت ارائه نمی‌دهند، استفاده شود.

طرفداران
 • درخواست و استفاده از کارت نقدی PayPal آسان و راحت است.

 • هیچ بررسی اعتباری وجود ندارد.

منفی
 • پی پال برای بارگیری مجدد وجه نقد به حساب و همچنین برداشت از دستگاه های خودپرداز خارج از شبکه، هزینه هایی را دریافت می کند.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

آمازون چه روش های پرداخت دیگری را می پذیرد؟

اگر هیچ یک از این گزینه ها برای شما جذاب نیست، خبر خوب این است که آمازون طیف گسترده ای از روش های پرداخت را می پذیرد. این موارد عبارتند از: 2

 • تمام کارت های اعتباری اصلی
 • کارت های هدیه آمازون
 • JCB
 • نیویورک
 • ستاره
 • China UnionPay (فقط کارت اعتباری)
 • کارت های اعتباری یا هدیه پیش پرداخت ویزا، مسترکارت، یا امریکن اکسپرس
 • حساب‌های هزینه انعطاف‌پذیر (FSA) یا حساب‌های پس‌انداز مراقبت‌های بهداشتی (HSA) برای موارد مورد تأیید FSA یا HSA
 • کارت های SNAP EBT از کشورهای شرکت کننده
 • ونمو

چرا آمازون مستقیماً پی پال را نمی پذیرد؟

اگرچه هیچ توضیح رسمی وجود ندارد، اما می توان حدس زد که آمازون پی پال را قبول نمی کند زیرا این دو شرکت به نوعی رقیب یکدیگر هستند. PayPal قبلا متعلق به eBay بود که رقیب آمازون است. این روزها، اگرچه PayPal از eBay جدا شده است، اما آمازون با سرویس Amazon Pay، انگشتان پای خود را در آب پرداخت آنلاین فرو برده است. 

چگونه از آمازون به پی پال پول انتقال می دهید؟

اگرچه هیچ راه مستقیمی برای انتقال پول از Amazon Pay به حساب PayPal شما وجود ندارد، اما می توانید این کار را در چند مرحله انجام دهید. با برداشت پول از موجودی حساب Amazon Pay خود به حساب بانکی مرتبط خود شروع کنید. در مرحله بعد، تا زمانی که همان حساب بانکی را به یکی از PayPal خود پیوند دهید، می توانید مبلغ را به موجودی PayPal خود منتقل کنید. توجه داشته باشید که این فقط برای وجوه موجود در حساب Amazon Pay اعمال می‌شود - موجودی معمولی اعتباری یا کارت هدیه آمازون را نمی‌توان با پول نقد بازخرید کرد.

2 راه برای استفاده از پی پال در آمازون (و سایت های دیگر)

نوشته کریستین کاولی

بله، می توانید از PayPal در آمازون (و سایر فروشگاه های آنلاین) با استفاده از دو ترفند ساده استفاده کنید: کارت دسترسی پی پال و گیفت کارت آمازون.

خوانندگانی مثل شما به حمایت از MUO کمک می کنند. هنگامی که با استفاده از پیوندهای موجود در سایت ما خریدی انجام می دهید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. ادامه مطلب

موجودی PayPal قابل توجهی دارید و می خواهید آن را در آمازون خرج کنید؟ یا اگر در آمازون نیست، در هر یک از هزاران خرده‌فروش و خدمات آنلاین دیگر وجود دارد؟ این معقول است.

متأسفانه، هر سایتی PayPal را به عنوان یک روش پرداخت معتبر نمی پذیرد. اما راه‌حل‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای خرج کردن موجودی PayPal خود در سایت‌هایی که آن را قبول ندارند، استفاده کنید. در اینجا چیزی است که باید بدانید و چگونه آن را انجام دهید.

آیا می توانید از PayPal در آمازون استفاده کنید؟

شما یک سری چیزها را در eBay فروختید، و اکنون می خواهید آن پول نقد را برای چیزی عالی خرج کنید. شما چیزی را که واقعاً می‌خواهید در آمازون مشاهده کرده‌اید، بنابراین روی «افزودن به سبد خرید» کلیک کنید، یک گزینه پرداخت را انتخاب کنید و نگه دارید. آیا می توانید پول نقد PayPal را در آمازون خرج کنید؟

در واقع، بله، شما می توانید! اما این روند ساده نیست.

اینکه پول زیادی در پی پال داشته باشید و نتوانید آن را خرج کنید خسته کننده است. مطمئناً، این بد نیست که از نظر فیزیکی نتوانید آن را خرج کنید (مثلاً وقتی محدودیت هایی روی حساب شما اعمال می شود)، اما داشتن پول نقد برای خرید چیزی فقط برای اینکه متوجه شوید پول شما به اندازه کافی خوب نیست... تقریباً همین است. اینجا با آمازون و پی پال ادامه دارد.

اول از همه، آیا واقعاً نیاز به استفاده از آمازون دارید؟ احتمال زیادی وجود دارد که کالایی که می‌خواهید بخرید در جای دیگری مانند eBay نیز موجود باشد. این روزها، eBay فقط مکانی برای حراج ها و مناقصه ها نیست --- به بازاری گسترده تبدیل شده است، مانند آمازون که از خرده فروشان آنلاین از همه نوع و جایگاه پشتیبانی می کند.

بنابراین، قبل از اینکه هر یک از راه‌حل‌های زیر را امتحان کنید، فقط eBay را بررسی کنید. حتی می توانید از ویژگی تطبیق قیمت آنها استفاده کنید!

چه فروشگاه های آنلاین دیگری پی پال را می پذیرند؟

اگر موجودی PayPal دارید که می‌خواهید خرج کنید، و می‌خواهید این کار را آنلاین انجام دهید، گزینه‌های شما قابل توجه است. هزاران فروشگاه آنلاین، بزرگ و کوچک، پرداخت از طریق پی پال را می پذیرند. این لیست برای تکرار در اینجا بسیار بزرگ است، اما اگر به دنبال لیستی قطعی از خرده فروشان بزرگی هستید که PayPal را می پذیرند، به صفحه خرید PayPal بروید. در اینجا، پیوندهایی را مستقیماً به خرده فروشانی مانند دیزنی، نیوگ، سامسونگ، اکسپدیا، والمارت و غیره خواهید یافت.

در همین حال، بازارهای آنلاینی که به افراد خلاق اجازه می‌دهند اقلام دست ساز و قدیمی منحصر به فرد یا غیرعادی را بفروشند --- مانند Etsy یا Redbubble --- اغلب برای پردازش پرداخت‌ها به PayPal متکی هستند.

یکی از ویژگی‌های مشترک این فروشگاه‌های آنلاین این است که در حالی که PayPal را می‌پذیرند، تنها به آن متکی نیستند و معمولاً حداقل گزینه‌های پیش‌فرض کارت‌های اعتباری Visa و MasterCard را ارائه می‌دهند. اگر از کارت دسترسی پی پال استفاده می کنید، این مهم است.

و اگر در مورد اعتبار PayPal که قبلاً PayPal Bill Me Later نامیده می شد تعجب کرده اید، این راهنمای مفید را بررسی کنید:

نحوه استفاده از PayPal در آمازون (و جاهای دیگر)

اگر نمی‌توانید مورد را در eBay یا جای دیگر پیدا کنید، وقت آن است که راه‌حل‌هایی را به کار بگیرید.

لازم نیست دوگانگی آمازون در مقابل پی پال را تحمل کنید، که عمدتاً به این دلیل وجود دارد که آمازون پی رقیب مستقیم پی پال است. در عوض، اگر می خواهید از PayPal در آمازون (یا هر سایت دیگری که آن را قبول نمی کند) استفاده کنید، یکی از این دو ترفند را امتحان کنید.

1. نحوه استفاده از کارت دسترسی پی پال در آمازون

احتمالاً بهترین گزینه برای خرید از آمازون با استفاده از حساب پی پال، کارت دسترسی پی پال است. این یک کارت اعتباری پیش پرداخت است (قسمت پیش پرداخت محتویات حساب PayPal شما است) که توسط MasterCard پشتیبانی می شود. متأسفانه، برای همه دارندگان حساب PayPal در دسترس نیست.

برای درخواست، به صفحه PayPal Access Card بروید. در صورت واجد شرایط بودن، کارتی به شما داده می شود که می توانید از آن در فروشگاه های آجر و ملات و فروشگاه های آنلاین استفاده کنید. به عنوان مثال، از آنجایی که این کارت مسترکارت است، می توانید از کارت دسترسی پی پال به عنوان نوع پرداخت خود در آمازون استفاده کنید.

می خواهید بیشتر بدانید؟ راهنمای ما در مورد درخواست کارت دسترسی پی پال را ببینید.

اگر شما را رد کرده‌اند یا به سادگی نمی‌خواهید با مشکل کارت دسترسی پی پال خود را به زحمت بیندازید، گزینه ساده‌تری وجود دارد.

2. گیفت کارت آمازون را با پی پال بخرید

اعتبار تصویر: مایک موتزارت/فلیکر

سریعترین راه برای استفاده از PayPal برای پرداخت غیرمستقیم برای خریدهای خود در آمازون، خرید کوپن آمازون با استفاده از حساب PayPal است.

هر سایت کوپنی که کارت های هدیه می فروشد --- و اکثر آنها این کار را می کنند --- به شما امکان می دهد با استفاده از حساب PayPal برای کارت های هدیه آمازون پرداخت کنید. حتی ممکن است در یک سایت کارتی برای خرید و فروش کارت هدیه پیدا کنید. این سایت ها تنها نیستند، زیرا خرده فروشان آنلاین بزرگ مانند Newegg و Walmart نیز کارت های هدیه آمازون را می فروشند. یک مرور سریع در eBay همچنین کارت های هدیه آمازون را برای فروش نشان می دهد، بنابراین طبیعتاً می توانید از حساب PayPal خود در آنجا استفاده کنید.

پس از خرید گیفت کارت، به سادگی کد را پیدا کنید، آن را به حساب آمازون خود اضافه کنید ( کارت های هدیه > آن را به حساب خود در سایت آمازون اعمال کنید )، و از آن برای پرداخت هزینه مورد نظر خود استفاده کنید. این ساده ترین راه برای استفاده از PayPal در آمازون است!

آیا رستوران های مورد علاقه شما پی پال را می پذیرند؟

گرسنه؟ آیا می‌خواهید یک غذای آماده دریافت کنید، چیزی تحویل بگیرید یا موجودی PayPal خود را صرف یک وعده غذایی برای دوستان کنید (فراموش نکنید ابتدا زمان‌های انتظار را بررسی کنید)؟ تو می توانی!

به‌طور فزاینده‌ای، رستوران‌ها و رستوران‌ها از PayPal به عنوان یک روش پرداخت هنگام پرداخت آنلاین استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، Papa Johns و Dominos هر دو PayPal را می پذیرند. در همین حال، رستوران‌هایی که در برنامه‌های غذای آماده مانند Seamless و Grubhub ثبت‌نام می‌کنند، همگی به شما امکان می‌دهند با PayPal غذا سفارش دهید.

با کمال تعجب، پیتزا هات پی پال را برای سفارشات تحویل غذا نمی پذیرد، اما سفر به PayPizzaPal.com این مشکل را برطرف می کند. به سادگی یک کوپن پیتزا هات سفارش دهید، از طریق PayPal پرداخت کنید، و هزینه وعده غذایی شما پرداخت می شود. به طور مشابه، کوپن‌ها برای رستوران‌های زنجیره‌ای محبوب دوباره از فروشگاه‌های بزرگ مانند Newegg و Walmart در دسترس هستند، که PayPal را برای خرید آنلاین می‌پذیرند.

اعتبار تصویر: Purplellamas01/Wikimedia Commons

به دنبال رستورانی هستید که هنگام ورود به خیابان، PayPal را بپذیرد؟ رستوران‌ها به طور فزاینده‌ای پرداخت‌های مبتنی بر موبایل را ارائه می‌کنند، بنابراین اگرچه ممکن است در آینده این اتفاق بیفتد، در حال حاضر PayPal در بیشتر موارد پذیرفته نمی‌شود.

با این حال، اگر کارت دسترسی پی پال را انتخاب کنید، می توانید به سادگی از آن برای پرداخت هزینه وعده غذایی خود استفاده کنید!

شروع به استفاده از PayPal در آمازون و جاهای دیگر کنید

بنابراین، موجودی PayPal شما را می توان در آمازون، فقط با کمک یک کارت اعتباری پیش پرداخت یا کارت های هدیه آمازون استفاده کرد. در همین حال، می‌توانید با استفاده از روش‌های بالا، از PayPal برای پرداخت هزینه بیرون‌بر از رستوران‌های مورد علاقه‌تان استفاده کنید.

آیا اگر آمازون اجازه پرداخت استاندارد PayPal را بدهد، خوب است؟ بله، اما تا زمانی که جایگزین Amazon Pay خود را دارد، این اتفاق نمی افتد. اگر هر یک از این موارد شما را از استفاده از PayPal منصرف کرده است، نگران نباشید، گزینه های زیادی برای PayPal وجود دارد که ارزش استفاده از آن را دارند.

 

نحوه استفاده از PayPal در آمازون: راهنمای کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com