شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

آیا می توانید از پی پال در علی اکسپرس استفاده کنید؟

آیا می توانید از پی پال در علی اکسپرس استفاده کنید؟

شنبه ، 26-3-1403

فرم سفارش پرداخت پی پال

AliExpress PayPal - آیا می توانید از Paypal در Aliexpress استفاده کنید؟

آیا می توانید با PayPal در AliExpress پرداخت کنید؟

پاسخ سخاوتمندانه ساده است، بله شما می توانید، اما فقط برای تامین کنندگان محدود. شما باید به صورت دستی با تامین کننده تماس بگیرید تا بررسی کنید که آیا پرداخت از طریق PayPal را قبول می کند یا خیر.

با توجه به تضاد بین دو پلتفرم از 7 سال پیش مشخص شد که این دو دست به دست هم نخواهند داد و چیزی اعلام نشده است.

مراقب باشید، اگر ایمیل یا پیامی در مورد خرید از طریق حساب PayPal خود در AliExpress دریافت کردید، این یک کلاهبرداری است. به هر حال هیچ یک از این سرویس ها با دیگری شریک نیستند، بنابراین PayPal به هیچ وجه نمی تواند از طریق AliExpress استفاده شود. همچنین موضوع فروشندگان اروپایی و آمریکای شمالی برای مدیریت مشکلات Paypal Chargeback وجود داشت.

برای درک موضوع استفاده از PayPal در Aliexpress، باید به تاریخچه عمیق بروید.

فلاش بک

در سال 2010، PayPal با Alibaba و AliExpress همکاری کرد تا یک دروازه پرداخت فوری برای بازار یک میلیارد دلاری مستقر در اروپا و آمریکای شمالی ارائه دهد. از لحاظ تاریخی، خریداران در AliExpress که با PayPal پرداخت می‌کنند، در حالی که فروشندگان متضرر می‌شدند، از تمام مزایا برخوردار می‌شدند. بنابراین، ازدواج بیش از یک سال طول نمی کشد.

در آگوست 2011، AliExpress PayPal را از گزینه های پردازش پرداخت خود حذف کرد. دلیل اختلاف پی پال AliExpress ; هزینه پردازش بسیار شدید 7٪ که توسط PayPal برای تراکنش های AliExpress درخواست می شود. از آن زمان تاکنون خبری از شراکت دوباره این دو غول منتشر نشده است. برای جلوگیری از مشکلات پرداخت، گزینه های پرداخت AliExpress شامل برخی از پردازنده های جایگزین عالی از جمله سرویس AliPay است.

بنابراین برای همه شما که نمی‌دانید «آیا می‌توانم از PayPal در Ali Express استفاده کنم»، در زیر برخی از جایگزین‌های عالی PayPal AliExpress وجود دارد که می‌توانید در فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید.

جدول محتویات
 1. گزینه های پرداخت جایگزین AliExpress PayPal
 2. حفاظت از خرید در AliExpress چیست؟
 3. AliPay به عنوان یک جایگزین پی پال در AliExpress
 4. نحوه استفاده از PayPal در AliExpress
 5. مشکلات پرداخت AliExpress
 6. سایتی مانند AliExpress که PayPal را می پذیرد
گزینه های پرداخت جایگزین AliExpress PayPal

برای همه طرفداران پی پال که هنوز آن را تنها گزینه مورد علاقه خود می دانند، نیازی به نگرانی نیست. اگر AliExpress درگاه پرداخت پرمصرف را نپذیرد، پایان دنیا نیست. AliExpress طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت را برای خریداران ارائه می دهد که از طریق آنها می توانند پرداخت کنند:

 1. کارت های اعتباری و کارت های نقدی
 2. ویزا
 3. مستر کارت
 4. QIWI
 5. اتحادیه غربی
 6. حواله های بانکی

همراه با این گزینه های پرداخت جایگزین محبوب AliExpress PayPal، AliExpress همچنین به خریداران و فروشندگان خدمات حفاظت پرداخت مناسب را ارائه می دهد. در تجربه شخصی من، احساس می کنم AliPay یک گزینه پرداخت جایگزین AliExpress PayPal است.

مقاله مرتبط:
چگونه در پی پال بازپرداخت کنیم؟
Aliexpress Dropshipping

حفاظت از خرید در AliExpress چیست؟

AliExpress خدمات حفاظت از خریدار خود را به خریداران ارائه می دهد، که به طور خودکار هنگامی که شما چیزی از غول تجارت الکترونیک یا یکی از فروشگاه های الکترونیکی شریک dropshipping آن خریداری می کنید، فعال می شود. حفاظت از خرید AliExpress مزایای زیر را ارائه می دهد:

1. حفاظت از حریم خصوصی

AliExpress تمام اطلاعات شما را از جمله داده‌های مالی، داده‌های شخصی و سایر اطلاعات کاملاً ایمن و امن نگه می‌دارد.

هنگام خرید کالای دیگری فقط جزئیاتی مانند آدرس حمل و نقل، نام و غیره با فروشندگان به اشتراک گذاشته می شود. بقیه چیزها کاملا خصوصی است.

حفظ حریم خصوصی شما اولین و مهمترین دغدغه خرده فروش در همه موارد است.

2. حفاظت از پرداخت

AliExpress پرداخت شما را در تمام طول تراکنش محافظت می کند. پرداخت شما در یک حساب سپرده ایمن نگهداری می شود و تنها زمانی به فروشنده واگذار می شود که از محصولات راضی باشید.

اگر مشکلی در تراکنش شما پیش بیاید، شما در امان هستید زیرا پرداخت شما با AliExpress امن است و پول خود را از دست نخواهید داد.

3. حفاظت از تحویل

شما تحویل محصولات خود را تضمین می کنید در غیر این صورت پول شما بدون هیچ مشکلی بازپرداخت می شود.

این بدان معناست که هر زمان سفارشی را در AliExpress انجام دهید، تا زمانی که محصولات شما سالم به شما تحویل داده شود، از پول شما محافظت می شود. با تحویل Epacket در Aliexpress، حتی می توانید سفارش خود را پیگیری کنید.

سپس در صورتی که اقلام تحویلی شما مطابق با توضیح باشد، پرداخت را آزاد کنید، در صورت بروز مشکل، می توانید معامله را به چالش بکشید و درخواست بازپرداخت کنید.

4. محصولات اصلی تضمین شده

از آنجایی که پرداخت و تحویل شما هر دو توسط AliExpress محافظت می شود، به این معنی است که شما تضمین می کنید محصولات اصلی را دریافت کنید.

واقعی بودن، به این معنی است که دقیقاً همان چیزی را که صفحه محصول توضیح می دهد دریافت خواهید کرد. اگر یک ساعت خاص می‌خرید، آن ساعت دقیقا همان ساعت را خواهید داشت و نه یک جایگزین ارزان قیمت یا با کیفیت پایین.

برای دریافت ایده در مورد بهترین محصول برای فروش آنلاین، این لیست از محصولات پرطرفدار سال 2020 را بررسی کنید.

5. حفاظت از بازپرداخت

اگر قبلاً متوجه نشده اید، اجازه دهید به شما بگوییم که در صورت بروز مشکل در سفارش شما، بازپرداخت وجه شما تضمین می شود.

اگر اقلام خود را دریافت نکردید، اقلام آنطور که در توضیحات نشان داده شده نیستند، اقلام آسیب دیده اند و غیره در صورت بروز مشکل در سفارش شما، AliExpress به شما بازپرداخت کامل خواهد داد.

AliExpress همیشه شما را در موارد زیر تحت پوشش قرار می دهد:

 • کالا(های) سفارش داده شده نمی رسد.
 • آیتم(های) سفارش داده شده همانطور که توضیح داده شد/هستند.
 • زمانی که کالا(های) جعلی را دریافت می کنید

در میان مزایای عالی آن، AliExpress Buyer Protection تضمین می کند که اختلافات با فروشندگان در کمترین زمان حل می شود. اگر هر دو طرف نتوانند به سرعت موضوع را حل کنند، مدیریت AliExpress نیز وارد درگیری می شود. حتماً باید قرارداد خدمات تراکنش AliExpress را در وب سایت رسمی نیز مطالعه کنید. اگر نگران کلاهبرداری ها و مشکلات کیفیت هستید، محافظت از پرداخت AliExpress راه ایده آلی برای ایمن سازی سفارشات شما مانند PayPal است.

AliPay به عنوان یک جایگزین پی پال در AliExpress

پس از حماسه PayPal، AliExpress خدمات پردازش پرداخت آنلاین مجاز و امن خود، AliPay را معرفی کرد. از بسیاری جهات کاملاً مشابه PayPal است، AliPay دارای بیش از 520 میلیون کاربر در سراسر جهان است. چه چیزی AliPay را بهتر از PayPal می کند؟ تعداد خدماتی که می توانید برای پرداخت از طریق آنها استفاده کنید:

 1. ویزا
 2. مستر کارت
 3. استاد
 4. آمریکن اکسپرس
 5. کیف پول QIWI
 6. وب مانی
 7. اتحادیه غربی
 8. بولتو
 9. GiroPay
 10. به علاوه، ۷ سرویس پرداخت جهانی دیگر

آیا اگر با Alipay از Aliexpress پرداخت کنم، قانونی است؟

بله قانونی است. در واقع، بسیاری از خریداران و فروشندگانی که معامله خود را در Aliexpress انجام می دهند، Alipay را به سایر روش های پرداخت ترجیح می دهند.

Alipay یک گزینه پرداخت شناخته شده در Aliexpress است. خریداران ترجیح می دهند از آن در پلتفرم تجارت الکترونیک استفاده کنند زیرا خط مشی محافظت از خریدار آن را تضمین می کند که تراکنش های پرداخت امن را تضمین می کند که از فعالیت های تقلبی مراقبت می کند.

هنگامی که خریدی از طریق Alipay انجام می شود، خط مشی حفاظتی خریدار فعال می شود. Alipay فقط پس از دریافت سفارش مشتری، پرداخت را فوروارد می کند.

در اینجا توضیح ساده 5 مرحله ای سیستم کاری Alipay است.

 1. خریدار و فروشنده توافق می کنند که یک معامله تجاری انجام دهند.
 2. پرداخت به AliPay انجام می شود.
 3. فروشنده محصولات را برای خریدار ارسال می کند.
 4. سپس خریدار سفارش را دریافت کرده و وضعیت سفارش را بررسی می کند.
 5. سپس AliPay پس از رضایت خریدار به فروشنده پرداخت می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد AliPay را در وب سایت رسمی آنها بخوانید و همین حالا از AliExpress خرید کنید.

Alipay در چین چگونه کار می کند؟

Alipay یک پلتفرم پرداخت مشابه PayPal است که به شما امکان می دهد در عین محافظت از حریم خصوصی مصرف کننده، پرداخت کنید.

بیش از 65 موسسه مالی از Alipay همراه با Visa و MasterCard استفاده می کنند. بنابراین اگر صاحب یک کارت اعتباری هستید، می توانید به راحتی فقط با دانلود برنامه Alipay از آن استفاده کنید و در چند مرحله خود را ثبت نام کنید، با این حال، برخی از توابع وجود دارد که فقط روی کارت اعتباری چینی کار می کنند.

پس از دانلود برنامه، از شما خواسته می شود شماره همراه خود را وارد کنید، یک کد تأیید از طریق پیامی به تلفن شما می آید که باید آن کد را در برنامه وارد کنید و در Alipay ثبت نام کرده اید.

سپس در صفحه اصلی Alipay وام خواهید داد.

با کلیک بر روی “Me†به نمایه خود بروید.

روی کارت های بانکی کلیک کنید و شماره کارت اعتباری خود و مدارک مورد نیاز خود را وارد کنید. نام و نام خانوادگی.

سپس رمز عبور Alipay خود را تنظیم کنید و همه آماده استفاده از خدمات Alipay هستید.

نحوه پرداخت:

Alipay در پرداخت بسیار سریع است. پرداخت را از طریق بارکد انجام می دهد. دو دکمه مفید روی آن اسکن و پرداخت وجود دارد.

با استفاده از دکمه اسکن، می توانید با اسکن کدهای QR محصولات دیگر، هزینه پرداخت کنید.

با دکمه پرداخت، یک بارکد بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود که بارکد برای پرداخت اسکن می شود، حتی بدون وارد کردن رمز عبور.

نحوه استفاده از PayPal در AliExpress

یک راه برای استفاده از PayPal در AliExpress وجود دارد. با این حال، لازم است که شما «به ایالات متحده آمریکا/بریتانیا ارسال کنید».
یک بار، این کشورها را انتخاب کنید. خواهید دید که گزینه PayPal در تب روش های پرداخت ظاهر می شود. (ممکن است کشورهای دیگری نیز وجود داشته باشند که از پرداخت های پی پال پشتیبانی می کنند، پس آزمایش کنید).

هنگام خرید یا فروش محصولات از AliExpress نمی توانید به طور رسمی از PayPal استفاده کنید. تنها راه استفاده از PayPal در AliExpress این است که مستقیماً با فروشنده تماس بگیرید، یک رسید خارج از AliExpress درخواست کنید و از طریق حساب PayPal خود پرداخت کنید. فروشندگان زیادی وجود ندارند که مایل به دریافت پرداخت از طریق پی پال باشند.

اکثر فروشندگان چینی به دلیل هزینه های تراکنش و احتمال کلاهبرداری از سوی خریداران، از انجام تراکنش از طریق پی پال خودداری می کنند.

مشکلات پرداخت AliExpress


4 مشکل عمده پرداخت AliExpress وجود دارد که پلتفرم شناسایی می کند. این شامل:
 • خرابی کد امنیتی کارت - کد 3 رقمی کارت توسط مشتری اشتباه وارد شده است.
 • وجوه ناکافی - وجوه کافی در حساب مشتری وجود ندارد.
 • فراتر از حد مجاز - خریدار از حد مجاز کارت/حساب خود فراتر رفته است.
 • عدم موفقیت تأیید صحت 2 و 3 مرحله ای - مشتری اطلاعات اشتباهی را در بررسی تأیید صحت 3 مرحله ای وارد کرده است.
 • عدم موفقیت در تأیید - در برخی موارد AliExpress پرداخت های کارت را تأیید می کند و نیاز به تأیید دستی توسط خریدار دارد.

مشکلات پرداخت AliExpress به موارد ذکر شده در بالا محدود نمی شود. ممکن است مشکلات خاصی وجود داشته باشد که ممکن است به دلیل خطاهای سیستمی غیرقابل مشاهده باشد، در این صورت به سادگی با پشتیبانی AliExpress تماس بگیرید تا بتواند مشکل را بهتر مدیریت کند.

سایتی مانند AliExpress که PayPal را می پذیرد


AliExpress تنها وب‌سایت تجارت الکترونیکی نیست که PayPal را می‌پذیرد، به غیر از Aliexpress، می‌توانید از چندین وب‌سایت تأمین‌کننده چینی برای محصولات استفاده کنید که PayPal را نیز به عنوان گزینه پرداخت می‌پذیرند.

لیست سایت هایی مانند Aliexpress که PayPal را می پذیرند

 • LightInTheBox
 • Deal Extreme (DX)
 • دی اچ گیت
 • برندهای چینی
 • Gearbest
 • eBay
 • موجودی بیش از حد
 • بنگگود
 • TinyDeal

به زودی میبینمت

این همه مربوط به این نسخه است، من سؤالات متداول و به‌روزرسانی‌های معمولی را برای این مقاله ارسال می‌کنم، بنابراین حتماً دوباره بررسی کنید. اگر چیزی را از دست دادم، فقط یک نظر در بخش زیر بنویسید، و به یاد داشته باشید که برای بهبود بازخورد بگذارید.

به یاد داشته باشید که در خبرنامه ما ثبت نام کنید و به انجمن درخشان متخصص و حرفه ای ما بپیوندید تا از سؤالات تجارت الکترونیک خود پشتیبانی به موقع داشته باشید. تا دفعه بعد، به زودی دوباره می بینمت.

دلاور حسین

Dilawar Hussain یک وبلاگ نویس حرفه ای است که عاشق بازی، فناوری و تجارت الکترونیک است. او وقت خود را صرف آزمایش استراتژی ها، هک ها و ترفندهای جدید برای کمک به جامعه تجارت الکترونیک می کند.

 • فیس بوک
 • +Google
 • توییتر

17 پاسخ به AliExpress PayPal - آیا می توانید از Paypal در Aliexpress استفاده کنید؟

 1. دیوید دی سی می گوید:
  اکتبر 5, 2018 در 9:28 ق.ظ

  بنابراین من در حال راه اندازی فروشگاه dropshipping خود هستم و می خواهم بدانم آیا می توان با استفاده از مسترکارت بدهی تجاری PayPal پرداخت کرد؟

  و اگر بتوانم، آیا می توانم فقط از فروشندگانی بخرم که نشان می دهند پی پال را قبول دارند؟

  پاسخ
  • دلاور حسین می گوید:
   15 اکتبر 2018 در 6:02 ق.ظ

   AliExpress مسترکارت را می پذیرد بنابراین بدون توجه به پذیرش PayPal باید کار کند. بهتر از آن، شما باید آن را امتحان کنید تا ببینید آیا کار می کند یا نه و به ما اطلاع دهید که چگونه کار می کند.

   پاسخ
 2. شارلین تول می گوید:
  18 سپتامبر 2018 در 4:27 ق.ظ

  من همیشه با Discover پرداخت کرده ام، اکنون سفارشات من انجام نمی شود، جایی برای بررسی گزینه های پرداخت وجود ندارد.

  پاسخ
 3. ان می گوید:
  سپتامبر 16, 2018 در 4:28 ق.ظ

  پی پال روش پرداخت بسیار بهتری برای خریدار است، زیرا امکان ارسال 4 بار برگشت رایگان به فروشنده را فراهم می کند، در صورتی که خریدار بخواهد اقلام را به هر دلیلی که فکر می کنید مانند تغییر نظر، اندازه نادرست و غیره را پس دهد.

  اگر خوب است، Alipay باید سعی کند با Paypal مطابقت داشته باشد.

  پاسخ
 4. مایا می گوید:
  سپتامبر 3, 2018 در 10:21 ق.ظ

  آیا جایگزینی برای PayPal وجود دارد که بتوانم در AliExpress از آن استفاده کنم یا فقط باید به PayPal پایبند باشم؟

  پاسخ
  • دلاور حسین می گوید:
   سپتامبر 3, 2018 در 10:27 ق.ظ

   خوب، AliExpress به PayPal در سطح انبوه اجازه نمی دهد، بنابراین شما همیشه به یک روش پرداخت متفاوت برای کار در AliExpress نیاز دارید. کارت‌های اعتباری/دبیت شما در سایت کار می‌کنند، AliPay نیز کار می‌کند، بنابراین وقتی می‌خواهید در AliExpress خریدی انجام دهید، این کارت‌ها باید شما را پوشش دهند.

   پاسخ
 5. maayan می گوید:
  10 ژوئن 2018 در 10:35 ب.ظ

  سلام،
  من فکر می کنم Aliexpress کار با PayPal را متوقف کرد زیرا هر موردی که روی آن کلیک می کنم، این روش پرداخت وجود ندارد.
  من آن را با محصولی که قبلاً با PayPal خریداری کرده بودم بررسی کردم و این گزینه را هشتم ندیدم.

  آیا می توانید این موضوع را بررسی کنید؟

  با تشکر

  پاسخ
  • دلاور حسین می گوید:
   1 اوت 2018 در 12:02 ب.ظ

   سلام مایان،
   AliExpress PayPal در گذشته رابطه بدی داشته است، اما شما هنوز هم می توانید با PayPal در AliExpress با پیچ و تاب پرداخت کنید.
   https://bit.ly/2OzD09v

   به این لینک بروید و در گوشه بالا سمت راست روی ارسال به ایالات متحده کلیک کنید، پس از تغییر آن به ایالات متحده، متوجه خواهید شد که گزینه پرداخت با پی پال نیز ظاهر می شود. بنابراین، این روشی است که می‌توانید با PayPal در AliExpress پرداخت کنید، اما فقط زمانی کار می‌کند که در حال ارسال به ایالات متحده هستید.

   پاسخ
 6. جیم رجیست می گوید:
  ژوئن 1, 2018 در 10:03 ق.ظ

  آیا فیلتر جستجو برای یافتن تامین کنندگانی که Paypal را در AliExpress می پذیرند وجود دارد؟ مانند یک فیلتر ساده یا برچسبی که می توانم از آن برای پیدا کردن تمام تامین کنندگانی که PayPal را می پذیرند استفاده کنم.

  پاسخ
  • دلاور حسین می گوید:
   ژوئن 1, 2018 در 10:04 ق.ظ

   متأسفانه، AliExpress فیلتر جستجو را برای یافتن تامین کنندگانی که PayPal را در AliExpress می پذیرند، ارائه نمی دهد. برای یافتن تامین کنندگانی که پی پال را می پذیرند، باید به صورت دستی به دنبال تامین کنندگان بگردید.

   پاسخ
   • maayan می گوید:
    ژوئن 10, 2018 در 10:32 ب.ظ

    آیا Aliexpress با پی پال کار نمی کند؟
    من به دنبال محصولاتی هستم که گزینه پرداخت PayPal دارند و دیگر آنها را نمی بینم.
    نماد PayPal در هر محصولی که روی آن کلیک می کنم وجود ندارد.
    روی محصولاتی که با پی پال خریدم هم کلیک کردم تا این گزینه را تیک بزنم و در لینک می توانم ببینم این گزینه وجود ندارد.

    آیا می توانید چیزی در مورد این موضوع به ما بگویید؟

    با تشکر

    پاسخ
 7. نیکول می گوید:
  مارس 26, 2018 در 5:29 ب.ظ

  چرا به عنوان گزینه ای برای پرداخت در بسیاری از فروشگاه ها در AliExpress ذکر شده است؟ آیا تقلب است؟

  پاسخ
  • دلاور حسین می گوید:
   آوریل 16, 2018 در 12:16 ب.ظ

   برای برخی فروشگاه ها کار می کند. احتمالاً هنگامی که به ایالات متحده / انگلستان حمل می کنید، برخی از فروشندگان PayPal را ارائه می دهند. کلاهبرداری نیست

   پاسخ
 8. اولیویا آیدن می گوید:
  21 مارس 2018 در 5:55 ق.ظ

  من شنیدم که AliExpress به تامین کنندگان انتخابی امکان پرداخت PayPal را می دهد، بنابراین چگونه می توانم به آن تامین کنندگان پرداخت کنم؟ آیا باید مستقیماً به آنها مراجعه کنم یا از طریق AliExpress؟

  پاسخ
  • عادل مالک می گوید:
   21 مارس 2018 در 6:04 ق.ظ

   AliExpress دیگر به PayPal به عنوان یک روش پرداخت اجازه نمی دهد.
   با این حال، می‌توانید مستقیماً با تأمین‌کنندگان تماس بگیرید و از آنها بپرسید که آیا پرداخت از طریق PayPal را می‌پذیرند یا خیر. اگر این کار را انجام دادند، می توانید از طریق PayPal پرداخت را برای آنها ارسال کنید.
   مراقب این واقعیت باشید که اگر فاکتور را از طریق گزینه Gifts/Family/Friends در PayPal پرداخت کنید، واجد شرایط حمایت از خریداران نخواهید بود.
   بنابراین، هنگام پرداخت یا پرداخت فاکتور از طریق پی پال، مطمئن شوید که از گزینه «پرداخت برای کالا» استفاده کنید زیرا در صورت بروز مشکل در تراکنش، از خریدار محافظت می کند.

   پاسخ
 9. نیکل نیکولز می گوید:
  29 دسامبر 2017 در 10:29 ق.ظ

  چرا نمی توانم با پی پال در AliExpress پرداخت کنم؟

  پاسخ
  • مدیر می گوید:
   1 ژانویه 2018 ساعت 11:20 صبح

   در سال 2010، PayPal با AliExpress و AliBaba همکاری کرد تا یک گزینه پرداخت فوری برای فروشگاه‌های تجارت الکترونیک فراهم کند. با این حال، این مشارکت تنها برای یک سال به طول انجامید، زیرا بین این دو شرکت در مورد هزینه پردازش اختلاف وجود داشت.
   پی پال برای تراکنش های AliExpress 7 درصدی سرسام آور درخواست کرد. قبل از اینکه بدانیم، در آگوست 2011، AliExpress PayPal را از دروازه پرداخت خود حذف کرد. با این حال، شما هنوز انتخاب های بی شماری برای پرداخت های خود دارید. فروشگاه تجارت الکترونیک پشتیبانی می کند:
   1. انتقال بانکی
   2. کارت اعتباری
   3. کارت نقدی
   4. WebMoney
   5. Western Union
   6. MasterCard
   7. Qiwi
   8. Visa

آیا می توانید از پی پال در علی اکسپرس استفاده کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com