شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

روند پرداخت پی پال برای سال 2023

روند پرداخت پی پال برای سال 2023

پنجشنبه ، 13-11-1401

جلسه جمعه: EBANX و PayPal در مورد روند پرداخت پی پال برای سال 2023 بحث می کنند

این هفته، با نظرات EBANX و PayPal، بزرگترین روند پرداخت های دیجیتال در LatAm را برای سال پیش رو بررسی می کنیم. همچنین، BBVA برنامه خود را برای سالمندان معرفی می کند و Santander Openbank سه مرکز نوآوری را باز می کند. علاوه بر این، پیش‌بینی‌های نظارتی خود را برای سال 2023 ارائه می‌کنیم

کیف پول‌ پی پال

کارت‌های اعتباری و نقدی ممکن است همچنان وسیله اصلی پرداخت‌های دیجیتال در آمریکای لاتین باشند، اما برای تجارت الکترونیک، انتظار می‌رود که روش‌های حساب (A2A) مانند پرداخت‌های فوری و کیف پول‌ پی پال در سال جاری به سهم خود از بازار ادامه دهند.

به گفته سخنگوی پردازنده‌های جهانی EBANX، کیف پول‌ پی پال در آمریکای لاتین برای اکثر مصرف‌کنندگان در دسترس نیستند، جایی که اکثریت جمعیت آن فاقد بانک هستند و در نتیجه، کسب‌وکارها شاهد افزایش مداوم استفاده از راه‌حل‌هایی مانند Pix برای خرید آنلاین هستند.

 

شکاف بین دارندگان حساب پیپال و دارندگان کارت

جولیانا اچوری، مدیر اتحادهای پرداخت استراتژیک Paypal به iupana گفت: «در این شکاف بین دارندگان حساب پیپال و دارندگان کارت، فضایی برای روش‌های پرداخت جایگزین Paypal برای ظهور، رونق و موفقیت وجود دارد.
پی پال همچنین انتظار دارد فروش از طریق شبکه های اجتماعی رونق بگیرد و روند A2A را تقویت کند و زمینه را برای رقابت بیشتر در بین شرکت های پردازش پرداخت فراهم کند.

در مورد آنچه که برای پرداخت های دیجیتال پی پال در سال 2023 در راه است .

 

راه حل های پرداخت Paypal

  پلتفرم راه حل های پرداخت Paypal با ادعای سهمی در بازار برای پرداخت با کدهای QR، Yacaré، یک کیف پول دیجیتال محلی را خریداری کرد. این اقدام Fiserv را در مقابل شرکت‌هایی مانند غول پرداخت Mercado Pago قرار می‌دهد.

چشم انداز بانکداری دیجیتال، فین تک و پرداخت ها در آمریکای لاتین در سال 2023، نظرسنجی در مورد فناوری ها و روندهایی است که خوانندگان ما فکر می کنند امسال لحن را تعیین می کنند و بر تصمیم گیری تأثیر می گذارند. و نتایج مشخص است!

  • • مقررات، امور مالی باز و پرداخت ها در صدر فهرست اولویت ها برای سال 2023 قرار دارند.
  • • هجوم شرکت های بزرگ فناوری مانند متا و اپل به امور مالی پی پال ، انتظار می رود عواقب زیادی داشته باشد.
  • • تنها 6.2 درصد از خوانندگان ما گفتند که پی پال در میان بخش هایی خواهد بود که بیشترین سرمایه گذاری را دریافت می کنند، در مقایسه با 20 درصد گذشته.
روند پرداخت پی پال برای سال 2023
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com