شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

سرمایه گذاران پی پال به سال 2023 امیدوار هستند

سرمایه گذاران پی پال به سال 2023 امیدوار هستند

یکشنبه ، 31-4-1403
Untitled 1

دن شولمن، مدیر عامل PayPal گفت: درآمد Q4 در مسیر درستی قرار دارد و EPS "کمی جلوتر" را دنبال می کند.

PayPal CEO Dan Schulman said Q4 revenue is on track and EPS is tracking "slightly ahead."

سرمایه گذاران پی پال به سال 2023 امیدوار هستند

این راز نیست که 2022 با فین تک مهربان نبوده است. با این حال، حداقل برای یک پلت فرم پرداخت، همه چیز ممکن است در سال 2023 رو به جلو باشد. دن شولمن، مدیر عامل پی پال، پس از ارائه در کنفرانس UBS TMT، به سرمایه گذاران چیزی برای شادی بخشید و سهام را بالاتر برد، هرچند که از آن زمان کمی عقب نشینی کرده اند. در همین حال، ایلان ماسک از مسیری که شرکتی که او در موسس آن کمک کرده است، هیجان‌زده نیست.

مسیر رشد 9 درصدی درآمد

شولمن گفت که PayPal در مسیر رشد 9 درصدی درآمد در سه ماهه جاری قرار دارد، در نتیجه EPS باید «کمی جلوتر» از چشم‌انداز قبلی شرکت باشد. شولمن راهنمایی های بهبود یافته را به کنترل هزینه های بهتر از حد انتظار نسبت می دهد. با سرعت فعلی افزایش هزینه ها و حاشیه های رو به رشد، درآمد پی پال در سال 2023 15 درصد افزایش می یابد و شولمن به "EPS بالاتر در پایان سال" اشاره می کند.

سهام فین‌تک در سال 2022

سهام فین‌تک در سال 2022 نامطلوب بوده است و PayPal از جمله شرکت‌هایی است که بیشترین مجازات را متحمل شده است. سهام ها از سال تا به امروز 61 درصد از ارزش خود را کاهش داده اند، زیرا سرمایه گذاران برای خروج از بازار تلاش کرده اند. پی پال در حال حاضر 432 میلیون کاربر دارد، اما عمو سام این پلتفرم را هدف قرار داده است.

تراکنش تجاری

IRS از آمریکایی ها می خواهد که هرگونه تراکنش تجاری به ارزش حداقل 600 دلار در پلتفرم های شخص ثالث مانند PayPal و Venmo را که مورد دوم متعلق به PayPal است، از طریق فرم مالیاتی 1099-k گزارش کنند. این با آستانه قبلی 20000 دلار در 200 تراکنش یا بیشتر مقایسه می شود.

ایلان ماسک

در همین حال، ایلان ماسک، طرفدار آزادی بیان اخیراً در پی پال شرکت کرد، اما چیزهای خوبی برای گفتن نداشت. به گفته رئیس جدید توییتر، "به نظر می رسد پی پال در جهت اعتبار اجتماعی و سانسور حرکت می کند" که او آن را "ناراحت کننده" می نامد. ماسک همچنین پیش‌بینی می‌کند که هر چه سیستم فیات بدتر شود، ارزهای دیجیتال بیشتر رشد خواهند کرد.

تراکنش های رمزنگاری

پی پال در حال حاضر از تراکنش های رمزنگاری در ایالات متحده و بریتانیا پشتیبانی می کند و اکنون تمرکز خود را بر اتحادیه اروپا گذاشته است. این شرکت در حال گسترش ردپای خود برای ارائه خدمات رمزنگاری به کاربران لوکزامبورگ است که می‌توانند چهار رمزارز (بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، و بیت‌کوین کش) را بخرند، بفروشند یا نگه دارند.

الگوی فعلی

سهام پی پال در پاسخ به اظهارات شولمن در 7 دسامبر 3 درصد افزایش یافت، اما از آن زمان برخی از این سودها را پس داده اند. معامله گر گرت سولووی در توییتر خاطرنشان کرد که اگر الگوی فعلی حفظ شود و سهام به زیر 68 دلار نزول نکند، سهام PYPL می تواند تا سطح 120 دلار سقوط کند. اگر حق با او باشد، سرمایه‌گذاران احتمالاً باید تا سال 2023 برای این سودها منتظر بمانند که فروش مالیات به پایان برسد.

سرمایه گذاران پی پال به سال 2023 امیدوار هستند
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com