شرکت لوح رایانه ارائه دهنده خدمات پی پال در ایران
خدمات پی پال، پرداخت پی پال، فروش حساب پس پال
خدمات پی پال و ویزاکارت | epay.ir
انجام فوری با قیمت و کارمزد ارزان لوح رایانه- تاسیس 1382

ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن (تهران): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

پرداخت فاکتور Novogara

پرداخت فاکتور Novogara

جمعه ، 31-6-1402

خرید و پرداخت Novogara
Buy and pay on Novogara Dedicated servers

خرید و پرداخت Novogara BV  به تومان با کارت شتاب ایران، از طریق حساب پی پال شرکت لوح رایانه (epay.ir) ، بدون نیاز به داشتن اکانت  PayPal

پرداخت فاکتور و هزینه Novogara BV بصورت حضوری

این امکان نیز وجود دارد که برای پرداخت هزینه فاکتور و خرید فوری سرویس های Novogara BV از طریق پی پال به صورت حضوری در محل دفتر حضور پیدا کرده و به صورت حضوری انجام دهید.

برای سفارش غیر حضوری:
(سفارش از راه دور - Online Ordering)

تلفن(021): 66484852,53,54,55,56
واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154 @lohrayane

تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61 - ساختمان دانشجو- ط 2 <
صفحه مناسب برای پرینت کروکی  ( اینجا را کلیک کنید )
دسترسی از طریق شبکه مترو (اینجا را کلیک کنید)


پرداخت فوری Novogara BV با پی پال

پرداخت فوری Novogara BV با پی پال

پرداخت Novogara BV ، فاکتور دلاری و یا یورویی با پی پال شرکت لوح رایانه (epay.ir) به صورت حضوری در محل دفتر شرکت و یا سفارش آنلاین

اشتراک و پرداخت در سایت و خرید از (Novogara BV) با قیمت مناسب با بهره جویی از خدمات ارزی پی پال شرکت لوح رایانه


برای آگاهی از هزینه و قیمت پرداخت به Serverplus VPS  ‎

از راه فرم زیر و یا

واتس آپ: 09190081154
تلگرام: 09190081154

فرم سفارش پرداخت فاکتور Serverplus VPS

Novogara یک ارائه دهنده سرور اختصاصی بزرگ با مشتریانی در سراسر جهان است، ما سرورهای اختصاصی مدیریت نشده و خدمات مشتریان عالی (24x7) را ارائه می دهیم.

سرور های اختصاصی

Novogara فقط سرورها و سرورهای اختصاصی را برای فروش مجدد ارائه می دهد، بنابراین فقط برای آنهایی که میزبان وب سایت ها یا برنامه های کاربردی با منابع زیادی هستند، ارائه می دهد.

نووگارا یک شرکت با دفاتر در آمستردام، هلند است. خدماتی را ارائه می دهد که برای مشاغل بزرگ و وب سایت هایی که به سرورهای خود نیاز دارند مناسب است. از سرورهایی که در آمستردام قرار دارند، سرورهای اختصاصی و سرورهای فروشنده را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. وب سایت آن فقط به زبان انگلیسی موجود است.

اگر Novogara را به این دلیل جستجو کرده اید که می خواهید وب سایت کوچک یا فروشگاه آنلاین خود را میزبانی کنید، به دنبال میزبان اشتباهی هستید زیرا این شرکت میزبانی مشترک را برای این اهداف ارائه نمی دهد. در عوض، سرورهای اختصاصی، سرورهای جریان و سرورهای فروشنده را ارائه می دهد. برخی از ویژگی های آن عبارتند از:

گارانتی 99.99% آپتایم

پردازنده های زئون اینتل

یک تا چهار آدرس IP اختصاصی

اگر شما مبتدی در میزبانی وب هستید یا هرگز سروری را مدیریت نکرده اید، مدیریت سرور خود با این ارائه دهنده برای شما بسیار سخت خواهد بود. این به این دلیل است که همه سرورهای آن بدون مدیریت هستند. مشتریان آنها را مدیریت می کنند در حالی که شرکت اتصال شبکه و تجهیزات فیزیکی را مدیریت می کند. شما مسئول نرم افزارهای سیستم عامل هستید.

این بدان معناست که شما باید سیستم عامل خود را نصب کنید. یا اگر سیستم‌عاملی که می‌خواهید راه‌اندازی کنید یکی از این موارد باشد، شرکت به شما کمک می‌کند: CentOS، Debian، FreeBSD، Ubuntu، VMWare ESXI یا Windows. سپس می توانید قبل از تسویه حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید و سرور خود را با سیستم عامل مورد نظر خود تهیه کنید.

ممکن است یک سرور مدیریت نشده باشد، اما Novogara تضمین می کند که برخی از ویژگی های امنیتی برای حفظ امنیت شما در همه زمان ها وجود دارد. محافظت در برابر حملات DDoS بزرگ وجود دارد. این حملات – تقویت NTP، SSDP و DNS ستون فقرات آن فیلتر می شوند. توجه داشته باشید که در برابر حملات کوچک DDoS محافظت نمی کند، بنابراین باید خودتان آن ها را مدیریت کنید.

می‌توانید از سرورهای Novogara برای ارائه خدمات پخش استفاده کنید، اما باید ابزار حذف داشته باشید. اگر در هر زمان با مشکل کپی رایت مواجه شدید، شرکت به سختی کار می کند و انتظار دارد که محتوا حداکثر در 20 دقیقه حذف شود. اگر متوجه شود که از ابزار حذف استفاده نمی کنید، نمی توانید به استفاده از سرورها برای پخش جریانی ادامه دهید.

قیمت گذاری و پشتیبانی

غیرمنطقی است که انتظار داشته باشیم سرورهای اختصاصی با قیمت یک فنجان قهوه مانند برخی از سرورهای مشترک عرضه شوند. با این وجود، قیمتی وجود دارد که اگر ارائه دهنده برای برخی ویژگی ها از آن فراتر رود، غیرمنطقی خواهد بود. Novogara به بازی منصفانه پایبند است و سرورهای خود را با قیمت مناسب نگه می دارد.

فروشنده دوره های پرداخت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه را ارائه می دهد. هزینه راه اندازی را دریافت می کند، البته نه زیاد. شما می توانید با استفاده از PayPal یا سپرده های بانکی / انتقال پرداخت کنید. اگر از یکی از پلن‌های وب‌سایت سفارش دهید، باید بین 60 دقیقه تا 48 ساعت پس از پرداخت، از سرور خود انتظار داشته باشید.

Novogara برای خدمات "تحویل شده" بازپرداخت ارائه نمی کند. این به این معنی است که اگر سرور به شما ارائه شده است اما این سرویس را دوست ندارید، نمی توانید بازپرداخت دریافت کنید. با این حال، اگر پس از پرداخت، سرور شما تامین نشد، می توانید پول خود را پس بگیرید.

پرداخت فاکتور Novogara

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com