شرکت لوح رایانه تاسیس 1382 (خدمات پی پال)
م انقلاب، خ منیری جاوید، پلاک 61 (لوح رایانه)
تلفن 66484852 تا 56 - تلگرام 09190081154
جمعه ، 4-7-99

برای نقد کردن پول های اینترنتی و برداشت درآمد از"سایت های خارجی کسب درآمد" و دریافت ریال از ایران می توان از اکانتهای پی پال بهره جست:

حساب پی پال وری فای شده با سابقه خروج پول 119000 تومان

Payment with PayPal in Iran
اکانت پی پال کلاس آ - نوع یک 119000 تومان
اکانت پی پال کلاس آ - نوع دو 139000 تومان
اکانت پی پال کلاس آ - نوع سه 159000 تومان


واتس آپ: 09190081154 تلگرام: ایمیل: [email protected]

فرم تماس سریع با ما

نکاتی درباره :

افتتاح اکانت وریفای شده

افتتاح اکانت وریفای شده پی پال برای کاربران ایرانی برای نقد کردن در آمد های ارزی در سایت های کسب درآمد و فریلنسر ،آماده تحویل
 • سابقه ارسال پول

  مهمترین مسئله در یک حساب پی پال (اکانت)، سابقه ارسال وجه است،پی پل غالبا در زمان دریافت وجه برسی خاصی انجام نمی دهد، ولی مشکل زمانی پیش می آید که بخواهید اولین سنت آن را خرج کنید (send).در اکانتهای غیر معتبر هرگز نمی توان وجهی را خارج کرد.حسا ب هائی که برای شما ایجاد میگردد دست کم دارای یک ترنس اکشن ارسالی یا خروجی است. (اکانت با کارکرد بالا نیز موجود است)

 • این اکانت برای چه کسانی مناسب است؟

   این اکانتها بیشتر مناسب افرادی است که دریافت وجه دارند، یعنی قرار است از سایتی برای آنها پول واریز شود، بطور مثال برای کسانی که برای شرکت های خارجی سایت طراحی میکنند و پول طراحی را از طریق پی پال دریافت میکنند، ولی اگر شما میخواهید به سایتی یا فردی از طریق پی پال پول بپردازید، به شما توصیه میکنیم، این پرداخت را از طریق اکانتهای پی پال ما انجام دهید، در این روش ، شما احتیاجی به خرید اکانت پی پال ندارید، و ما به نیابت از طرف شما این وجه را پرداخت میکنیم، این روش ارزانتر و مطمئنتر میباشد.

 • روش خرید اکانت پی پال از شرکت لوح رایانه؟

  مبلغ 49,000 تومان برای اکانتهای سری B ویا 119000 تومان برای اکانتهای سری A (ویژگی اکانت های سری A این است در صورت لیمیت شدن شانس ریکاوری پول داخل اکانت بیشتر است) به یکی از حسابهای بانکی واریز می کنید، (جهت دریافت شماره حسابهای بانکی اینجا را کلیک کنید) فرم سفارش آنلاین برای خرید اکانت پی پال که در دنباله این صفحه است را پر کنید، مشخصات و سایر جزئیات اکانت برای شما ایمیل میگردد.

 • آیا این اکانتها ایرانی هستند؟ 
  (حساب پی پال در ایران)

  خیر، با توجه به اینکه پی پال به کشورهای تحریم شده، سرویس ارائه نمی دهد، ایجاد حساب پی پال در ایران امکان پذیر نیست، این اکانتها از خارج از ایران تشکیل شده.

 • آیا پی پال کارت دارد؟

   خیر، پی پال اکانت است و هویت فیزکی ندارد، همانند اکانت یاهو.

 • اکانت چند روزه به دست ما می رسد؟

  با توجه به زمانی دریافت سفارش، همان روز یا ماکزیموم یک یا دو روزه.

 • چه کسانی اکانت پی پال میخرند؟

  این اکانتها مناسب افرادی است که دارای درآمد از طریق شرکت و یا موسسات خارجی می باشند، از این اکانتها برای دریافت درآمدشان استفاده میکنند، همانند کسانی که برای شرکتهای خارجی برنامه نویسی و یا طراحی سایت میکنند و یا کسانی که در ebay خرید فروش می کنند و یا کسانی که قصد فروش محصول روی وب سایتشان را دارند.... ولی کسانی که صرف قصد پرداخت پی پال را دارند، مثلا خرید کتاب و جزوات دانشگاهی و یا عضویت در کتابخانه های آنلاین و ... که مستلزم پرداخت هزینه آن از طریق پی پال می باشند، توصیه میگردد بجای خرید اکانت پی پال از سیستم " پرداخت از طریق اکانتهای شرکت لوح رایانه " اقدام کنند.(برای پرداخت پی پال با اکانت ما، اینجا را کلیک کنید...)

 • آیا میشود این اکانت را روی سایت برای فروش کالا یا سرویس قرار داد؟

   بله، از این اکانت برای فروش کالا روی وب سایت میتوان استفاده کرد.

 • پس از خرید اکانت پی پال به ما چه چیز داده میشود؟

   username و PassWord پی پال + username و PassWord ایمیل متصل به آن

 • آیا پس از خرید اکانت امکان دارد دسترسی سازنده اولیه و ارائه دهنده، را به اکانت قطع کرد؟

  بله، با تغییر password ها و پاسخهای امنیتی که روش آن به شما داده میشود، دسترسی ما سازنده اولیه را به اکانت پی پال قطع می نمایید.

 • تفاوت حساب پی پال وری فای با unverify چیست؟

  بطور خلاصه میتوان گفت که محدودیت های حساب unverify آنقدر زیاد است که عملا نمی شود با آن کار کرد.

 • حسابی که به ما ارائه می شود چه ویژگیهائی دارد؟

  این حساب از نوع پی پال وری فای با سابقه ترنس اکشن خروجی میباشد.

 • مزیت داشتن سابقه spend یا ترنس اکشن خروجی چیست؟

   مهمترین مسئله در یک اکانت پی پال سابقه ارسال وجه است، پی پل در زمان دریافت وجه کمترین برسی را انجام می دهد، بنابر این غالبا هر چقدر پول میتواند به آن وارد گردد ولی مشکل زمانی پیش می آید که بخواهید اولین سنت آن را خرج کنید (send) . در اکانتهای غیر معتبر هرگز نمی توان وجهی را خارج کرد. حسا بهائی که برای شما ایجاد میگردد دارای یک ترنس اکشن ورودی و یک ترنس اکشن ارسالی است.

 • آیا حساب پی پال دارای محدودیت زمانی است (مثلا یک ماهه، سه ماهه، .....) ؟

  خیر، بر اساس گفته های سایت پی پال هیچگونه محدودیت زمانی برای اکانت پی پال وجود ندارد.

 • چگونه کسی می تواند به حساب پی پال ما پول واریز کند؟

  واریز پول به پی پال از طریق ارسال مستقیم یا send money و .... می باشد، برای واریز پول، شما کار خاصی انجام نمی دهید، جز دادن ایمیل پی پالتان به واریز کننده، این فرستنده است که از طریق سیستم پی پال خود، به حساب پی پال شما پول واریز می نماید.

 • چگونه موجودی داخل اکانت پی را می توان نقد کرد؟

   با توجه به عدم رابطه رسمی پی پال با ایران به واسطه مسائل تحریمی، امکان نقد کردن مستقیم وجود ندارد ولی با توجه به گستردگی پی پال خریداران فراوانی را برای موجودی پی پال می توان یافت، شرکت لوح رایانه نیز در بیشتر اوقات خریدار موجودی پی پال می باشد، قیمت تقریبی خرید در حال حاضر حدود 5 تا 10 درصد زیر قیمت روز دلار آزاد می باشد. پس از دریافت ایمیل پی پال مبنی بر واریز پول به حساب پی پال شما، آن را برای ما forward میکند ([email protected] )، روش ها و شرایط خرید را برایتان ارسال میکنیم.

 • قیمت خرید دلار پی پال چند است؟

  قیمت تقریبی خرید در حال حاضر حدود 5 تا 10 درصد زیر قیمت روز دلار آزاد می باشد.

 • چگونه متوجه شویم پولی به حساب ما آمده ؟

  این واریزی در بخش history اکانت پی پال نمایان است، ولی راه ساده تر و بدون نیاز به لاگین داخل اکانت پی پال چک کردن ایمیل متصل به پی پال است، در صورتی که وجهی به حساب پی پال شما واریز گردد بلافاصله از طرف پی پال یک ایمیل برای شما ارسال میگردد که حاوی شماره ترنس اکشن (تراکنش) و جزئیات زیر می باشد ،(همانند عکس زیر) که در آن فرستنده  می باشد، و شامل ترنس اکشن آی دی و مبلغ واریزی است.  

 • حساب پی پال چیست؟

  حساب پی پال یا اکانت پی پال یک حساب کاربری مجازی همانند اکانت های ایمیل می باشد، که بخشهای اصلی آن:
  پروفایل شخصی که حاوی نام ، آدرس ، .... افتتاح کننده حساب است
  History هیستوری یا سابقه های ترنس اکشن های مالی
  Send Money ارسال  یا فرستادن یا حواله کردن پول
  Request Money درخواست پول 
  Merchant Services که  خدمات جانیب پی پال و بخشهای حرفه ای تر ان می باشد.
  Notification یا تابلو اعلانات ، که اطلاعیه ها و هشدارهای پی پال را به صاحب حساب نمایش میدهد.

 • شماره حساب پی پال چیست؟

  ایمیلی که طی آن اکانت باز شده همان "شماره حساب پی پال است" ، برای نمونه   [email protected]******.com ، این همان یوزرنیم پی پال (Paypal Username) است که برای واریز به دیگری ارائه شود.

 • دلار پي پال چيست؟

  اصلاح رایج "دلار پی پال" به موجودی داخل اکانت یا بالانس آن میگوید، این بالانس یا تتمه حساب می توانید به دیگر ارزها همانند یورو، پوند، دلار کانادا، دلار استرالیا، لیر ترکیه، .... باشد.

افتتاح اکانت وریفای شده پی پال
لوح رایانه (تاسیس 1382)
ميدان انقلاب - خ منيری جاويد - پ 61
تلفن-تهران 66484852,53,54,55,56
تلگرام: 09190081154 واتس آپ: 09190081154 ایمیل: [email protected]


این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.

چگونگی برداشت درآمد از سایت های کلیکی خارجی چگونگی و آموزش و نحوه و شیوه ی برداشت و نقد کرد و تبدیل به ریال کردن درآمد از سایت های کلیکی PTC و کسب درآمد خارجی آموزش نقد کردن پول درآمد از سایت های کسب درآمد چگونگی برداشت درآمد از سایت های کلیکی خارجی شما برای دریافت درآمد از سایت های ایرانی وقتی درآمدتون به حداقل برداشت رسید درخواست میدید که به حساب بانکیتون در ایران واریز میشه و فقط باید شماره شبای حساب بانکیتون رو پیدا کنید که برای بدست آوردن شبا یا باید به بانک یا به سایتش مراجعه کنید. اما برداشت پول از سایت های خارجی چند مرحله داره خرید و فروش دلار پذیرفته می شود از طریق آی دی یاهو تماس بگیرید برداشت پول به حساب اینترنتی>>فروش دلار به صرافی اینترنتی معتبر>> دریافت ریال شما نیاز به یک حساب بانکی اینترنتی (الکترونیکی) دارید که اکثر افراد درایران ازحساب لیبرتی رزرو و پی زا استفاده می کنند .بعد ازدرخواست برداشت پول به حساب اینترنتی شما واریز مشه و بعد شما باید این دلار های که دریافت کردید رو به یک صرافی اینترنتی مطمئن بدید و ریال دریافت کنید. اما حساب این بانک های اینترنتی رایگان هستند و برای باز کردن حساب نیاز به هزینه هیچ هزینه ی نداره و ایران رو هم تحریم نکرده و همچنین دلارش گرون تر فروش میره,افراد تازه کار بهتر اول این حساب رو داشته باشند اما خب همه سایت ها به رزرو پرداخت نمی کنند مثل نئوباکس و… اگر بخواهید به سایت های بیشتری کارکنید پس مجبورید یک حساب بانکی معتبر دیگه که اکثر سایت های کلیکی به اون پرداخت می کنند, و اون هم حساب هست که هزینه داره الان حدود 12 دلار هزینه داره یا حدود 60 هزار تومان .که این هزینه برای وریفای کردن حساب هست و شما می تونید کلا یک حساب آماده پی زا بخرید اگر وریفای کردن بلد نیستید. اما هزینه 60 تومان که مشکل خودم هم بود در اوایل کار و من مجبور بودم با سایت های که فقط به لیبرتی پرداخت می کنند کار کنم و محدود شده بودم اما یک مدت که در نئوباکس و چند تا سایت دیگه کار کردم و درآمدم به حدی رسید که از جیب گذاشتم حساب پی زا خریدم بعد که دلار پی زا رو به ریال تبدیل کردم پولم برگشت و الان خیلی وقته از همون حساب دارم استفاده می کنم. حتما بسازید و اگرندارید فعلا می تونید یک آدرس ایمیل به عنوان حساببدیدو وقتی درآمدتون به حدی رسید که هزینه حساب پ رو جبران کنه یک حساب بخرید.در ا دز همه جا استفاده میشه اما کمتر. ]’,k’d fvnhaj nvhln hc shdj ihd ;gd;d ohvzd ]’,k’d , hl,ca , kp,i , ad,i d fvnhaj , krn ;vn , jfndg fi vdhg ;vnk nvhln hc shdj ihd ;gd;d PTC , ;sf nvhln ohvzd hl,ca krn ;vnk \,g nvhln hc shdj ihd ;sf nvhln ]’,k’d fvnhaj nvhln hc shdj ihd ;gd;d ohvzd alh fvhd nvdhtj nvhln hc shdj ihd hdvhkd ,rjd nvhlnj,k fi pnhrg fvnhaj vsdn nvo,hsj ldndn ;i fi pshf fhk;dj,k nv hdvhk ,hvdc ldai , trx fhdn alhvi afhd pshf fhk;dj,k v, \dnh ;kdn ;i fvhd fnsj h,vnk afh dh fhdn fi fhk; dh fi shdja lvhzui ;kdn. hlh fvnhaj \,g hc shdj ihd ohvzd ]kn lvpgi nhvi ovdn , tv,a nghv \bdvtji ld a,n hc xvdr hd nd dhi, jlhs f’dvdn fvnhaj \,g fi pshf hdkjvkjd>>tv,a nghv fi wvhtd hdkjvkjd lujfv>> nvdhtj vdhg alh kdhc fi d; pshf fhk;d hdkjvkjd (hg;jv,kd;d) nhvdn ;i h;ev htvhn nvhdvhk hcpshf gdfvjd vcv, , \d ch hsjthni ld ;kkn .fun hcnvo,hsj fvnhaj \,g fi pshf hdkjvkjd alh ,hvdc lai , fun alh fhdn hdk nghv ihd ;i nvdhtj ;vndn v, fi d; wvhtd hdkjvkjd lxlmk fndn , vdhg nvdhtj ;kdn. hlh pshf hdk fhk; ihd hdkjvkjd vhd’hk isjkn , fvhd fhc ;vnk pshf kdhc fi icdki id] icdki d knhvi , hdvhk v, il jpvdl k;vni , il]kdk nghva ‘v,k jv tv,a ldvi,htvhn jhci ;hv fijv h,g hdk pshf v, nhaji fhakn hlh of ili shdj ih fi vcv, \vnhoj kld ;kkn leg km,fh;s ,… h’v fo,hidn fi shdj ihd fdajvd ;hv;kdn \s lzf,vdn d; pshf fhk;d lujfv nd’i ;i h;ev shdj ihd ;gd;d fi h,k \vnhoj ld ;kkn, , h,k il pshf isj ;i icdki nhvi hghk pn,n 12 nghv icdki nhvi dh pn,n 60 ichv j,lhk .;i hdk icdki fvhd ,vdthd ;vnk pshf isj , alh ld j,kdn ;gh d; pshf hlhni \d ch fovdn h’v ,vdthd ;vnk fgn kdsjdn. hlh icdki 60 j,lhk ;i la;g o,nl il f,n nv h,hdg ;hv , lk lzf,v f,nl fh shdj ihd ;i trx fi gdfvjd \vnhoj ld ;kkn ;hv ;kl , lpn,n ani f,nl hlh d; lnj ;i nv km,fh;s , ]kn jh shdj nd’i ;hv ;vnl , nvhlnl fi pnd vsdn ;i hc zdf ‘bhajl pshf \d ch ovdnl fun ;i nghv \d ch v, fi vdhg jfndg ;vnl \,gl fv’aj , hghk odgd ,rji hc il,k pshf nhvl hsjthni ld ;kl. pjlh fshcdn , h’vknhvdn tugh ld j,kdn d; hnvs hdldg fi uk,hk pshffndn, ,rjd nvhlnj,k fi pnd vsdn ;i icdki pshf \ v, zfvhk ;ki d; pshf fovdn.nv h nc ili zh hsjthni ldai hlh ;ljv.